• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ADELAH
    ADELAH --- ---
    Za odnos z Bohnic, velikost 39

    ADELAH
    ADELAH --- ---
    Za odnos z Bohnic, velikost asi 40

    VOYAGER76
    VOYAGER76 --- ---
    VOYAGER76: zamluveno patrne
    1KA
    1KA --- ---
    Neválí se doma někomu starej gramec? Klidne bez přenosky.....
    VOYAGER76
    VOYAGER76 --- ---
    za 50,- a odvoz nebo za par dobrych feferonek predam stary "N" router TP-LINK TL-WR841N. I s adapterem (neni na fotkach).



    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    IKSIK: Jedna prazdna je v kontejneru na velkoobjemovy odpad v Terronske ulici, P6, u Nam. Interbrigady.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    THE_MIRACLE: Omlouvám se za neuvedení lokality - Tursko (cca 15 km z Dejvic)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    ZA ODVOZ - P5-Smíchov - Botník, co už toho dost zažil, ale pořád drží pohromadě. Zvažoval jsem renovaci zbytky folií, ale zjistil jsem, že pro něj stejně nemám využití...
    Materiál: foliovaná dřevotříska (= jako "lepší" IKEA, možná že odtud i pochází)
    v*š*h = 70*90*35 cm

    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    ZA ODVOZ - P5-Smíchov - Knihovna z dob, kdy byl kvalitní nábytek standard = kompletně z dýhovaného masivu, pouze zadní stěna je z překližky.
    v*š*h = 147*100*45 cm

    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Nabízím, ceny 150,- / kus nebo dohodou.

    Křesla zdarma a platí pouze dnes, zítra letí do kontejneru (stačí rezervace, odvézt se to dnes nemusí). U trampolíny chybí jedna gumová koncovka nožičky - je to jak koncovka z berle. A odrážedlo má v pohodě plasty, ale nálepky jsou potrhané.











    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    cau. zhanam vacsie (50l a viac) kanystre/barely na vodu. kludne len pozicat, za mesiac vratime. Praha/Pribram/Strakonice
    TIBOREC
    TIBOREC --- ---
    Ahoj, pro malý letní tábor "na zelené louce" řešíme omyvatelnou podlahu kuchyně... Nemá prosím někdo třeba staré lino nebo gumovou podlahu z vojenského stanu za odnos či drobný peníz? Díky.
    Ideálně Praha, ale občas jezdím různě po republice
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Nemáte někdo v Praze a okolí prázdnou flašku od Helia?

    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    NA_PYCZU: rezervace
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    NA_PYCZU: rezervace
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Za domácí marmeládu/kimchi, nebo plnotučnou hořčici ve skleničce nabízím kartuši Coleman 240g, netknutou, Praha-Výtoň, Ládví

    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Za odnos z Výtoně nebo Ládví, nabízím hodně starý tablety do myčky, balení je načaté už minimálně 3 roky, nedokážu posoudit funkčnost, ale kdyby to chtěl někdo zkusit

    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    Za cokoliv (pivo, čoko, marmeláda,... nebo za nic:D ) maska na Renault Master (kompletní, asi opravovaná, ale drží, není nikde polámaná) a laminátová nástavba na Škoda Favorit Pick-Up (možná sedí i na Felicii Pick Up).

    Liberec, nebo případně Praha 7. (Masku dovezu klidně, s dovozem té nástavby do Prahy to bude asi horší, to se mi do VW Caddy asi nevejde).

    IMG-8471 IMG-8472 IMG-8473 IMG-8474


    IMG-8475 IMG-8476 IMG-8477 IMG-8478


    IMG-8479
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    ALDARION: Jedna filtrační konvice, brusle a sálovky jsou pryč.
    ARNECHT
    ARNECHT --- ---
    Daruji sterace, NOVE, 710 mm univerzal. Jsou bez gum, ty jsem potreboval. S vodicimi hlinikovimi listami. Za odnos popr ta postovne.
    Zn.: je mi lito to vyhodit.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam