• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    Sháním semínka měsíčku na guerillové záhon kolem stromů.

    myslím, že měsíček by se na to mohl hodit.
    Klidně i semena něčeho jinýho:))

    Praha
    HYENA77
    HYENA77 --- ---
    Chtěl by jste se někdo ujmout této skříně než půjde do kontejneru? Za odvoz ze Žižkova.



    CHRISTIANA
    CHRISTIANA --- ---
    Za 100,- alebo pár kusov droždia / ovozel prenecham veľmi pekne omaľovánky, je ich veľa a su fakt pekne spracované
    +Za odvoz rámčeky na obrázky

    Sorry za veľkosť, lokalita Strasnice, Praha





    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    Nabizim kupon na flixbus na 202 korun za 150
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    sháním FireWire kabel
    LALINA
    LALINA --- ---
    na serveru hearth net nabízejí roušky, kdybyste někdo potřeboval
    HEARTH.net
    https://www.hearth.net/app/?utm_source=lp&utm_medium=lp-main-callout-button&utm_campaign=lp

    (nevím, jestli vás to tam ale bez refistrace pustí, pokud ne, tak se klidně obraťte na mě)
    LALINA
    LALINA --- ---
    pro homeofice bych uvítala kdyby mi někdo věnoval herní sluchátka (tedy i s mluvítkem). Třeba i jen delší výpůjčka (?)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Sháním MIKROVLNKU. Nemáte? Vzhled ani stav nerozhoduje, stačí aby to ohřálo jídlo. Praha
    SCHAFERIN
    SCHAFERIN --- ---
    Zdravím, sháním staré, klidně poškrábané vinily. Využity budou jako dekorace.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Poptávám knihy k albi tužce ( a klidně i Albi tužku).
    BICA
    BICA --- ---
    Vyměním, nebo prodám 5x1l Božkov zelená
    1x láhev = 3x pomelo, nebo 150Kč

    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    zdarek, nabizim nepouzitou chnapku a zaviraci plastovy kelimky a nausnice. dal rozbaleny cerny koralky a vlasec na navlikani..za odvoz praha satalice..ted v karantene to klidne i nekam hodim,az budu mit cestu za satalic

    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Nemáte někdo doma knížku Počítačové sítě bez předchozích znalostí – Wendell Odom? V rámci klubu, klidně jen na půjčení. Praha
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    Nemáte někdo video přehrávač? (třeba i půjčit na pár dní) Chtěl jsem digitalizovat když je teď dlouhá chvíle a zjistil jsem, že už jsem vyhodil. Dík Praha
    E2E4
    E2E4 --- ---
    offnyx kamaradka shani CD prehravac / radio s CD prehravacem pro svou harantenu (=je doma v karantene deti se nudi a zlobi a potrebujou poslouchat hudbu) Praha.
    TROX23
    TROX23 --- ---
    Nevali se někomu šlahoun k takový pumpicce, poblíž strasnic/ Holešovic?

    WASPER
    WASPER --- ---
    IKI: Možná máš bordel v čerpadle a to se neroztočí, vyčisti filtr. Možná máš přicpanou odtokovou hadici nebo odpad. Zkontroluj to.
    MR_G0RBY
    MR_G0RBY --- ---
    Ahoj, máte prosím někdo nepoužívanou webkameru? Ideálně kolem Vinohrad, Praha, díky!
    TSOH
    TSOH --- ---
    zdarma
    Software F-Secure SAFE, 3 zařízení / 6 měsíců | EURONICS
    https://www.euronics.cz/software-f-secure-safe-3-zarizeni-6-mesicu-fscfcfxbr1n001xn/p427190/
    NEBOZKA
    NEBOZKA --- ---
    ARLETTE: www.damerousky.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam