• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    ENDER_W: Anglictina rezervovana
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    Za pytlik orisku, Praha - Vinohrady: Pumpicka na kolo (funkcni), Game of Thrones (znicena ale kompletni), English grammer - Murphy







    LALINA
    LALINA --- ---
    TEĎ u kontejnerů Jablonecká ulice u prvního vysokého věžáku

    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Nabízím 4 x plechové disky 14" 4x98 ET35. Měl jsem je na Fiatu Panda. Kola jsou obutá zimními pneu Barum 165/65. Pneu jsou na dojetí. Vzorek cca 3 mm. Jeden disk je bouraný. Ostatní jsou OK, neuchází.



    _MIKI_
    _MIKI_ --- ---
    Bedna plna casopisu Koktejl, za odvoz, Libcice

    WULFEN
    WULFEN --- ---
    Arfea: takovej mela babicka:]
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    sháním větší plechovky na potraviny (tak aspoň 15cm jeden rozměr, ochrana jídla proti myším) a víko od Primalexu 15kg nebo takové pixly, čisté nebo umytelné, Praha, ideálně 2, 4, 10. Díky za nabídky.
    COURT
    COURT --- ---
    Používáte někdo tento neutralizátor zápachu? Funguje perfektně, bohužel jsem si měla vzít citron. Vanilka je brutálně sladká. Je mi to líto vyhazovat, lahev je skoro plná, takže pokud by měl někdo zájem a nevadí mu přeslazená vanilka, půl litru v rozprašovači je tu pro vás na Praze 6.


    alpik - profesionalni neutralizatory zapachu

    ALLEKTO
    ALLEKTO --- ---
    sháním funkční remosku, Praha
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    Nabizim za odvoz tyhle zbytecnosti. Z Prahy Holesovic v pracovni den.

    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Nabízím:

    Míč na cvičení, průměr 65cm za padika.
    Hračka jeřáb Ikea Mula, nerozbalený. Za kilo.

    K předání v pracovní době na Národní třídě.

    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    SKAL3NA: rezervace
    HESPELER
    HESPELER --- ---
    Někdo nevyužitou micro SD / SD kartu, klidně i té nejnižší kapacity, co se dávají zdarma k výrobkům? Praha
    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    Kosmetika za odnos. Jeden ten krystal chvíli používaný jinak nové. Praha

    SHUKI
    SHUKI --- ---
    Sezona zavarovani se blizi! Velka papirova Lidl taska zavarovacek mix velikosti za odvoz z Prahy 4. Vetsina jsou 'nepouzity' tedy koupili jsme horcici/majonezu/repu, snedli, umyli, dali do tasky.
    BUBL23PD
    BUBL23PD --- ---
    Ahoj, nabízím větší skleněné terárium, jež lze umístit do rohu místnosti. Jeho rozměry jsou tyto: délka přední strany 131 cm, výška 62 cm, délka jedné rohové strany 75 cm a druhé rohové strany 113 cm. K terárku nabízím i podstavec viz foto v příloze - sorky fotky mi zde nějak nejdou otočit.... :). To vše ZA ODVOZ - lokalita = Praha 7. Zájemci prosím piště do zpráv. Děkuji :)





    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    ALENNAI: kdyby bylo víc zájemců, taky bych se ráda zbavila stejných vrchních kořenek, praha 9
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    pořád je mám a v překážej:



    každý set za 50Kč nebo dohromady za Brise de France merlot (má každý vietnamec za 75 Kč)
    Praha Holešovice.
    KATEALICECZ
    KATEALICECZ --- ---
    Dřevěné vyšívací kruhy, průměr 31, 26, 19 a 16cm. Všechny za stovku, předání Praha

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam