• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    Věci pro děti (odrážedlo, autosedačky, taška na kočár) pro nyx za odnos z P7 a jedno dobré pivo...
    Bazar Tau - Tau Tau - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/Tau4ever
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    rozkládací gauč, křesla a taburety za odvoz, Praha Nusle, stále platí: THAIGRR
    OTZ
    OTZ --- ---
    cau, nabizim "zavarovaci" sklenice od vselicehos ruznych velikosti a tvaru, prevazujou teda ty od okurek/zeli, Praha 7 Holesovice

    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MAR_TINA: tím líp. o to větší je šance, že se to někomu bude hodit.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BALAENA: to funguje pro uplně jakýkoli trysky
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    Jakýmsi řízením osudu se mi doma vyskytly zdobicí sáčky od Tescomy, bez trysek, asi náhradní balení. Už se to neprodává, ale třeba to někdo máte, nebo to funguje s tryskami, co ještě vedou...
    je to tohle (lepší odkaz jsem nenašla)
    Zdobicí sáčky pro samouzavírací trysky Tescoma DELÍCIA 35 cm, 10 ks | ONLINESHOP.cz
    https://www.onlineshop.cz/dum-zahrada/domaci-a-kuchynske-potreby/domaci-potreby-a-kuchyn/priprava-pokrmu-peceni/pomucky-na-peceni/zdobici-sacky-pro-samouzaviraci-trysky-tescoma-delicia-35-cm-10-ks-360404P.cena.html

    Za odnos, Praha
    LITROP
    LITROP --- ---
    Nechce nekdo krabice od bananu cca 8
    BAVLNA
    BAVLNA --- ---
    Ahoj. Za sneseni z druheho patra dost tezky, ale zachovaly jidelni stul se sklenenou deskou a lesklou (folii) zadyhovanou cernou zakladnou. Sloupnuta folie/oderka cca 3cm v napojeni nohy na patu.
    Deska 90x90
    Zakladna 45x45 (pata)
    Vyska 75
    Tloustka skla 1,5 cm
    Holesovice - v utery odpo jde do sberu.

    ARFEA
    ARFEA --- ---
    Nabízím za odnos (Praha - Smíchov)
    konvičce pár dílků chybí, tak leda na náhradní díly :)

    CENOBIT
    CENOBIT --- ---
    CENOBIT: Stále zbývá jeden a jeden pár...
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    JUDIY: Tak část je jich u nové majitelky a zbývá mi:

    2x aloe vera
    3x amarylis
    2x dracena - obě ještě ve vodě, ale už mohou jít do květníku...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    OVERWATCH: Zamluveno.
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    Ráda bych darovala různé domácí rostliny - je třeba si jé odvézt z Dolan nad Vltavou:

    Některé jsem zdělila z práce či po babičce a mám jich více než je stíhám opečovat.
    U některých neznám jméno, nabízím bez květníků a bude třeba je na podzim přesadit. Pokud vám udělají radost - můžete donést čokoládu, nemusíte :)

    Mám 2x aloe vera
    velkou tlustici
    3x amarylis
    3x zelenec
    2x nevím - ukážu na místě :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Daruji obraz Socha svobody od Petra Zdenka http://www.petrzdenek.cz/ ktery mam od nej navic a nikam se mi uz nevejde. Velikost obrazu je cca 30x30 cm, je to olej na sololitu, ramovany. Predani Praha.

    FONTAN
    FONTAN --- ---
    Praha Hlubočepy

    za odvoz (respektive klidně nám za to něco dejte (máme 2 děti a rekreačně pijeme alkohol, takže to klidně může být slušné suché červené nebo nějaké netradiční pivo), ale již jen odvoz bude cenná protislužba)

    Vypadá to, že je to IKEA postýlka STUVA (126,5 x 65,5 x 86,5 (D x Š x V). Rozměry matrace 120 x 60) - ty rozmery jsem opsal z inzerátu, kde něco podobného nabízejí za 3000,- (https://nabytek.bazos.cz/inzerat/155200733/prodam-detskou-postel-stuva-ikea.php) - já bych za ní samozřejmě taky něco chtěl, ale mám dojem, že jí spíše chceme mít pryč z bytu, takže radost z prodeje nechám na případném zájemci (tj. k předání není zapotřebí se prokazovat těhotenstvím či (novo)rozencem a je možný další obchod)

    Specifické vlastnosti:
    * 6 let stará, ale pár let nepoužívaná, protože naše druhé dítě se rozhodlo, že to pro něj není to pravé ořechové a z manželské postele se stěhuje rovnou do velké postele

    * má tři hlavní možnosti sestavení:
    ** 1) zamřížovaná se zvýšeným roštem/matrací - tj. pro malé mimino, která z toho nedokáže vylézt a vy se nechcete nořit Xkrát za noc do hlubin
    ** 2) úplné vězení - tam můžete vkládat děti do velikosti vnitřních rozměrů postele a pokud nejsou již pohybovw zdatní, tak víte, že je najdete na tom samém místě, kam jste je dali - bylo-li to do této postele (s tím zkušenost nemáme, protože jsme se ženou útlocitní a pohled na zamřížované dítě nám nedělá dobře - ale vím, že třeba u Vémolů to tam mají rádi)
    ** 3) (uvedeno na fotografii) takzvaná výpadovka - je-li dítě větší a nevadí-li vám a dítěti, že se sem tam probudí malililnký kousíček od/pod matrací, tak můžete nastavit tento samoobslužný mód

    * známé vady (vady nejsou dramatické, ale můžou být zásadní pro novo-rodiče, kterým záleží na tom, aby dítě do vínku dostalo i perfektní postel a tu si potom zhuntovalo samo):
    ** v čele postele můžete vidět zranění - to nezpůsobilo ani šťastné ani nešťastné dítě, ale žena, které spadlo to čelo na šroubovák, když se sama pokoušela o změnu ze stavu 1 do stavu 3 - škoda je to ne zcela významná a místo je dobrou přéležitostí k nalepení oblíbené postavičky či jiného dětského fetiše (my jsme nechali díru na přírodno, takže není ve svím okolí nijak ulepená)
    ** sem tam oděrek na laku - postýlka se přesunovala po bytě a jednou i stěhovala.
    ** šuplíky mají jednu klasickou šuplíkovou vadu - fungují (i) jako lapač prrachu, takže
    *** máte-li doma pocit, že nemáte doma rpach, tak ho tam vždy najdete zaručeně
    *** máte-li doma pocit, že máte doma prach, tak ho tam vždy najdete zaručeně, ale můžete si myslet, že to znamená, že je ho jinde méně
    ** nevyžehlené prostěradlo - to však není součástí nabídky, takže by to nemělo mít na funčnost vliv (matrace je, co si matně pamatuji, v dobrém stavu, ale myslím, žejejí případná výměja je záležitost finančně nelikvidační)
    ** absence návodu - aneb - někde jsme ho měli, ale nemůžu ho najít, ale slibuju, že ho kdyžtak najdu online
    ** umístění v podkroví (takže laskavý nový šťastný majitel se s postelí (rád mu pomohu) bude buď muset vytočit na několika schodech, nebo jí částečne rozmontovat; což, pokud nendoržím svů předchozí slib, může mít nedozírné následky)

    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    Sháním osobní váhu prosím
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    Za odvoz věnuju otočný podstavec pod TV (nebo cokoli jiného). Horní deska je otočná o 360 st. a má 55x30 cm. Praha Libeň

    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Pokud by měl někdo zájem o domeček pro morče nebo zakrsleho králíčka, je k vyzvednutí na Praze 6.
    Výška 16, šířka 34, hloubka 25 a má vyndavaci stříšku
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MART1NKA: Rezervace
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam