• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    Nabízím kočár inglesina, hodně opoužívaný, chybí mu brzda, ale jinak stále funkční. Dobře péruje, na uspávání na zahradě ještě poslouží. (Praha - Smíchov)

    QUANTI
    QUANTI --- ---
    CAHOUN: dva digitální, viz můj dnešní inzerát pár příspěvků zpátky
    CAHOUN
    CAHOUN --- ---
    Nemáte někdo doma funkční budík??
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    starší lednička whirpool za odvoz z vinohrad. zítra nebo v pátek. občas čůrá, ale v nouzi by to mohlo být fajn

    QUANTI
    QUANTI --- ---
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Dětské elektrické kartáčky bez hlavic, za pytlík kešu
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Těla dětských kartáčků Oral-B za odvoz / Praha Zličín ]
    NOPOGO
    NOPOGO --- ---
    Stul od Nábytkář Domažlice v pěkném stavu.
    Rozměry: výška 58 cm, šířka 55 cm, délka 130 cm.
    Praha 4 - Modrany.
    Za 100 Kc.







    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    zdravím,sháním klekací židly takzvanou klekačku.klidne i nad rámec
    FEU
    FEU --- ---
    Daruji miminkovské, těhotenské a kojící oblečení, k tomu nějaké hračky, lahvičky, vaničku, kočárek (trojkombinace, jako náhradní super). Mám toho plné auto. Kousky nejsou výstavní (něco v lepším stavu, něco v horším) a není to roztříděné. Miminkovské oblečení - kluk od narození asi do půl roku. Těhotenské - vesměs větší velikosti (byla jsem obrovská). Potěší oříšky, ale není podmínkou. Jediná podmínka je, že si zájemce vezme VŠECHNO (jak si to roztřídí, rozdá, prodá, daruje, je na něm). Mám to momentálně naložené v autě a nadšeně to dám tomu, kdo se se mnou dokáže jako první domluvit. Jsem od Poděbrad, jezdím do Letňan. Pokud by to pro mě nebyla moc velká zajížďka, klidně někam zavezu.
    NOZIMED
    NOZIMED --- ---
    poptavam mikrofon k pocitaci
    prahaha
    diky
    LALINA
    LALINA --- ---
    Potřebovala bych nějaký kus plechu rovný, který by se dal použít jako nástěnka na magnetky . Chtěla bych lidem v důchoďáku udělat takovou interaktivní zábavu.
    ABYSS
    ABYSS --- ---
    Přenechám svůj věrný a milovaný Yoga Lenovo Pro 2 (specky).

    Hlavní problém je zrníci pruh na obrazovce, viz foto. Zrnění mizí, když se zmáčkne silně pod displayem, taky viz foto. Dle servisu je problém v nějakém kabelu, který je pevnou součástí displaye, a tedy by bylo třeba objednávat nový display, což by vyšlo dráž než celý laptop. Potenciální řešení: hodně silná a specifická svorka; i se zrněním je to výrazně lepší než nic (dá se brouzdat na levé polovině obrazovky; dá se na tom pouštět hudba; atp.)

    Vedlejší problém: nefunguje pravé tlačítko na touchpadu. Řešení: myš.

    Praha (Vršovice nebo Anděl), napište zprávu. Kdo napíše, k čemu ho chce použít, a popř. nabídne flašku vína, má větší šanci, že ho dostane :). (Předám bez OS.)

    CLARISS_
    CLARISS_ --- ---
    KNIHY do 150,-



















    ROBICK
    ROBICK --- ---
    Daruji "retro" kovovou dětskou postýlku se zatahovací sítí s matrací 70x135cm. Osobní odběr na Mělníku. Tel.: 737 479 364.


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam