• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MART1NKA: Sú zamluvené
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Za odvoz veľké kvetináče a pytel keramzitu. Praha 1.

    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    LA_PIOVRA: nas verny lux byl zarezervovan, kdyby se ani jeden ze tri, co se ozvali, ho nakonec neujal, dam ho zas k dispozici.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    NA_PYCZU: rezervace
    SALE
    SALE --- ---
    Cca 20 bananovek za odnos, spodni zizkov
    QUERER
    QUERER --- ---
    NETRADIČNÍ!!! Mám k dispozici 4ks 240l popelnic plus jednu blize nespecifikovanou na Praze 1. Daruji zdarma tomu, kdo se mnou odveze neporadek z popelnic a kolem popelnic na skladku. Popelnice ve Vodickove ulici, skladka na Praze 10. Specha! Nejlepe k vyreseni zitra dopoledne! Dekuji moc!
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Sice scifi, ze by tu byl nekdo z dalneho severu, ale i tak - za odvoz z Ostravy, je fakt dobra a mam chut ji hledat majitele jak nejmilejsimu kotatku.
    Venuji loznici, za odvoz - Ostrava - Bazoš.cz
    https://nabytek.bazos.cz/inzerat/141662958/venuji-loznici-za-odvoz.php
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Za odvoz a rozinky žehlící prkno Ikea. Nese známky opotřebení (potah je na jednom místě poničený, odkládací plocha je místy odřená a zrezlá).
    Praha 10, Strašnice.

    ZEDRALEK
    ZEDRALEK --- ---
    Ahoj, nechcete niekto za odvoz? Je to mensie kolo stare jak svina a potrebuje urcite genetalku, stalo v pivnici asi 10 rokov.

    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    Pláštěnka na dětskou autosedačku- vajíčko, k převzetí P1 nebo P2, ovozel potěší.
    PETRONELLE
    PETRONELLE --- ---
    daruju Lenovo R61 (baterie unavena, nejnovejsi Ubuntu), k vyzvednuti Praha centrum
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Mačeta s pouzdrem (bez rukojeti) za odvoz z Prosečnice (Benešovsko), po domluvě Praha Ládví, za poštovný pošlu přes Zasilkovna.cz

    DELKI
    DELKI --- ---
    Úplně nová, nikdy nepoužitá kabelka. 150 Kč. Praha 2.

    ANDULKASAFAROVA
    ANDULKASAFAROVA --- ---
    Drzaky na kameru na masky pod vodu. Liberec, Praha, Mnisek pod Brdy. Nic nechci :)

    FRAUZEZEK
    FRAUZEZEK --- ---
    Neviem, kam presne to mám dať. Pravdepodobne mi zajtra prepadne lístok na koncert Iné Kafé, tak ak b niekto chcel, napíšte.
    ALAYU
    ALAYU --- ---
    Úplně nová, bohužel na mě tmavá, za 150,-

    XARGH
    XARGH --- ---
    shanim starsi, plne FUNKCNI mycku na nadobi, moje prave odesla... ;( PRAHA a blizke okoli, dojedu si.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    KANAREK1: karafy jsou pryč
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam