• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    NEBOZKA
    NEBOZKA --- ---
    GIRAFFKA: jedná se o kalanchoe tubiflora (nebo taky naduť madagaskarská, bryophyllum). Ja mam trosku jiný druh, ale zatím mi malý rostlinky na konečkách listů netvoří, tak se nemůžu podělit.
    FEXIST
    FEXIST --- ---
    FEXIST
    FEXIST --- ---
    Pouzita filtracni konvice zn. Laica (plne funkcni, filtry do ni stoji cca 100kc/mesic)

    Pouzivany, funkcni ponorny mixer Moulinex

    ..daruji za studentskou pecet/ovoce/..
    k vyzvednuti na pohorelci

    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    za odvoz funkcni televize.praha 9 kousek od harfy

    MARSELKA
    MARSELKA --- ---
    zdravá lahev 0,5l (bike) 70 Kč, Praha 1/Praha 10



    PS: nevim, proc se to otocilo a nechce se mi to resit :) diky za pochopeni :D
    EDASX
    EDASX --- ---
    dve postele 90x200, 1x postel 160x200 s celem - vc. matraci, praha 10 vinohrady - vlastni odnos ze suterenu (!) i odvoz nutny.



    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Dnes me zaujal clanek v casopise Tema 17/2019, jen je blby, ze jsem ho cetla v metru cizi pani pres rameno,takze mi podstatnej kus informaci chybi...:-/ Venuje mi ho nekdo?
    Diky, Praha
    KLA
    KLA --- ---
    Jako rekvizity sháníme pro tenhle larp ( https://www.facebook.com/narodsobelarp/ ) celkem spoustu věcí... Máte plný sklep krámů po předcích, které je vám líto vyhodit, ale moc dobře víte, že je už nikdy nepoužijete? Darujte (nebo za drobný peníz prodejte) je nám. Převzít si je můžeme kdekoliv v Praze

    Co užijeme: věci, které se tváří staře a s přimhouřenýma očima se dají použít jakože v druhé polovině devatenáctého století. Konkrétně:
    Konve, lavory, vědra, Obrazy!, Záclony, Hodiny, Kytky (uměl i živé), Zvonky, Keramika, Svíčky, svícny, petrolejky. Dečky, ubrusy, prostírání, miskové váhy, Hmoždíř, koše, pytle, bedýnky, vědra, košťata, lahve, vařečky, proutěné koše, rámy na noviny, porcelánové figurky, křížky...

    a další. Pokud máte něco, čeho jste ochotni se zbavit, prosím ozvěte se




    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    sháním ortézu na pravou tlapku, o víkendu jsem blbě šlápla a skončila o berlích :D
    Praha; dík:)

    (ideal A metro, tram 22/26 nebo 188 bus, ale asi bych zvládla dokulhat i jinam, nemám to zlomený a mám případně nouze ještě 2 nohu :D :D
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    mam tu pytel plysaku,ktery byly prohnany na 90°C prackou. takze nejsou uplne z nejpeknejsich,ale treba pro psa/psy do utulku budou stacit. za odvoz z Prahy 4.
    kocour je zivej,neni soucast nabidky.
    NIRJANKA
    NIRJANKA --- ---
    Nove cervene psanicko
    50kc
    Praha 4

    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    Koženkový dvoumístný gauč a křeslo za odvoz z Praha - I.P.Pavlova.
    Je to jetý (hlavně poškrábaný od koček u gauče je roztržený čalounení viz. foto, ale přehoz to vyřeší), ale jinak slouží svému účelu.



    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    Nikdy nehrané audioknihy, mimo Švandrlíka originál zabalené

    Nesvadbová - Garpíškoviny https://www.albatrosmedia.cz/tituly/33463633/garpiskoviny-audiokniha/ 100,-
    James - Padesát odstínů šedi pohledem Christiana Greye https://www.audiolibrix.com/...iokniha-GREY-Padesat-odstinu-sedi-pohledem-Christiana-Greye-E-L-James 150,-
    Švandrlík - Doktor od jezera hrochů https://www.alza.cz/media/doktor-od-jezera-hrochu-d461440.htm ZA ODNOS k jedné z výše

    Nebo vyměním za vaše vyřazené oblečení/hračky pro novorozenou holčičku (klidně i na starší). P9 kousek od Harfy
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QWERTY
    QWERTY --- ---
    Za odvoz P4 Modřany pokud si někdo chce přemotat...



    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nějaká paráda za odvoz z prahy 1. Ty dvě chybjející naušnice jsou už nalezeny.


    DOTY
    DOTY --- ---
    Potrebuji sehnat nekolik nakladaku hliny na zahradu. Čeladná.
    MARLEA
    MARLEA --- ---
    Knihy za odvoz z Prahy 6, vojenská nemocnice. Beletrie, literatura faktu. Z pozůstalosti. Cca 2 bedny
    YOZEF
    YOZEF --- ---
    Nabizim skate trucky a kolecka Oxelo (100kc) a Usb gamepad Genius (50kc). Praha Vrsovice ale muzu i nekam priblizit kdyztak.



    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Stojany, na šperky 90 Kč, na časáky 150 Kč



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam