• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    MATROX
    MATROX --- ---
    RANDOM_NIGHT: velikost foto je ok, za mínusy se netrap, tady jsou občas lidé co by chtěly zadarmo jen luxusní a nepoužité věci, nejlépe origo zabalené a ještě aby jsi jim to přivezl domu :D

    PS: kolikrát by ti rekvizitáři za opotřebené věci daly zlatý poklad, víš kolik práce by dalo aby nový kožený diář vypadal jako starý použitý :)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    RANDOM_NIGHT: (Teď nevím, jestli mám minus za velikost fotky (Je to tapeta? Postuju z appky…), nebo za to, že bych chtěla jablko za věc, kterou lze snadno renovovat a nová stojí 1600. Jako jo, mohla jsem ten ošoupaný lak přejet lihovkou, ale touch-up lak na kůži stojí pár korun, nevidím důvod neukázat pravý stav věci.)


    Koš na plenky Tommee Tippee, za ovoce nebo zeleninu, Nusle.

    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Kožený diář Filofax Pocket Finsbury, opotřebený, ale stále funkční, bez náplně, za ovoce nebo zeleninu, Nusle.

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nemate nekdo doma i rozbityho walkmana ? Nejak jsem se do toho pustil. Pripadne bych byl ochotnej i nejaky opravit.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Gauč z Jarova. Za odtah a odvoz

    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Shanim BOTY na bezky
    na stare vazani (tri dirky zespod) vel. 42 (43)

    Praha, diky
    FRAUZEZEK
    FRAUZEZEK --- ---
    Ahojte, nemáte niekto na predaj nejaké kúsky od snowboardovej značky Forum? Ďakujem. 😇
    LUCISZKA
    LUCISZKA --- ---
    Ahoj, sháním kus lina cca 2x1m, Praha a okolí. Máte někdo?
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    Sháním použité reklamní plachty. Praha.

    JANOCKA
    JANOCKA --- ---
    Za odvoz chytra vaha zn. BEURER.
    Vazi tak o 2-3kg min, podle toho jakou ma náladu. Pokud si to nekdo umi seridit, bude jeste dobre slouzit.
    Praha 5 Kosire

    FRUITS
    FRUITS --- ---
    sháním
    Zdravím, práší se vám už doma desetiletí na staré objektivy nebo celé analogové fotoaparáty? Tak je buď prodejte, a nebo mi je dejte :)
    Fotím a točím na novou techniku i pomocí starých objektivů. Není to levný, tak se poptávám zde. Pokud by se mi toho sešlo více, tak ty fotoaparáty a objektivy které bych nevyužil mohu buď poslat dál, a nebo věnovat do nějaké dílny (zrovna včera jsem se dozvěděl o nově vznikající fotokomoře v holešovickém prostoru Zdena), nebo přinejhorším prodat a peníze dát na nějaký bohulibý účel. Nehodlám na tom vydělávat. Opravdu mě prostě zajímají tahle stará skla a rád je budu dál používat, nebo nějak pošlu dál.
    Případně mohu soukromě poskytnout osobní informace, co dělám, aby to bylo clear atp... :)

    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    BRUSINKA: Třešeň teda nemám, ale tady na Praze 13 je spousta volnejch třešní, obyčejnejch, i sakur. Jedna pěkná obří třešeň se spoustou volnejch větví, kterou často prořezávají, neb zasahuje nad chodník, stojí přímo u KD Mlejn, což je i zastávka MHD.
    SM3
    SM3 --- ---
    DUCATIMONSTER: Kdyby někdo chtěl ty shell body, tak mam polepenou celou kartu - můžete si vybrat autíčko které chcete a klidně si ty body budu brát dál a za chvíli bude další kartička plná...
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Za odnos z Nuslí konvička na zalévání. Žlutá, kdyby to na tak mocně kontrastním pozadí nebylo poznat. Stará, leč funkční. Pokud tedy nevyžadujete funkci estetickou. Tu, obávám se, neplní.

    LOKVA
    LOKVA --- ---
    TROJKA: v každých lepších domácích potřebách za cca 15 korun;-)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Za odnos z Prahy 11 5 bodů na libové rc autíčko z shell pumpy. Uz mám 2ks a třetí nechci. https://www.shell.cz/pro-motoristy/akce/ferrari-kolekce.html
    SM3
    SM3 --- ---
    Chcete někdo 5 palet 100x120?
    Po domluvě na Bohdalci
    LALINA
    LALINA --- ---
    Nechcete předat do dobrých rukou potřeby na enkaustiku?
    PETD
    PETD --- ---
    Sháním prázdnou krabičku typu - gel na vlasy cca 100 ml, pevná šroubovací. Například

    VEVER
    VEVER --- ---
    VEVER: tak je tam 40 druhů a furt ještě nejsem na dně pytle.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam