• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Ahoj sháním pro dceru na tábor elfí uši. Nechce je někdo věnovat.. půjčit se v tomto případě(pro pubertáka) raději neodvažuji.) Praha, popřípadě zítra jedu Praha-HK-Náchod
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ahoj nepovaluje se nekomu doma funkcni elektricky sici stroj kteryho by se rad zbavil ? Rad vam od nej pomuzu -> posta
    Praha
    (idealne veritaska)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA: zatím zamluveno, zítra večer dám vědět, zda něco zbylo
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Mám na zahradě asi 1,5 - 2 kg červeného rybízu na keři.
    Kdo by chtěl, může si po dohodě o čase přijet natrhat. MĚLNÍK.
    Kdo uváží cestu, může dostat ještě něco z nadbytku salátových okurek a mečíků (jo, ty kytky, třeba náruč).

    Fakt Mělník. Netrhám, nevezu.
    SPIRALIA
    SPIRALIA --- ---
    Daruji za odvoz pálku, černou tašku na kolečkách, rohožku, elektrický gril s příslušenstvím na špízy. Věci jsou k odvozu dnes nebo zítra kdykoliv z Prahy 8 z Bohnic.

    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    sháním betonové dlaždice 50x50 cm i nad rámec klubu

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Daruji poskozeny kozeny batuzek nekomu, kdo si ho bude schopen opravit a bude ho mit rad. Neco na oplatku potesi, ale neni nutne. Praha, Veleslavin nebo centrum.

    NIXMA
    NIXMA --- ---
    daruji (nosene) tehotenske/kojici obleceni vel. 40/42. dziny, leginy, trika. 7ks celkem. Praha 5
    KORAL
    KORAL --- ---
    Pardon, to mě netrklo. Jak jsem to psal do tržiště, tak sem sem to neuvedl :(

    Malé Přítočno u Kladna.
    KORAL
    KORAL --- ---
    KORAL: Stále mám ty 3 koťata doma. Prosím pokud víte o někom, kdo by si je vzal, dejte mu vědět. Strašně moc rád bych je udal někomu, kdo je bude mít rád a postará se o ně. Nemusí si brát všechny tři, samo, že i jedno. Jen ať najdou pěkný domov. Díky
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    postradám baterii do tohoto počítače MSI GT683DX.kdyby nekdo nahodou mel ,diky
    J_A_S_O_N
    J_A_S_O_N --- ---
    Za odnos Praha 9,Střížkov,Varnsdorfská, kdo dřív přijde

    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Za 100,- nabízím nový, nepoužitý zásobník na alobal nebo kuchyňskou folii se zoubkatou hranou pro oddělování.

    Vhodné pro role 26 - 30cm dlouhé a 2,5 - 3,5cm široké.

    Osobní vyzvednutí na Praze 10 ve Strašnicích.

    KLAIR
    KLAIR --- ---
    za libovolný příspěvek na libovolnou charitu daruji dvě čela posteli z masivu

    KORAL
    KORAL --- ---
    Daruji 3 koťata.
    Jedná se o jednoho kluka a dvě holky.Všichni tři mají za sebou odčervení, ale ještě ne očkování. Koťata jsou stará 3 měsíce.

    Sedící kotě - kluk
    U kyblíku - holka
    Na procházce - holka, má delší srst.

    KOTUL
    KOTUL --- ---
    Daruji bedny na stěhování. Praha 4 Sporilov

    V3S
    V3S --- ---
    shanim neco peknyho na zed ... starou mapu, orientalni plachtu, obraz, graffiti na solilitove desce ... velikost aspon cca metr na dva (format na sirku)

    budu rad, kdyz se vejdu do ramce klubu, ale za hezkou vec rad priplatim ... a asi budu trochu vybiravej, prece jen na to budu koukat skoro kazdej den ;)

    praha
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Krosna v takovéhle stavu. Hádám že má tak 50 litrů. Možná 60, nevím. Myslím, že solidně poslouží na přesun věcí do auta/autobusu a do stanu nebo hotelu, na túru teda ne. :) Já ji ještě sem tam používám, a dá se.
    Třeba za nějakou pěknou pokojovku? :-) Praha Jarov

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    SUVA_: Byla jsem poucena, ze shanim bokken, a brala bych ho klidne i jen na zapujceni od zitra do pondelka.
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Sháním 2-3 bambusové rohože, ideálně cca dva metry dlouhé a metr široké, ale můžu je i nějak poskládat. Praha.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam