• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    PECH
    PECH --- ---
    Sháním křížovky, za děkuju, po Praze dojedu. Děkuju.
    DIAGONAL
    DIAGONAL --- ---
    Ahoj, hledám pmr vysílačku. Za nabidky do sz díky
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    mám tu multi přístroj Canon MF 720 C, začíná šmudlat po jedné straně tisk, asi by stačilo jen vyčistit podávací válce. Tonery jsou stale k sehnání, možná k ní i nějaký zbude. Oboustranný scan je výhodou. Půjde z domu z důvodu povinné výměny inventáře.
    láhev bílého suchého/dobrých oříšků neurazí, odvoz vlastní P1.
    TIMBANDE
    TIMBANDE --- ---
    to V3S ..windows xp
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Sháním oranžový maják 12V, např. z multikáry nebo něčeho podobného. Cena i nad rámec klubu. Díky.
    TBC
    TBC --- ---
    Za odnos obycejne nepouzite sedlo na horske kolo (obyc, tezsi, siroke) ISCASELLE

    Poptam nejakej obalovy material idealni bublinkova folie, klidne v mensich format pouzitak recyklaci a nejake kartovane krabice idealne vysoke treba jen 5cm, ruznych rozmeru (min 15x15cm), rad se pro to v okolik zastavim.

    Praha 3/10/Vysocany...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    PEDRONITOS: rozmery police?
    SALE
    SALE --- ---
    6x bedynka od zeleniny (nejsou uplne cisty, spis na zahradu, balkon...) + cca 15x bananovka - odnos spodni zizkov
    RETUSHE
    RETUSHE --- ---
    ahoj,shanim bananovky/krabice na stehovani a noviny :) po praze si dojedu, idealne vysehrad/karlin/centrum/hostivar..diky
    ARNECHT
    ARNECHT --- ---
    sháním větší množství prázdných půllitrových a litrových lahví. na kořalku. praha dík
    TIMBANDE
    TIMBANDE --- ---
    Sháním jakýkoli funkční smartfón dotykač, anebo batarije k Doogee X20 výměnou za 5 plechovek výborného craft ailu. Praha. Pokud je to možné, tak nejlépe dnes.
    NOZIMED
    NOZIMED --- ---
    funkcni wifi router od O2 ZXHN H168N za odvoz a treba neco z vlastni zahradky
    praha, malesice
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Ještě mě napadá - nehodily by se někomu malý obaly/kelímky/krabičky od 20g margarínu? Např.na barvy, korálky, šroubky...za svuj pobyt tady jich zvládnu zachránit cca 20-30, možná víc, podle toho jak nam tu srajdu budou davat a jak dlouho si tu jeste polezim :D
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Lezim ted v nemocnici a vyhazujou tu tuby chleba, nechcete ho nekdo např.pro koně? Mám doma nasušenou celou rohlík tašku, ted budu mít dalši..


    S někým jsem se tu kdysi domlouvala, je to pořád aktuální?(přinesla jsem to do herny ve Strašnicích)
    PEDRONITOS
    PEDRONITOS --- ---
    Dvě žárovky s paticí G9. Nepoužité. 500 lm, 2800 K (teplá bílá).
    50 Kč / ks Praha Žižkov - Jarov

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Mam navíc 5 kódu na shell kokobezku. Free
    DROBET
    DROBET --- ---
    DROBET: křeslo rezervace pracovní stůl stále volný
    KATIE22
    KATIE22 --- ---
    VOYAGER: Budějovická, P4
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    daruje nekdo stary volant z osobniho auta ? predem diky
    K179
    K179 --- ---
    K179: žehlicí prkno zabookováno..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam