• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    NELDE
    NELDE --- ---
    Nechtěl by někdo dvě staré telefonní karty? Kdysi se to sbíralo.
    SPT Telecom, jedna je určitě z roku 1994 (25 let letu Apollo 11)
    Za odnos, Praha Bohnice
    SASETKA
    SASETKA --- ---
    Dětské nosítko, 99,- Praha 4, známky používání, ale plně funkční

    PIZMA
    PIZMA --- ---
    Adoptuji pokojovou rostlinu,

    Praha
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Sháním přislušenství k vysavači elektrolux max do roku 1945

    HAGGISH
    HAGGISH --- ---
    Nesháníte někdo noviny? Třeba na podpal? Takových 7kg jich máme ve skříni v knihovně na Jarově (Praha 3) a nevíme co s tím - každý den o jedny přibude! Jestli byste si pro ně přijeli, dejte vědět na cumclavi -zav- gmail.com :)
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    Nabijecka H-P, pouzivana na Lenovo,pocitac mi slohli a zbyla mi . .za klavesnici , mys, flesku nebo treba rum . .

    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    SCHIFFI: proužkovaná židle rezervace (pokud to nedopadne, jsou další 2 zájemci v pořadí). Pro mínuskáře: vím, že to nejsou vyvoněné židle, ale např. pro někoho, kdo se učí čalounit, to může být dobrý materiál.. a zájemci o něco z nabízeného jsou... za mě je lepší, když to někdo užije, než aby to skončilo hned na skládce.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    ideálně ASAP, vyhodím po cestě z Radotína na zahradní město
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Ahoj, nema ciste nahodou nekdo doma romany z teto serie o Shelocku Holemsovi a nema pro ne uz vyuziti? Idealne Praha, ale klidne i posta apod.
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    Měl by někdo zbytek barvy ve spreji (černá, šedá, zelená, červená, fialová) ideálně Praha 6. Diky
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    Za odvoz z I.P.Pavlova (Praha)

    k-eslo-IP

    idle-IP-2

    idle-IP
    HELITHON
    HELITHON --- ---
    Zvlhčující oční kapky 3ml, neotevřené, ale expirace končí 1/2020. Dle lékárnice je tím myšlen konec ledna. Mám teď kapek hodně, tyhle nestihnu využít. Vyměním za vaše přebytky (čajové či jiné svíčky, 3vrs. kapesníčky, oříšky, bílou čokoládu, rajčata, papriky...), nabídněte, určitě se domluvíme.
    Předání Praha 3, centrum nebo někde na půl cesty k vám.
    DSCN2876
    PSAJKOU
    PSAJKOU --- ---
    nabízím za odvoz 2 OSB desky 250x125 cm, jsou natřené na sladkou růžovou, ale třeba ještě někdo využije. Jsou úplně nové, byly použité na focení.

    Nutný odvoz dnes z Flory.
    INXS
    INXS --- ---
    sháním PAVÍ BRKA
    praha, pošta
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    NABÍZÍM:



    Nafukovací činka pro mrňata, byla s ní docela zábava. Uvnitř kuličky co chrastí, jedna praskla, ale ničemu to nevadí.
    Dřevěný traktůrek, vláček a letadlo.
    Knihy
    Podložka pod krk mrněte, čistá.
    Miska a pitíčko ve tvaru žárovky
    Skákací míč s madly a obrázkem Vilíka, průměr cca 80cm
    Podložka do vany IKEA zelený krokodýl.

    Vše za odvoz, nějaký drobáček potěší.

    Hra Operace. Chybějící kartičky a 2 předměty jsem dodělal, takže kompletní a hratelná. Za 50.




    Hadry ma mrně vel 88-92 + bodyna, čisté a náležitě sežvaněné. ideálně vše za odvoz nebo nějaký drobák.


    Praha Braník, Stodůlky, Zbraslav
    KONA
    KONA --- ---
    Daruji nevypoužívaná homeopatika Graphites AKH (98 C) je jich tam tak ještě 25, užívá se jedna denně, použítí hlavně na zraněné bradavky při kojení. Praha Flora
    ARLETTE
    ARLETTE --- ---
    CD Lady Gaga, zadarmo (případně za sušené brusinky), Praha (centrum / Petrovice).

    ARLETTE
    ARLETTE --- ---
    DVD s pohádkou, zadarmo (případně za sušené brusinky), Praha (centrum či Petrovice).

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Sleva 20% na nakup vsech znacek sluchatek Intezze na audigo.cz. Plati do konce 31.1.2020: TOPTWS2019
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam