• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    CENOBIT
    CENOBIT --- ---
    Mám tu jednu jízdenku na vlak směr Praha hl.n. - Štúrovo (Slovensko), odjezd 18.8. v 10:56. 1. třída s místenkou. Ze zdravotních důvodů nejedu, vrátit nejde, tak třeba pro někoho, kdo chce vypadnout a je mu jedno kam :)

    K vyzvednutí na P6 - Liboc nebo ČRo na Vinohradech (místenku pošlu mailem)
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    Nějaký fanoušek kamionů, resp. návěsů Krone a/nebo těchto praktických kalendářů a užil by ještě tenhle dárek od bývalého zaměstnavatele do února 2023? Jinak pujde nepouzity do papiru...

    Praha 8, sidliste Dablice.

    PULKA
    PULKA --- ---
    Jo a taky bílý dveře PAX za odvoz, který máme zjevně pořád ve sklepě:
    [PULKA @ Daruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)]
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Za odvoz z Prosečnice, po domluvě Praha, stolek pod Tv
    Š:90cm,H:40cm,V:55cm

    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Za odvoz z Prosečnice (Benešovsko)
    Š:110cm,V:170cm,H:63cm

    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Za odvoz z Prosečnice (Benešovsko)
    Š:115cm, V:170cm, H:50cm

    SHAMOT
    SHAMOT --- ---
    gauč za odvoz z Pankráce.

    ENT
    ENT --- ---
    Nabizim dve sklapeci jednoluzka. Daji se pridelat podelne na stenu. Pevna jeklova konstrukce, na ni deska s matraci. Do obytneho trucku nebo chaty ideal. Jsou docela tezky. Nechce se mi to odvazet do sbernaku, dostal jsem je taky taky. Rad bych prijatelny mnozstvi domaciho ovozelu. Roztoky u Prahy.

    WAMPIREK
    WAMPIREK --- ---
    Funkční stará malá přenosná televize. V dnešní době nebude bez set top boxu moc platná, ale třeba ještě někomu poslouží.
    Za odnos, ovozel potěší, ale není nutný.
    Praha 8

    DPMAN
    DPMAN --- ---
    Poptávám šikulu který by dokázal opravit náhle nehrající malé rádio Panasonic ještě made in Japan. Moc mi na něm záleží. Díky. Praha
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    kožené boty Lasocki. nikdy nenošené. vel. 39, ale oproti jiným 39 se mi zdají užší/těsnější. za dva Birelly, Praha.

    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    boty Keen, vel. 39, podrážka v super stavu. za dva Birelly. Praha.



    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    sandály Keen, vel. 39, podrážka v super stavu. za dva Birelly. Praha.



    UZEL
    UZEL --- ---
    Ahoj,
    shanim stare gamebooky(fighting fantasy) Jackkson, Livingstone, atd... v jakemkoli citelnem stavu..nabidnout muzu naturalie ze zahrady, napr vlaske orechy...posta
    OVEC
    OVEC --- ---
    Zbavuju se nějaké staré techniky z kanceláře.
    K dispozici jsou dva monitory Envision G19W, dva monitory Dell +/- 15" (typ nevím), tiskárna HP LaserJet 1018 a tiskárna HP LaserJet Pro M12a. Vše je k vyzvednutí v Brně u Lužánek ale jen v pátek kolem poledne nebo v neděli v podvečer.
    Za odnos – zdenalbazar – album na Rajčeti
    https://zdenalbazar.rajce.idnes.cz/Za_odnos/

    Dál jsou tu ještě tři počítače vhodné na nenáročnou kancelářskou práci. Dva z nich mají Win 10 jeden Win 7 a typuju že budou mít max 8 GB RAM ale spíš bych řekl 4. Jsou to 5 lete stare repasované kalkulačka. Pokud by je něko chtěl, můžu v pátek zjistit přesnější specifikace.
    Jako poslední je tu n+1 jestě starších počítačů bez disků, které by se možná hodily místo lega pro začínající hardweraře.

    Vše za odvoz popř. potěší pomoc při vyklízení nebo něco na zub (pytlík kešu nebo tak něco)
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    Židle ikea s podsedakem, úplně nova. Za 150 Kč. K vyzvednutí v Holešovicích.

    TTERREZA
    TTERREZA --- ---
    Sháním pouzdro k těmto sluchátkům.
    Jak se mi ho povedlo ztratit nemám ponětí.
    Nemáte někdo prosím?

    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    Poptávám. Nemáte někdo prosím sumku nebo jinou kapsu na opasek velikosti na cca na paněženku a mobil s klíčema, která vám leží na dně skříně nepoužívaná? Rád se ujmu. Praha, díky.
    PULKA
    PULKA --- ---
    Cykloúklid. K vyzvednutí na Malovance v průběhu dne nebo brzy k večeru). Ideálně napište do pošty rovnou, kdy byste se mohli stavit ;)

    Zámek Force, 2x klíč (jeden má ulomené ouško)
    Zámek Force RON spirálový s držákem 120cm/8mm, černý | Cyklo obchod | Force Shop Praha
    https://www.forceshoppraha.cz/zamek-f-ron-spiralovy-s-drzakem-120cm-8mm--cerny/
    30 Kč

    (U zámek za cenu dvojnásobku kategorie na cyklobazaru. případně zde.)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam