• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Nabízím kaneclářskou židli, má ulomenou páčku výškového nastavení, takže má teď pevnou výšku, vhodná tak pro někoho, kdo moc nevyrostl (já mám 160 a je mi tak akorát), nebo pro někoho, kdo si ji chce opravit.
    K vyzvednutí v Praze u metra Pražského povstání.
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    Sháníme větší množství starého lina (klidně špinavého), kdybyste se ho někdo zbavoval nebo někde viděl, že ho vyhazují.
    Praha. Děkuji.
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    Za odnos krabice
    P4 - Pražského povstání.
    Jen všechno najednou!
    4x banánovka komplet
    4x banánovka spodní část
    3x krabice cca 45x30x30cm
    REZZ
    REZZ --- ---
    REZZ: jo a shanim pripadne bambusovou nebo jinou zastenu na balkon, vysokou 150cm, sirka treba pul metr/metr)
    REZZ
    REZZ --- ---
    daruji za odvoz dejvice praha:
    postel ikea, stara, nevim nazev, tmave hneda, bez cela. 160x200cm. vypadlych par rostu (zlomene), ale daji se tam polozit a funguje. uz je tedy bohuzel rozlozena, jinou fotku nemam.

    stolecek maly dreveny ikea Frojsta cca 58x58, vyska 45cm






    V3S
    V3S --- ---
    vymenim knizky KOD ... za jine knizky KOD :)

    [K-O-D Knihy odvahy a dobrodružství]

    praha
    NEETARELL
    NEETARELL --- ---
    NEETARELL: rezervace
    NEETARELL
    NEETARELL --- ---
    Za odnos z Opatova (Praha 4). Obě barvy jsou otevřené, spotřebovala jsem pouze testovací množství na jeden pramen vlasů a pak znovu pečlivě uzavřela, nejsou vyschlé.

    PIZMA
    PIZMA --- ---
    ahoj,
    nemate nekdo zkusenosti s darovanim knih do veznice?
    nebo nechcete nekdo stare knihy na nejaky vyrabeni ala postavne knihovnu za knihovnu Kaplickyho...?
    Mam hromadu starych knih po babicce, mozna jeste i po pradedovi... Byli tu tri antikvari, co chteli si vzali...do knihobudky toho mam trochu moc a stejne to tam asi nikdo neoceni. Do sbernaku muzu, ale to je mi zas trochu lito. no nevim. kdyby nekoho neco napadlo, posta pls
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Dekorativní kosmetika za odvoz a neloupané mandle, Praha 10.

    Stíny - Cien: zelené (mat.), růžové (třpyt.), Alverde: krémové (třpyt.), Avon: 3 odst. (třpyt.)
    Stíny na obočí - TrendItUp (odst. 030, teplejší tm. hnědá)
    Tvářenka - Alverde (odst. 10, třpyt.)
    Rozjasňovač - TrendItUp (odst. 010, třpyt.)

    Vše pouze vyzkoušené, Avon: chybí jeden odstín (vypadl z paletky)

    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    Poptavam na zapujceni k okopirovani schema eurolite ch4 controller na stroba. Odmenim se

    BUCHVI
    BUCHVI --- ---
    Za odvoz z Prahy-Barrandova nebo (v pracovní době) Želivského:

    Podzimní svíčky, tvrdí o sobě, že jsou "ruční výroba":
    ImageBam
    IMG_20210610_171226.jpg

    Old school mikrofon; má klasický 3,5 jack a FUNGUJE. Třeba by se někomu hodil do divadla nebo tak.
    ImageBam
    IMG_20210610_171308.jpg
    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    šicí stroj Singer 8280 vč. pedálu
    závada - motor funguje, řemen nespadl, ale stroj nešije, zřejmě mechnická závada
    nutno opravit
    vyzvednutí Vršovice
    SALE
    SALE --- ---
    bílá rychlovarná konvice Rohnson tjk-sb10, třeba za tofu, Žižkov
    ANYNA
    ANYNA --- ---
    Sušák na prádlo, na jedné straně urvana jedna tycka, treba si nekdo opraví, Praha


    ZLORENE
    ZLORENE --- ---
    Shanim laclace jeansove, co nejvic vidlacky, co nejvic redneck style, co nejvic jety. Velikosti na chlapa 90kg 180cm, takze nejaky l-xl. Jestli nepatri a vadi, omlouvam se a smazte
    VERCA_2
    VERCA_2 --- ---
    Darují, případně vyměním třeba za nějaké ovoce doma vyrobené roztahovaky z fima. Průměr 8-10mm. Výjimka jsou pruhovane dřevěné plugy. Ty jsou úplně nové, nepoužívané. Ty prodám za 50kc. Převzetí skoro kdykoliv kousek od Skalky.

    KOZINA
    KOZINA --- ---
    Daruji za odvoz kompletní ročníky 76 až 90 časopisu Amatérské Rádio obě vydání (modré i červené). pivo nebo nějaký domácí produkty potěší, ale není to podmínka.
    Roztoky, Plzeň, Strakonice
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    Mám tři krabice složenejch plastovejch modelů letadel. Dám za odnos - pivo nebo nějaký domácí produkty potěší, ale není to podmínka.
    Roztoky, Plzeň, Strakonice
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam