• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Tungsten T3 s nabíječkou za odnos. Nefunguje, ale nemůžu se donutit ho vyhodit. Tak kdyby to třeba někdo sbíral… Praha.
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    nabizim houpacku pro decka,palestinu,krataky,mapu sveta,rucniky a fresbeecka.za odvoz satalice nebo vrsovice

    ANIKEVESTIFEX
    ANIKEVESTIFEX --- ---
    Ahoj :)
    nemate doma nekdo (nebo nekde zasantroceny na chalupe treba) stary korenky? Idealne skleneny, ale nemusi bejt. Diky, Praha a okoli
    J_A_S_O_N
    J_A_S_O_N --- ---
    Ještě jednou..... za odvoz nechám přebalovací pult 78*78 cm, lze navrtat na jakoukoliv plochu. Komoda pod pultem není v nabídce.

    KUNKU
    KUNKU --- ---
    Dlaždice, je jedno jakej motiv/textura/velikost... tak na 3m² +-, ale zajedu si i pro jeden kus :) po Praze, díky!
    Kdyžtak můžu nabídnout 7 párů bot, směs adidas, vans, newbalance a nike velikost 46 - 46.5 do práce nebo na chatu jsou ještě dobrý. Kdyžtak pošlu foto do pošty.
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    Ahoj,nemate nekdo prosim, po svych ratolestech napriklad,kasicku na minizamecek? Vyzvedl bych si po Praze. Diky!
    ANYNA
    ANYNA --- ---
    Sháním poštovní schránku, nejlépe na klíček, ale není nutné. A kdyby náhodou někomu prebyvala prodluzka na bubnu, taky se mi sikne Praha, Lovosice, Litoměřice a po trase
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    Převážně za odnos nebo za nějakou drobnost, beru ovoce, zeleninu, domácí okurky zavařené, červené marmelády, mýdla Protex... se domluvíme, hlavně mě toho zbavte. Pondělí a úterý, Praha, kousek od metra Vyšehrad nebo případně kousek od metra Pankrác u muže v kanceláři. Díky.

    - balíček vzorků do porodnice a pro novorozence, za nic nebo za banán
    - lehátko na koupání mimina, flekaté, ale na funkci to nemá vliv, za odnos
    - klávesnice s USB, za kilo?
    - hydratační sprej na zvířecí srst, nevhodný dárek, nabídněte, ovoce, zelenina...
    - prázdné plechové krabičky ajedna dřevěná, plechové jen společně, jen tak nebo za dřevěnou ovoce třeba?
    - načatá pánská drogerie za odnos
    - držáky nebes a dalších věcí na dětskou postýlku, za odnos
    - maca neboli peruánský stimulant v prášku, mě nejede, načaté, ubrané jednou, za odnos
    - špendlíky, kancelářské sponky, plastová obálka na zdravotní průkaz, za odnos
    - Scholl strojek na paty funkční, ideálně za 4 mýdla protex nebo za kilo?
    - starý funkční epilační strojek Braun, za odnos nebo ovoce?
    - malý notýsek s výměnnými listy, černé polepené desky, vel A6, jestli se nepletu - za odnos nebo za ovoce

    https://photos.app.goo.gl/kgDVZiAmuytW8XUr9



    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    poptávám mikiny s kapucí všeho druhu a velikostí k účelu přešití. Praha Smíchov
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Nabízím kaneclářskou židli, má ulomenou páčku výškového nastavení, takže má teď pevnou výšku, vhodná tak pro někoho, kdo moc nevyrostl (já mám 160 a je mi tak akorát), nebo pro někoho, kdo si ji chce opravit.
    K vyzvednutí v Praze u metra Pražského povstání.

    FARIN
    FARIN --- ---
    A pak bych to měl nějaké knihy
    horní řada po 100,-, spodní po 50,-


    FARIN
    FARIN --- ---
    Minimálně nošené kožené letní boty velikosti 46, za 100,- Praha 8

    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    daruji cca 160ks bílých cihel. Štětí a okolí (resp. odkudkoli), za odvoz.
    PROTEKTIK
    PROTEKTIK --- ---
    Mám tu ještě jedny staré pravé dveře za odvoz, šířka 80. Praha 8

    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    Měl by někdo doma nevyužitou mp3?
    Moje zmokla a už nefunguje :/
    Praha, popřípadě uhradim i poštovné. Dik!
    FAR_IDA
    FAR_IDA --- ---
    Zdravím, sháním zavařovací sklenice za odvoz - klidně bez víček, ideálně litrový, případně i menší, do kterých se dá dát čajová svíčka. Na značení noční hry pro rodiny s dětma. Dojedu si po Praze dnes nebo v pátek. Nemáte někdo?
    KATIA
    KATIA --- ---
    otoman po dědovi, za odvoz, Poděbrady

    NOZIMED
    NOZIMED --- ---
    poptavam keramicke jeleny. cim kycovitejsi, tim lepe. prahaha a dik
    SDN33
    SDN33 --- ---
    2x cyklo helma.. řekl bych UNI velikost, jedna s ledkou vzadu

    1x moto helma, na hodně malou hlavu! možná dětská / ženská .. těžko říct, ale vážně na malou hlavu, já ji tam narvu tak tak a to mám hlavu menší

    běžky 185 CM ... je nutno sehnat si k nim boty anebo předělat vázaní.. lyžina horší.. na: jedu 2x za zimu do hospody dobrý

    inline brusle.. stav velmi dobrý, velikost 43 (měly by být ženské, ale nevím, jestli to hraje roli) .. uvítal bych víc jak 150

    kartáč na vlasy, hřeje až do 220°C, funguje



    BRNO !!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam