• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    MARTYYNO
    MARTYYNO --- ---
    Daruji za odvoz cernobilou laserovou tiskarnu HP LaserJet 1160.
    Tiskarna je funkcni a tiskne. Pred lety jsem do ni koupil neoriginalni toner a zatim jeste nesviti, ze by dochazel. Nicmene na jedne casti stranky je tisk vzdy uz horsi, takovy vybledly. Predpokladam ze koupi noveho toneru by se to vyresilo.

    Praha - Pankrac

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    za 4ks plechoveho kozla 10° se prenechaji 2ks xl cernych tricek, nerozbaleno, nenoseno.
    vecka nenosim.
    praha strasnice vecer + vikend, praha letna pres den.
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    za žlutý krátký camelky :D

    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Mám tu nějaký blešákový sesyp. Kus za 20 Kč.
    Slohově nadanější mi mohou popsat co chtějí, ti méně mohou zakroužkovat a poslat foto.
    Předání v Praze ve Kbelích nebo Hostivaři nebo mohu zasílat poštou.











    PROTIWEN
    PROTIWEN --- ---
    Pokud by někdo chtěl vyplněný kupon do Lidlu pro nákup keramických hrnků značky Thun, mám jich pár na rozdání. Předání dnes v Praze v ulici Římská do 18:00.
    Hrnky viz - https://www.lidl.cz/c/nasbirejte-kolekci-porcelanu-thun/s10010137
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    KANAREK1: pejska nedám, ale můžete si ho pohladit :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    protoze musim mazat OT prispevky s ruznymi zdroji jako napriklad nabytkova banka, navrhuji to dat na nastenku. Prosim tedy, kdo mate tip na podobnou vychytavku, hodte mi to do posty a ja to tam hodim
    GRINCH
    GRINCH --- ---
    ADIKIA: Jelikož jsem si jednou z nyxu za odvoz přivez blechy, tak tuším proč :D. A že se jich k*rva blbě zbavuje.
    ADIKIA
    ADIKIA --- ---
    ALDEMIK: Jen doplním, že nábytková banka i přijede, ale nebere žádné čalouněné věci, takže ani matrace.
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    KATUSA: Jste na P7, v Holešovicích je případně šatník pro samoživitele. A taky má Praha nábytkovou banku - kdyby se vám nepodařilo domoci se tady nějakého osobního kontaktu. :-)
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    Za odnos /případně banány, nebo grepy/ z Braníka.

    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    SHÁNÍM kulatý ( oblý) konferenční stolek. Ideálně stabilní. Máme hranatý z Ikei Lack( ten větší) Mohu vyměnit.
    Praha Jiřího z Poděbrad
    Za nabidku díky
    PECH
    PECH --- ---
    Sháním 30pin kabel k iphone 4/4S, alespoň k zapůjčení, snažím se stáhnout fotky ze starého mobilu, nemáte, prosím, doma někdo? Děkuju.
    PECH
    PECH --- ---
    Sháním úzký proužek sádrokartonové desky, 125 cm x cca 30 cm, nemáte, prosím, doma někdo? Případně u které popelnice se v Praze válí? Děkuju.
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Nabizim vinyl v dobrem stavu. Sesly se mi tu dva...


    Nejlepe vymenit za jiny napr. Rangers/Plavci, Greenhorns/Zelenaci apod. nebo za stovku
    Praha 4
    MASOO
    MASOO --- ---
    Vyšehrad naproti Táborské bráně (tříděný odpad)
    Gepardi jsou pantofle

    ANIRYBAANIRAK
    ANIRYBAANIRAK --- ---
    Chystám se v nejbližších týdnech zkácet smrk pichlavý na zahradě. Zbude z toho hromada chvojí. Měl by někdo zájem o využití materiálu? Kmen a silnější větve si ponechám, daruji za odvoz slabší větve (zeleň). Možnost najet na cca 20 metrů, s naložením pomůžu. (Praha 6)

    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Širší akvárko má rozměry 50x30x30cm. Obě k vyzvednutí na trase Mělník - Holešovice (Cross club).
    Cenu nevím. Něco v rámci klubu s ohledem na to, jestli si budete brát jenom jedno nebo obě.
    Ten pytlík štěrku vám k tomu dám. Ale moc ho není. Jen takový bonus.

    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Za odvoz z obce Tursko (15 km z Dejvic) daruji sprchový kout do L. Nerezový hranatý, jednoduchý design, bohužel nemám fotku sestaveného. Dostal jsem ho zadarmo z rekonstruovaného hotelu, ale nakonec ho nevyužiji. Používal se asi 4 roky. Velikost 80x80x180. Určený pro montáž na vaničku.
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    Kdy, kdyz ne ted?
    Daruji za odvoz orbitrek, chybi mu displej a vzhledem k tomu, ze u nas nebyl nemym sluhou, ale skrabadlem pro kocky, ma poskrabane rukojeti (asi by slo vyresit treba izolaci na trubky). Praha 4
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam