• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Nechcete někdo totemy na nějaký dětský tabor nebo jiné tvoření? Za odnos nebo nějaký oříšky, Praha Budějovická

    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    Další nepotřebné kousky z jarního "výprodeje" v úlu (sídliště Ďáblice):
    3ks polic délky 244cm z plexiskla tloušťky 12mm, výška 11cm, hloubka 15cm. Původně vybavení baru.
    Další fotky: https://dum.bazos.cz/inzerat/148763745/policka-244cm-z-plexiskla-tl12mm.php
    Cena 150,-Kč/ks nebo dohoda nebo ekvivalent v lahváčích, marmeládách, ovoci, zelenině, potravinách,...
    WADER23
    WADER23 --- ---
    Jezdecká stará helma (nesplňuje stávající bezpečnostní předpisy), takže jako dekorace, rekvizita, za odnos

    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    Nemáte nějakého kamaráda jménem Rychtář? Pokud ano, určitě ocení tyto pivní tácky s jeho jménem. A my v ÚLu na sídlišti Ďáblice oceníme, že tu máme o 0,1% méně nepotřebných předmětů;-).
    IMG-6210
    Lahváč potěší, ale vůbec není podmínkou.
    ZRZKA
    ZRZKA --- ---
    Daruji za odnos vodítko a pamlskovnik. Vyzvednuti na Suchdolskem namesti mezi 18-20h. Preferuji brzký odnos před rezervaci.

    NOPOGO
    NOPOGO --- ---
    Venuji funkcni komplet Klimatex, velikost M (odhadem 170 - 177 cm). Mel jsem ho na sobe 1 den, nesedi velikost a material mi je neprijemny.
    Vyprany!
    Praha 5 - Stodulky.

    PUERH
    PUERH --- ---
    PUERH: rezervace
    PUERH
    PUERH --- ---
    PUERH: Šířka 170 cm, výška (až po kovovou konstrukci) 160 cm, hloubka 30 cm. Povrch polic je lamino.
    MINIBUBBLE
    MINIBUBBLE --- ---
    fungující rýžovar za odnos z Prahy 1, chybí mu ale ta vnitřní miska - ta je potřeba pro funkčnost dokoupit :)

    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Nechcete někdo sedačky z kina?



    K vyzvednutí na Zeleném pruhu (Braník)
    Vyzvednutí možné jen v úterý 7-22h a středu 7-16h
    Je nutné si sedačky odšroubovat od podlahy a rozpojit od sebe (jsou vždy 3+4 nebo 4+4), popř rozříznout na jednotlivé kusy. Stačí obyč. šroubovák a pila.

    Cena 100kč za řadu.
    AIRMAN
    AIRMAN --- ---
    Vyměním 15 půllitrů za láhev domácí slivovice
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    BE_RRY: sporak je fuc
    LITTLEPUNKK
    LITTLEPUNKK --- ---
    Pracuju v lese a mám relativně velkou spotřebu mikin , v second handech na maloměstě je to dosti probrané tak kdybyste někdo měl "vynošené" , silnější mikiny , s kapucí , velikost L-XL užil bych je , na revanž bychom se určitě domluvili....z prahy nejsem takže pošta...
    VOYAGER76
    VOYAGER76 --- ---
    VOYAGER76: btw. pouze stul, ten gauc ne :) Praha 5 - Barrandov
    VOYAGER76
    VOYAGER76 --- ---
    za odvoz a 100,- prenechame pekny dreveny stul, vyrobeny v roce 1974 na zakazku - ma tri nastavitelne vysky, fixovane umelohmotnymi koliky (na fotce).

    ELENFANT
    ELENFANT --- ---
    načatý HiPP Combiotik 1 za odnos P4 Nusle/Vyšehrad
    třeba taky někomu dodá trochu toho laktačního klidu
    (načaté před necelými dvěma měsíci, odebrali jsme jedinou odměrku)

    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    Kombinovaný sporák Mora 2430, šířka 50 cm za úsměv a odnos. Plyn OK, trouba hřeje.. jen mi přijde, že v troubě asi odešel termostat. Na zapékání, ohřívání nebo pečení masa OK. Na dané jsem přišel, když jsem něco chtěl péct na nižší teplotu, tak jsem spálil. Kutil si asi případně poradí, nebude to drahá oprava. Praha 6, Střešovice

    VIXLE
    VIXLE --- ---
    trouba funkcni, ovsem dvirka pri otevreni nedrzej vodorovne a spadnou dokud se o neco nezastavej
    lahvac potetesi ale jinak za odnos ze 4. patra bez vytahu, zizkov

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam