• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    Poptávám červené oblečení, povlečení, přebytečnou metráž. Praha, prosím o foto do pošty, za odvoz nebo se domluvíme. Na kostýmy. Děkuju!
    CAHOUN
    CAHOUN --- ---
    Koberce, sedivy dlouhy vlas, barevny kratky vlas za odnos

    ARLETTE
    ARLETTE --- ---
    Ráda se ujmu přebytečných oblečků na panenku Monster High (ever after).
    PODVRH
    PODVRH --- ---
    stará aku vrtačka za odvoz z bohnic. ovoce potěší.

    HYENA77
    HYENA77 --- ---
    Vestavna trouba Zanussi za odvoz. Chybí přední sklo, na funkci nemá vliv.

    CAHOUN
    CAHOUN --- ---
    Skrin za odvoz
    Snad prezije prevoz.)

    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    Budík jako dekorace - nejde
    Za odvoz
    Holešovice

    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    nabízím povlečení na 2 postel, silnější příjemnej materiál; jen má vadu na kráse - nekolik fleků co nejdou vyprat - od laku na nehty.
    možná bych mela i nejaký další prosteradla/ starý ručníky; používaly jsme je, ale bud mají díru nebo nejakej flek... (ručníky spíš pro psa do pelechu, nebo tak, mají už nejlepší dny za sebou, ale třeba nekomu ještě posloužej/využije je.

    za odnos z metra strašnická; kinder buenem/marcipánovou rittersportkou/ovozelem mi udeláte radost ale není nutný
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    nemáte náhodou nekterá z vás, pražských tylovou nabíranou sukni? kdyby byla červená/černá, budu nejštastnější, ale beru i jiný barvy.
    Tylová sukně Alice - FashionFashion
    https://www.fashionfashion.cz/...Xf4B-FD7JlAkcBEdfjoOqXM7qv0JGyDLRDmWtSp8-VfKTXSuZFLeI0aAlZ-EALw_wcB

    vel.40/42/(44), výška postavy 160cm. (ikdyž si myslim, že ty velikosti (obvod v pase a výška) jsou tak nejak orientační...)

    nabízím domácí marmelády, nejaký mražený ovoce ze zahrádky, lahev tuzemáku/červenýho vína/slivky....nebo peníze v ramci klubu

    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    Zase se po letech uvidíme s klukama, se kterejma jsme ve škole o přestávkách mastili tenhle klasickej plastovej hokej, kterej tímto sháním:



    Stačilo by mi to i jen na zapůjčení na příští pátek! Praha a okolí, dojedu si (v případě zapůjčení samozřejmě i dojedu vrátit). Děkuju! :)
    VEVER
    VEVER --- ---
    Nabízím za odvoz nábytek, kdybyste někdo chtěl...obzvlášť ten sekretář, pokud mu nenajdem nový domov tak dopadne špatně a to by byla škoda. Praha 6

    [ OFFERINGNABÍZÍM: sekretář, pohovky a křeslo / Praha ]
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    ještě sháníme do kanclu:
    - 2 kancelářské židle
    - mikrovlnku
    - pořadače na papíry (něco takového)
    - nádobí do kuchyňky (hlavně talíře, misky, nože na krájení)
    - kozy a desku na pracovní stůl

    Praha (Žižkov by byl top:)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---


    Ještě tu mám vaničku - na jednom místě praskla, ale izolepa to jistí a půl roku bez problémů - za odvoz.
    Zviřátko z billy, nové, nikdy na nic nikde a k ničemu nepoužité - za odvoz. Je ňunací.
    Hrací kostrka s krtkem - uvnitř je molitan. Ještě je tam nějaký udělátko že to při rychlejším pohybu hvízdá. Za 30 peněz.

    Praha Braník, Stodůlky, Zbraslav.
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    SUVA_: Jo, pardon, Praha a vyzvednutí do zítra do večera anebo pak až za tři týdny.
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Mám tady jednu srdcovku - babička byla ve své době velká dáma a nosila krásné rukavičky, viz obrázek. K mé smůle babička taky měla metr padesát, čtyřicet kilo a ruce jako kolibřík, zatímco já mám tlapy jak kanadský dřevorubec, takže mi je všechna ta paráda k ničemu. Pošlu dál do dobrých (a fakt malých) rukou. Jsem trochu finančně na dně, takže pár korun jako revanš potěší, ale nechám to na vás. Případně chlast, ten se hodí vždycky.

    BLUMIR
    BLUMIR --- ---


    Nechce někdo dílec vzduchotechniky? Půdorysně 106x72cm, v pozinku, takže to nerezaví. Třeba klec na králíka by z toho šla. Za 20 korun ze Stodůlek.




    Knížky:
    Pohádky Boženy Němcové, Ladu a Enšpígl za 20.
    Zbytek zdarma. Vše dohromady za 50.

    Braník, Stodůlky, po dohodě Zbraslav.
    EPOMI
    EPOMI --- ---
    Ahoj! Scháním modem VDSL. Kdyby někdo mohl postrádat. Díky!
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    ALENNAI: rezervováno
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam