• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    VERCA_2
    VERCA_2 --- ---
    Hmozdinky 10x50. Původní cena 155kc. Prodám za 100kc. Koupila jsem špatnou velikost takže je balení plné a nové. Vyzvednutí ve Strašnicích kousek od Skalky.

    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    mám tu skla ze sprchovýho koutu, rád se jich zbavím. za cenu v rámci klubu i přivezu (klidně do Brna, pokud to bude zítra). lokace Holešovice, rozměry na vyžádání, tl. myslím 4 mm... (ty silnější prostě)
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    sháním šatní ramínka, neválí se vám někomu doma přebytek? Praha, prosím
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: Slon zamluven
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Kojící polštář za odnos z Břevnova.
    Není nic extra, kupovala jsem ho v Kauflandu. Má pratelný potah, náplň je taková vata (viz druhá fotka), tak je trochu uválenej, ale pořád poslouží.



    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    Mám tu dva diáře, oba formát A5, stránka=týden, sloupcové. Jeden má trochu popsaný leden a únor a má měkké desky, spíš sešit. Druhý je netknutý, má koženkové tvrdé desky se slonem a ornamenty.

    Za odnos, Praha 4 nebo 8
    CRUZ05
    CRUZ05 --- ---
    Sháním pro babičku nevyužitý funkční DVD přehravač s ovladačem,
    nejlíp Praha 10, ale dojedu si po Praze, díky
    MORFE
    MORFE --- ---
    Směs různého oblečení. Ceny jsou v rámci klubu, pár kousků i nad rámec, ale o ceně se dá dohodnout, případně směnit za něco dobrého. https://vjecy.rajce.idnes.cz/Obleceni
    GREW
    GREW --- ---
    Naválí se někomu doma výškově nastavitelný stojan na monitor ASUS. Pokud někomu zbyl, např. po použití nějakého lepšího stojanu, nebo od rozbitého monitoru apod. Podmínka je VESA 100x100. Ideálně Praha.
    FEU
    FEU --- ---
    Manduca, která má již něco za sebou, ale je plně funkční. 150, předání nejlépe Praha 7

    FEU
    FEU --- ---
    Zrcátko na sledování děti ve vajíčku v autě, trochu poškrábane. 150, předání ideálně na Praze 7.

    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    HLEDÁM
    Nepřebývala by někomu v Praze/jezdícímu pravidelně do Prahy deska o rozměrech cca 45*30 cm (může být i širší), tloušťka tenká, ale pevná, tj. ideální nějaká přebytečná police, zbytek čehosi, ale čím tenčí, tím lepší. Nějaký kus plexiskla a podobně zn. ideál?
    Potřebuju nastavit "polici" na které mám šicí stroj, aby nožičky rozšiřujícího stolku měly na čem stát.
    Tj. je třeba, aby se vlastní vahou neohýbala, ale v zásadě bude nést jen hmotnost toho stolku, která je pod 2 kg, nějakou tu látku, případně můj loket.

    NJORL
    NJORL --- ---
    Po uklidu sklepa tu mam dost veci za odnos. Prosim dejte vedet, jestli se vam neco libi. Stale to jeste neni vsechno pryc :)

    Sklep – eriknjorl – album na Rajčeti
    Sklep – eriknjorl – album na Rajčeti
    Sklep – eriknjorl – album na Rajčeti
    https://eriknjorl.rajce.idnes.cz/Sklep/

    K vyzvednuti v Praze 9 Dolnich Pocernicich.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam