• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Časopis Reflex z let 2007 - 2011.
    Poděbrady/Pankrác.
    Za odvoz.
    Třeba to někdo využije, potřebuje..jen nevím, na co:) Už jsem nakročená jednou nohou do sběru, ale nedá mi to sem nenapsat.
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    Sháním nefunkční inventorovou svářečku na projekt bodovačky na li-ion 18650 baterie. Využiji kastli, rychlospojky a chladiče.
    Dojedu po celé Praze

    HYENA77
    HYENA77 --- ---
    Daruji oblečení pro holčičku velikost 0-12 měsíců. Žižkov
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Ahoj, nemáte někdo doma nepotřebný overball, takový ten menší, co se dává za záda při sezení? Kdyby náhodou, dejte vědět :)
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    Ahoj sháním hračky pro svoji 2 měsíční dceru i takové pro starší hlavně rozvíjející a hudební. Plyšaku už máme mnoho :)Do pošty děkuji ideálně okolí Prahy 5.
    ARZA
    ARZA --- ---
    Daruju kondicionery z barev loreal casting creme. Celkem 4 ks
    Odvoz taktez behem dneska, Praha 7, Holesovice


    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    za odvoz tento stul nižšího ražení, Žižkov

    VOYAGER76
    VOYAGER76 --- ---
    stary ADSL router Zyxel P-660H/HW-T3... S instalacnim CD a zdrojem.
    Za 100,- nebo cigarerty... Umi bohuzel jen WEP (64-256bit) :///

    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    Praha 8. Krejciho ulice. Za odvoz. Pro nas je malinkej.

    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    ASYMETRIC: tak se nam sem domu velikostne nehodi. Je malinkej. Tak dam taky za odvoz. Praha 8
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    Ahoj,
    mám tyhle lahve za 25 Kč / ks. Mám jich hodně. V Ikea stojí 39 Kč. Nechcete někdo, kdo si třeba děláte domácí limči bo tak?
    TERESTRIS
    TERESTRIS --- ---
    neměl by někdo trošku černého spreje na plast? zbyteček? jen na jednu nožičku brýlí..proto nechci kupovat celé balení? díky
    LALINA
    LALINA --- ---
    Sháním tak třeba čtvrt kila nebo půl kila letošní levandule Kdyby měl někdo nějaké přebytky nebo tip kde by se dala sehnat, pište prosím do pošty. Praha a okolí Vrchlabí.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Přenechám až 4 lístky na zítřejší (1.10.2020) koncert Radůzy na Dobešce: https://www.divadlodobeska.cz/program/raduza-s-kapelou-1485.html
    Když mi někdo něco dá, budu rád, ale hlavně bych je nechtěl nechat úplně propadnout.
    VOYAGER76
    VOYAGER76 --- ---
    Za odvoz a krabicku cervenych West (100,-) prenecham skoro kompletni polofunkcni IBM ThinkPad R51: Bez harddisku, pameti, baterky a zdroje a sroubku. Deska by mela byt funkcni (kupovana z eBaye), ale netocil se imho vetrak, takze se pocitac po chvili vypnul. Monitor zobrazuje, ale ma osklivou smouhu pres ctvrt obrazovky... Je rozebrany, nevim, jestli jsou vsechny soucastky uplne komplet (viz foto) a nechci se s nim uz babrat...
    Praha 5 - Barrandov









    K179
    K179 --- ---
    Ahoj,
    nečekané stěhování = daruji za odvoz ikea lehké křeslo, menší stůl, retro kožená židle, staré nádobí, stále funkční vysavač, určitě tam bude ještě víc věcí, nejlépe bych to nasypal do jednoho auta vše najednou.
    Praha, Nusle.

    Pište do pošty..
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Nezbavujete se nekdo, prosim, nejakeho starsiho fotaku? Muze byt predpotopni, poskrabany, mizerne rozliseni, jen aby aspon trochu fotil. Potrebovala bych nejaky pro syna, u ktereho hrozi, ze mu driv nebo pozdeji upadne. V lepsim pripade. Praha
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    Zizali caj

    Nemel by nekdo zajem o zizali caj jako hnojivo pro svoje rostliny? Mam docela dost kalifornskych zizal (krmim zbytky kvalitniho ovoce a zeleniny) ktere mi caj pravidelne produkuji v mnozstvi ktere sam nezvladnu upotrebit.
    Litr za 150kc, redi se minimalne v pomeru 1:20 (klidne vic). Osobni odber Stare Brno.
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Poptávám se po ručním akumulátorovém vysavači,díky za nabídky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam