• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    REY
    REY --- ---
    Sestava IKEA Billy, buk, stará cca 13 let (policový segment, 2x knihovna prosklené dveře, rohový segment, nízká skříňka), knihovny jsou v dobrém stavu, malá skříňka má poškozenou horní desku (politá, pokapaná od všeho možného). K odběru 12.-14.7., pak to jde do sběrného dvora. Preferuji toho, kdo si vezme všechny vysoké díly. Praha 10 - Horní Měcholupy, za odvoz (láhev bílého vína neurazí).

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nemel by nekdo hodne stejnych mensich krabicek ?
    praha
    SAKRA
    SAKRA --- ---
    Pro chybu v metrixu, ještě jednou. Praha 10, Skalka

    Instalatérská kolenová všehochuť, i ty spojky v krabici.

    Bolševické obkladačky 20x20. Je jich hodně. Dvě barvy, ukázka barev na mozaice. Je toho opravdu hodně. Kdyby byl zájemce přímo na mozaiku, mám tu i bednu již nalámaných.


    HANEKA
    HANEKA --- ---
    Dětská postýlka, dvě polohy roštu, vyřízlé 2 šprušle. Praha Veleslavín. 100 Kč

    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KRMITK0: tady NAVRY:
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Uplne cirou nahodou, nez to pojedu vymenit - nekoupil nekdo omylem prikryvku Ikea SAFFEROT v rozmeru 150x200 misto 200x200? Ja totiz koupila omylem 200x200 misto 150x200. Praha 8, vymena kus za kus bez doplatku, pokud mi to usetri cestu do Ikey :-D
    CHRISTIANA
    CHRISTIANA --- ---
    Ahoj, nelezi ti doma opustena smutna figurina? hladam za odvoz figuriny alebo torza v akomkolvek stave, ktorym by som v ramci vyzdoby vdychla novy zivot... rada sa ujmem vsetkych - starych, poskodenych alebo inak znevyhodnenych.
    Taktiez poptavam diskogule vsetkych velkosti. Rada sa po ne zastavim kdekolvek v Prahe, diky!

    ENT
    ENT --- ---
    Poptavam pokojove rostliny. Praha, idealne 2-3, ale dojedu si.
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    Za odvoz fén , funguje.

    TROJKA
    TROJKA --- ---
    Kus hasicske hadice a voditko z konopneho lana,za odvoz.

    AJIT
    AJIT --- ---
    NABÍZÍM dvě vstupenky na klasické zpracování Romea a Julie ve Valdštejnské zahradě, plus občerstvení 2x sekt 0,2l. Představení je to tohle https://www.divadlonavinohradech.com/divadelni-hra/Romeo-a-Julie
    DNES 5.7. ve 20:30 !
    Měli jsme jít s přítelkyní ale není jí dobře. Původní cena celkem i s občerstvením je 1370, je mi líto to nechat propadnout, tak nabízím třeba za nějakej kouř, stovku, flašku vína či piva nebo co nabídnete. POZOR JE TOMU DNES OD PŮL DEVÁTÝ
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    FONTAN: zbyva mucidlo a zaslepky (vypada to, ze za jejich odvoz budu muset nekomu zaplatit)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    A) za blbej vtip tenhle cernej stojan
    rozlozeny, srouby vsechny, sem tam mali ding

    odnos Praha Invalidovna:

    MULIG Šatní stojan, bílá, 99x46 cm - IKEA
    https://www.ikea.com/cz/cs/p/mulig-satni-stojan-bila-60179434/



    ----------------------------------------



    B) za politickej vtip

    tnhle stendr:
    odnos Praha Invalidovna:




    ----------------------------------------


    C)
    za trs bananu tyhle boty na podpatku

    velikost 39, platformy a dlouhy podpatek:
    odnos Praha Invalidovna:





    ----------------------------------------



    D)

    za 6 hrušek tyhle brusle
    koupil jsem si je v roce 2006, byl jsem na nich jednou v roce 2012 a rozbil jsem si nos

    mam k nim tasku s nejakymi chranici (kolena lokte)
    odnos Praha Invalidovna:







    odnos Praha Invalidovna:
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    A taky shanim pevny obal na bryle (vetsi, kulate). Oboje Praha a okoli.
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Shanim stolicku takoveho typu (klidne i hranatou, ctyrnohou, whatever, je to jen pod kytku), mela by byt spis vysoka (cca 40cm) a uzka (hrana toho vrsku cca 25cm).

    SALE
    SALE --- ---
    Bananovky, rychlovarna konvice a mycka za odnos, spodni zizkov (prostor39)
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    FONTAN: z teto zhave nabidky jeste zbyva

    hlubocepy, nebo po domluve hradcanska

    mucidlo


    a zateplovadlo na dite


    a mam jeste dve nove nabidky

    1) "ochrante sve deti pred elektrikou" (ale nejprve se podivejde, zda, jako my, nemate bezpecnostni zasuvky uz standardne. kamarad se mi dost vysmal, kdyz si u nas doma vsimnul pri malovani, ze mame dvojnasobnou ochranu) - v mem pripade se jedna o 6 kusu a jeden klicek. samozrejme za odvoz max. https://www.datart.cz/Prislusenstvi-SOLID-Bezpecnostni-zatka-set-5-1-klicek.html



    2) "nakopnete se" - skoro nepouzita, protoze v predchozim byte jsme meli indukcni desku, ktera se to dala osalit a kavu uvarila, ale nase nova indukce je uz natolik uvedomela a ma natolik velke plotynky, ze tuto konvicku proste odmitne spustit (a prizanam se, ze na me je mala). za to mi 150,- muzete dat, to vas nevyzenu. je to presne toto - https://eshop.tescoma.cz/kavovar-monte-carlo-2-salky


    ESELVIRA
    ESELVIRA --- ---
    Za odnos postřikovač, Žižkov

    DOG
    DOG --- ---
    Za 100Kč á kus PS4 hry – Horizon Zero Down a Vampyr. Odnos Palmovka.

    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Sháním prázdné malé vysoké skleničky od oliv (ideálně těch plněných mandlí se stříbrným víčkem). Nenajde se tady nějaký jejich milovník, který má doma nepotřebnou zásobu těchto prázdných skleniček - cca 30 kusů? Po Praze si dojedu, odvděčím se plnou skleničkou ;) Pište do pošty!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam