• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    SHYLOCK: reserve
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    Praha 6 - Hradčanská. Za vychlazenou Plzeň:)

    TROX23
    TROX23 --- ---
    Nabízím za odnos kartonove role, napr. na malování atd
    Mám je standardně, po domluvě je možný v podstatě neomezený množství
    Praha Holešovice

    DIM_
    DIM_ --- ---
    DIM_: Rezervace
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Daruju zarovky (vsechny obyc + 1 halogen)
    V tech tesla krabickach jsou taky obyc zarovky. Jen ty velky Philips jsou originaly (2 v krabicce, 2 volne)

    Vsechno nebo nic
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Občas teď nakupujeme na Košíku a zbývají mi ty jejich papírové tašky (cca 42x32x16 cm). Jsou nepotrhané, složené. Je mi líto je vyhodit. Kdyby někdo měl zájem, samozřejmě zdarma. Aktuálně mám cca 30 ks. Ve všední den na Národní třídě cca 7-15 hod. nebo dle dohody.
    LUCISZKA
    LUCISZKA --- ---
    LUCISZKA: 70 Kč
    LUCISZKA
    LUCISZKA --- ---
    Praha Nusle: sandálky Nike velikost 23, nošené, ukoply kus špičky z odrážedla, jinak ok

    PUSHERMAN
    PUSHERMAN --- ---
    Za pár banánů aršíky+pár známek



    Za odvoz obaly na cd všech druhů



    Praha Holešovice.
    LILITH_
    LILITH_ --- ---
    Za odvoz z Velkých Přílep nabízím velkou tašku skořápek a asi 20 obalů od vajíček. Kdyby měl dotyčný domácí vajíčka navíc, ráda se domluvím i dlouhodoběji. Rodina, kde jsme brali vajíčka, už slepice nemá a já se ty věci pořád nenaučila vyhazovat. Díky
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    Nechcete někdo postel? Do klubovny, na chatu....? Dřevotříska (prakticky nezničitelná), s úložným vytahovacím prostorem po straně (s lehce prohnutým dnem, ale stále funkční), klasický rozměr pro jednoho. Matrace zažila už lepší časy, ale pořád slouží. Díky úložnému prostoru a třídílné matraci lze postel v pohodě po částech odnosit ve dvou lidech bez větších potíží. Případnému jednotlivci to pomůžu odstěhovat, bydlím ve 4. patře bez výtahu :(, nicméně upřednostňuju samozřejmě, kdyby na to zájemce měl nějakou pomoc.


    Oblast: Dejvice
    Cena: Úsměv :)













    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Sháním Wi - fi anténu do usb
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    Ahoj, nemalujete někdo? :) sháním 3 stejné kýble s víkem.. Ideálně oválné, třeba Primalex. Za odvoz nebo nějakou drobnost. Praha

    Prosím PM
    TBC
    TBC --- ---
    schánim ikea stohovatelnou židli Nick - už se pár let nevyrábí, idealně černa - jiná nevadí.. praha a okolí může být i více kusů a i horší stav

    DPMAN
    DPMAN --- ---
    Zdravím ve spolek. Nemá prosím někdo slevovou poukázku/kód do Alzy?
    Nepohrdnu. Díky
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    Daruji komukoliv kdo si to odveze. Staré rozvrzané žebříky. Možná by i hořely. Praha Holešovice

    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Poptavam bananove krabice, Praha 8, Kobylisy, idealne kolem Ladvi, nebo Sidliste Dablice.

    Pokud nekdo mate zdroj a jste ochotni zprostredkovat predani/predavani, budu rad.
    Potrebuju sehnat cca 50 ks, do pristiho tydne.
    Zde nabizene jsem jiz oslovil, nicmene dalsi odber preferuji v Kobylisich.
    Vzhledem k casove tisni jsem ochoten nabidnout i nejakou drobnou uplatu za kus, ale pouze pokud budou v lokalite.
    Nejsem schopen zajistit si odvoz opakovane, pouze jednorazove, nemam vlastni auto.
    Dekuji za pochopeni a zapripadnou spolupraci.
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Ahoj

    Nabizim 1100ks jewelcase krabicek na CD. Nove se prodavaly tak 10ks za 100-200Kc. Nabizim pouzite, 100ks za 50Kc. Pokud si nekdo vezme vsech 1100, dam je za 500kc a jeste pridam par bookcase krabicek na DVD a par slim krabicek.

    Baleno po 50ks, prodam jen po 100ks (50Kc).

    Pouze za odvoz, Praha 6.
    Zajemci do posty.







    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    Daruji za odvoz: kancl stoly, stary kompy, stary monitory, skrine, zidle, porculan, je tam i nejakej moser a prasklej rosenthal, jsou toho 4 pokoje, jedina podminka je vzit to komplet, ne dva kousky..praha 1
    ALAYU
    ALAYU --- ---
    ALAYU: REZERVACE
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam