• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    shanim cca 20 desek A4 s drukem, na barve nezalezi, nevadej ani trochu natrzeny, slepim si gafou A4;(https://www.papermax.cz/...AHqpvhdgNO5AGNgMyWkJ5lita0Wuwf1-Rz1BTysVDhVc0pLwWBeqRK9vptxoC7AwQAvD_BwE)

    Dál shanim obaly/futraly na fotky, pohledovej format, nevadej mi maly plastovy, ale aby se do toho vlezlo min.20 pohledu, cim vic se vleze, tim lip. na designu nezalezi, klidne reklamni. drobny rozbiti si slepim gafou. nemusi byt ani pevná vazba.

    Pak kdybyste měli nepopsaný pohledy, různý témata krom Prahy, tak šup s nima ke mě, poputujou do světa. Klidně nějaký umělecký, diy, akvarel; černobílý, šílený, foto...
    (nebo tip kde se dají v Praze levně koupit. "levně" = do max 10-20kč; spíš artový obchody; Pražských turisťáků mám plno a levný knihy jsem už vykoupila :D)


    Pak poptávám dopisní papíry a barevný obálky.



    Uvítám i známky, česká pošta zase zdražila, takže za 19 (A) a "světový" (E), odkoupím za nižší cenu.


    mám teď víc času se znova ponořit do postcrossingu, vrhla jsem se na roztřízení sbírky pohledů, tak budu ráda za nabídky.


    Praha, případně poštou
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    U Korunní 95, Praha, i se svetylky

    KNOURICE
    KNOURICE --- ---
    SHÁNÍM kryt na Nokii Lumia Windows Phone 635, mám u něj omlácený rohy nedoléhá, ale přece jen ten mobil.potřebuju používat, než si budu moct pořídit novej. Na barvě nezáleží. Prosím, naválí se vám doma Lumia, kterou už nepoužíváte?
    Pls, přijedu po Praze, kamkoli se vám to hodí. Navrhněte drobnou protihodnotu / protislužbu.
    MOCKRÁT DÍKY!
    KNOURICE
    KNOURICE --- ---
    NABÍZIM sakumprásk za 150 Kč jednou čtené KNIHY KATEŘINY JANOUCHOVÉ.
    (Nové se prodávají v Levných knihách 1 ks za 50 Kč.)

    Jde o tyhle tituly:
    1. Tygří žena
    2. Pokrevní sestry
    3. Nalezenec
    4. Bosá dívka
    5. Únos do světa stínů
    6. Matčino srdce
    7. Hra na schovávanou
    8. Sesterstvo

    Praha - osobně.
    FEU
    FEU --- ---
    Porodni reklamni krabice plna vzorku a reklam. Jsou to dve krabice sesypane dobromady, vzala jsem si z nich par veci. Protoze jsem v sestinedeli a nebydlim v Praze, dam tomu, kdo bude schopny vyzvednout v patek 24.5. pred 10 na Andelu (misto upresnim).

    YOZEF
    YOZEF --- ---
    Prodam reprobedny 2.1 (90kc) a gamepad k pc (50kc). Praha vrsovice ale muzu kdyztak i nekam priblizit. Kdyby mel nekdo zajem tak poslu foto.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    prodam noname bezdrat nabijecku na microusb. 50 czk, praha 1.
    REZZ
    REZZ --- ---
    sháním vanu plechovou, nebo i jinou na zahradu, okolí Prahy nebo Beroun.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Nemáte někdo zájem o skleněné trubky? Většina je v délce 2m. Průměr bych musel změřit. Původně byly používané asi na mléko.
    Možná by se na nějaké kutění mohly hodit. Nevím co za ně, takže asi za odvoz. Okres Mělník.

    CONSTANTINE
    CONSTANTINE --- ---
    Vajíčko do auta na pás. Za lahev rumu Capitan Bucanero. Dejvice, kulaťák

    JAZZ
    JAZZ --- ---
    Děti kseftují. Celek nabízejí za 150 a dva legové panáčky. Vinohrady.

    KUBULA
    KUBULA --- ---






    KUBULA
    KUBULA --- ---
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    Vyklizime pozůstalost - spousta nádobí, keramiky, skla, obrazy, skříně, kachlová kamna, pračka, sporák. Vše za odnos, Praha Vinohradská 42

    MARLEA
    MARLEA --- ---
    využijete červené obojky, barevný pro prťousí krk
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Psí obojky a vodítko na běhání / Praha 6 / 77 CZK ]
    Praha 6, Bořislavka
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Rada se ujmu nechtenych kaktusu a sukulentu, :) praha
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    CH_IN_A: Do lampy je třeba dokoupit zářivku
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    SHÁNÍM dalekohled - ideálně možný k ukotvení do země. Může být jakéhokoli stáří.

    Pokud máte jiné dalekohledy jakékoli velikosti, prosím o zprávu. Rád za drobné posbírám.
    Je to na instalaci - umění.





    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    BLUMIR: V pracovní době Stodůlky nebo Braník, Vrané nad Vltavou kdykoli po domluvě.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    Lpt kabel 2ks
    Za odvoz
    Holešovice
    V pátek vyhazuju

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam