• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    skoro před rokem jsem se tu ptala, tak zkusím znova:
    sháním klidně starý, ale SILNÝ fén..aby fakt hodně foukal. hodně. může třeba jenom studeně, ale hodně.
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    D 62, š 122, v 75... za odvoz, je dost lajdacky natrenej, ale treba se nekomu hodi. Praha 14

    BROUCINKA
    BROUCINKA --- ---
    Sháním florbalové hokejky, je to do kanclu na hraní :-D
    ENT
    ENT --- ---
    Poptávám osobní váhu. Žižkov/Vinohrady apod. Díky.
    ISCH
    ISCH --- ---
    Abych tu nespamovala, házím to do jednoho inzerátu, průběžně aktualizuju.

    [ OFFERINGNABÍZÍM: všechno možný za odnos/jakékoliv bonbony Haribo / Praha, Jateční ]
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    Nabízím komplet oblečení pro holčičku 0-4 měsíce. Výměnou za příkrm nebo koj. Mléko. Více info pošta. Lokalita Hostivice u Prahy nebo Praha 5.

    NOZIMED
    NOZIMED --- ---
    shanim podstavec pod wok.
    prahaha, prosim a diky
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    poptávám knoflík přídavného zámku viz. foto. v rámci klubu, nedaří se mi najít nikde ke koupi pouze ten knoflík

    CAHOUN
    CAHOUN --- ---
    Epesní svetla 4ks plne a 1ks polovicni, 2 jsou myslim bez objimek na zarovku.
    Vyzvednuti jesenice/ricany, avokada potesi

    VERCA_2
    VERCA_2 --- ---
    Hmozdinky 10x50. Původní cena 155kc. Prodám za 100kc. Koupila jsem špatnou velikost takže je balení plné a nové. Vyzvednutí ve Strašnicích kousek od Skalky.

    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    mám tu skla ze sprchovýho koutu, rád se jich zbavím. za cenu v rámci klubu i přivezu (klidně do Brna, pokud to bude zítra). lokace Holešovice, rozměry na vyžádání, tl. myslím 4 mm... (ty silnější prostě)
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    sháním šatní ramínka, neválí se vám někomu doma přebytek? Praha, prosím
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: Slon zamluven
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Kojící polštář za odnos z Břevnova.
    Není nic extra, kupovala jsem ho v Kauflandu. Má pratelný potah, náplň je taková vata (viz druhá fotka), tak je trochu uválenej, ale pořád poslouží.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam