• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Sháním body do Alberta. Ideálně v okolí Novodvorské a Pankráce.
    TBC
    TBC --- ---
    500GB SATA II HDD 3,5" 7200rpm po 100kč za kus Praha
    detail zde: [HDD 4x 3,5" 500GB SATA2 7200rpm]
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Za 100Kč/ks nabízím brašny na notebook, mám tu 3 ks, nepoužité, k vyzvednutí Prosečnice, po domluvě Praha Ládví, Holešovice, Šestajovice/Klánovice

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Sháním nějaké vzrostlejší pokojové rostliny, klidně i nad rámec klubu (případně se můžu bartrově odměnit masáží). Ráda bych dvě až tři kytky, co budou mít třeba necelý metr na výšku, a jednu nebo dvě hodně vysoké, cca dva metry. Pokud víte o někom, komu doma flora přerůstá přes hlavu, dejte vědět.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Nevyužil by někdo cca 20ks 0,1l lahviček od rumu? K vyzvednutí Praha nebo Prosečnice.

    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Nabízím za odnos cca 50 různých sklenic (od okurek, krenu, presnidavek atd.), jsou vymyté a včetně uzávěrů. Praha 3
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    Dřevěná dětská postýlka
    K vyzvednutí na Vinohradské ulici, rozložená
    Za domácí přebytky: křížaly, marmelády, zavařeniny, ořechy apod.
    pište zprávu nebo sms 604 932 866

    Postýlka je plně funkční, rošt lze umístit ve třech výškách. Bočnici lze zcela odebrat a postýlku přirazit k dospělácké posteli.

    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    Horské kolo Author za oříšky/domácí marmelády/omalovánky pro děti/vkusné dětské knížky.

    K vyzvednutí v Dejvicích. Piště do zprávy nebo sms na 604932866

    SDN33
    SDN33 --- ---
    brno za odvoz

    LUCZIE
    LUCZIE --- ---
    Za odvoz, Praha-Kloboucnicka. Š90,V50,H47.

    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    GHOSTDOGG: Zatím rezervováno.
    GREW
    GREW --- ---
    FRUITS: Vetsina sluchatek koss ma dozivotni zaruku a ani nepotrebujes zadnej papir, staci zaplatit 300Kc poplatek a opravej ti je. https://www.koss.cz/kontakt
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    Zdravím
    Mám sluchátka koss porta pro (bez žádného papíru, který bych mohl někam přinést na reklamaci a opravu) a nefunguje jim jedno sluchátko.
    Nemáte prosím někdo stejný problém a chcete se sluchátek zbavit?
    Odkoupím do 100,-
    Případně pomoc s opravou bych také uvítal, ale to zvládnu i sám.
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    Za odvoz z Prahy 2:

    Selské poličky s věšáky. 80*70 cm (š-v)
    Policky — ImgBB
    https://ibb.co/sWk4h8C

    Křeslo určené k opravě, má rozbitý pružinový sedák, jinak hezká konstrukce
    Kreslo01 — ImgBB
    https://ibb.co/XpbPdrf
    https://ibb.co/C6kpxgp
    FURIUS
    FURIUS --- ---
    Ted' jsem šel vyhodit tříděný odpad a v modrém kontejneru v ulici U Kolejí (poblíž Přední Ul.) na Praze 6 leží asi 5 banánovek plných knih.
    Převážně detektivky ale i nějaké klasiky.. Remarque, Hemmingway, Steinbeck, Daniken, Hašek, Feuchtwanger . . koukal jsem jen do 2 z 5ti a pár kousků si odnesl..
    LU_KO
    LU_KO --- ---
    Shanim dusi na fatbike (90-120mm, 3.50-4.8'') - pouzivana, klidne derava. Znacka: rozstriham ji - na kutilske ucely.

    Praha 13 - prosim piste mi do posty.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Tvoje boty velikost 38, růžový nike stáří asi tři roky, noseny pouze do fitka, vinovy crivit lidl na noze 2x taky jen do fitka, za ananas, vetsi krabicku boruvek nebo nesoleny vetsi kesu orisky. K vyzvednuti metro borislavka nebo muzu vzit do prace na prikopy vedle myslbeku

    MORKANT
    MORKANT --- ---
    MORKANT: Zámek a držák sprchy jsou pryč

    MORKANT: Rezervace
    JUBUS
    JUBUS --- ---
    Nábytek za odvoz - Praha 10

    Starý (odhadem konec 60. - 70. léta) dřevěný nábytek ve velmi dobrém stavu. Vzhledem k stáří jsou nějaké menší oděrky a zámky by asi chtěli promazat (klíče jsou). Vše součást setu dělaného pravděpodobně na zakázku.

    Sekretář 180x140x40 (ŠxVxH)



    Skříň 2x - jedna s tyčí na ramínka, druhá půl police půl tyč 120x165x60



    Peřiňák - 80x160x35



    Domluva a případně více info v poště, jsem ochotný pomoci při stěhování. Jednotlivě i najednou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam