• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Cca za měsíc se chystám kácet hrušeň, nevyužil by někdo dřevo? Já to jinak spálim v kamnech. Třebusice u Kladna
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Nabízím cca 60+ platíček od vajec (10ks). Trochu se mi to vymklo z ruky, když jsem si řekla "hele to nevyhodim, takový platíčko od vajec se může hodit" --- opakujte 60x.
    Za odvoz, pokud přihodíte hořkou čokošku, nebudu se zlobit. P10
    MVEK
    MVEK --- ---
    W3R: Jen doplním, že ne vždy musí fungovat, univerzální to nemají, případně jedno tlačítko dělá něco jiného u jednoho výrobce a druhého (měl jsem tu čest zkoušet OSRAM a noname Čínu z Alíka). Takže pokud víš, k čemu to bylo, bylo by to asi lepší, ale jo, za odnos to i tak třeba někdo rád prubne.

    Já mám noname čínských (ale vypadá stejně až na chybějící popisky na těch pravých šedých tlačítkách) několik navíc, kdyby někdo potřeboval (Praha Záběhlice).
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    Mam tu opet jednu volnou haworthii, Praha-Smichov. Treba za par grepu.

    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    než si pořídím novou - nepřebývá někomu podložka na cvičení? :) Praha
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Sháním plachtu/reklamní banner, chci tím přikrýt karavan, velikost alespoň 7x7m, i nad rámec klubu. Uvítám i radu, kde by se dal sehnat, nebo na koho se obratit. Díky
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Chicco kojenecká lahev, použitá asi dvakrát. Dudlík je starý a asi jsem do něj udělala víc dírek, ale dá se dokoupit nový. 50,- Kč, Praha 13.

    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Manuální odsávačka Medela, stará, málo používaná, 100,- Kč, Praha 13.

    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Ohřívač lahví a dětské stravy Avent, použitý párkrát, s návodem k použití. Za 100,- Kč, Praha 13.

    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Vaše batolátko nechce pít a vy se bojíte, že bude dehydrované? Než zjistíte, že ten hajzlík nejlíp pije ze zavařovačky hadičkou na odsávání akvárka, můžete vyzkoušet, zda mu nebudou vyhovovat tyto hrnečky. Použito párkrát, za 50,- všechny. Praha 13.

    PECH
    PECH --- ---
    sháním papuče, pánské i dámské, dojedu si po Praze, děkuji.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Za odvoz, fcni, bez vad. Snesla by trochu otrit.
    Praha Nusle

    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    Nevali se někomu doma, v kanclu bezdrátový telefon, prosím?
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    MRAVENECEK: tohle plati i pro ostatni, samozrejme zdarma, cimz z toho delam inzerat v ramci klubu: postele navic nemam, ale kdyby byla potreba nejake / neco prevezt (muzu po praze vetsinou 1900-2030), posta. vejdou se mi tam 2x valendy s uloznym prostorem na sobe (peugeot rifter long).
    CRUZ05
    CRUZ05 --- ---
    Ahoj, neměl by dneska někdo v Praze na půjčení vysílačky?
    Jedeme zítra ráno na záp. ukrajinu, a prý je tam občas problém se signálem,
    ve čtvrtek jsme zpátky a vrátím

    (ideál holešovice nebo vršovice/nusle)

    Díky!
    LITTLEPUNKK
    LITTLEPUNKK --- ---
    Pracuju v lese a mám relativně velkou spotřebu mikin , v second handech na maloměstě je probrané ,tak kdybyste někdo měl "unošené" , silnější mikiny , s kapucí , velikost L-XL užil bych je , na revanž bychom se určitě domluvili-např. mám kvalitní konopnou mast....z prahy nejsem takže pošta..díky díky
    AETHER
    AETHER --- ---
    Zatim nemam fotku, ale mel by nekdo zajem o bily Pax, 100x60x201 s satni tyci a dve police? Je mu cca 15 let, za odvoz Praha 13.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    20 dřevěných ramínek za odnos dnes nebo zítra z Letňan.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    3x šálek s podšálkem, za odnos dnes nebo zítra z Letňan.

    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    Epocha za odnos, Praha

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam