• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    WARE
    WARE --- ---
    Prodám monitor. Funkční. Cena 50 Kč. Odběr Praha 6.

    GONDAR
    GONDAR --- ---
    Cestovní postýlka + podložka pod matraci, přepravní tašku již nevidím. Nikdy jsme neskládali a nerozkládali, funkčnost mechanismu tedy neznámá. Přes léto byla pod pergolou, nutno vyluxovat. Praha 4 Hrnčíře.
    150Kč

    GYGAL
    GYGAL --- ---
    Sháním poněkud atypicky kolejnice kusy min 50cm dlouhé o celkové délce cca 2m. Na DIY projekt. Dojedu si po Praze a širším okolí.

    PUSHERMAN
    PUSHERMAN --- ---
    Za ovoce a odnos daruji spousta hovadinek, pouze za foťák Exakta bych si řekl 100,-
    John Cleese, Uriah Heep a The Who jsou VHSky
    Praha 7

    HESPELER
    HESPELER --- ---
    ahoj, shanime kuchynske nacini, hlavne plotynku, ale i stouchacka na brambory by nevadi, ani noze, panve, poklicky, varecky, hrnce i hrnecky, ci treba panacky.
    praha

    samozrejme i prip. nad ramec klubu. ;)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Nacaty baleni puncochacu, pouzila jsem jedny, nesedi mi. Praha, za baleni tempehu nebo seitanu.

    MARTYYNO
    MARTYYNO --- ---
    MARTYYNO: rezervovano
    MARTYYNO
    MARTYYNO --- ---
    Obal na notebook Dakine. V kontextu dnesnich notebooku je docela velky, rozmer cca 38*28cm, tipnul bych si ze na 16" - 17" ntb.

    K vyzvednuti v Krenici (praha-vychod) nebo v patek 8-16 namesti miru.

    Za 2 lahvove birely (klasicke, neochucene)

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Onehda jsem shanela odzmolkovac, par lidi se mi ozvalo a nakonec jsme se nejak nedohodli. Zkousim jeste jednou, Praha.
    MARTYYNO
    MARTYYNO --- ---
    MARTYYNO:
    MARTYYNO:
    rezervovano
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    Ráda se ujmu banánovek.
    Praha, Praha-východ.
    Díky
    MARTYYNO
    MARTYYNO --- ---
    Zarovky. Pouze jako komplet, za odvoz. Bud v Krenici (praha-vychod) nebo v patek muzu privezt do prahy namesti miru.

    6x halogen 12V, 20W, patice (asi?) G4
    8x bodove zarovky, 20W, patice (asi?) GU5.3

    MARTYYNO
    MARTYYNO --- ---
    Sici stroj IKEA.
    Zena s nim naposledy v prvni vlne covidu sila rousky. Obcas pretrhl nit, ale jinak funguje. Od te doby stal v garazi, takze je zapraseny, ale jinak by mu nic nemelo byt.

    K vyzvednuti v Krenici (praha-vychod) nebo v patek muzu dovezt do Prahy, budu tam od 8 do 16 na namesti miru.

    Za 5 lahvovych birelu (klasicke, bez prichuti).

    VACA
    VACA --- ---
    VACA: ja to jen ještě jednou zkusím. Kdyby jste o někom věděli, protože jinak to budu muset třeba za týden odvézt do sběrného dvoru :(
    MATT
    MATT --- ---
    Panasonic BQ-CC51 - nabiječka na 4 akumulátory AA i AAA. za lahváče nebo vzorek na ochutnání. dejvice večer/roztoky přes den.
    FORDOVA
    FORDOVA --- ---
    FORDOVA: Krabice kalendářů zamluveny, po předání smažu.
    MCD
    MCD --- ---
    MCD: Stůl se třemi židlemi rezervován.
    FORDOVA
    FORDOVA --- ---
    FORDOVA: Tak těch Psychologií bude víc, tak 70 ks.
    FORDOVA
    FORDOVA --- ---
    Daruji za odvoz.
    Kalendáře nástěnné, stolní, diáře mix 2019,20,21,22, dvě krabice. Nepoužité, vhodné třeba pro lidušku k vytváření koláží.
    Dále cca 20-30 starých čísel časopisu Psychologie dnes, třeba do čekárny k lékaři nebo tak něco.
    Praha 2, nám. Jiřího z Poděbrad
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Ahoj:)

    Sháním:
    Křeslo - klidně trochu nad rámec klubu. https://images.app.goo.gl/1NR58SZqQbUdKS2y9 něco takovýho. Koukala jsem na bazoš a docela mě přešla chuť koukat dál, tak to zkouším tady:) chtěla bych ideálně to žlutý :D ale pokud nebude světle bílý, flekatý, potrhaný..tak beru skoro cokoliv.

    Nohy ke stolu. Desku mám doma.

    Podzimní/zimní pánskou bundu - podobnej styl, ideálně tmavá, 1/2 barevná, bez poškození (děravou kapsu zašít zvládnu). Klidně trochu nad rámec klubu.
    Pánská bunda Regatta Makai | 4camping.cz
    https://www.4camping.cz/p/panska-bunda-regatta-makai/
    Velikost přesně nevim, ale prostě "100kg chlap v 8-9 měsící těhotenství :D)


    Dál sháním věci ohledně pohledů, dopisů, obecně "výtvarna".
    (chápu, že o pastelky a pod tu je víc zájemců - děcka začaly chodit do školy, takže ráda nechám "potřebnějším", ale kdyby náhodou..)

    - pohledy, ideálně nepopsaný (Modrý kočky od Iriny Z, podifrky, Rennera nevaděj ani popsaný). S někým jsem se tady už domlouvala, mohl/a by ses mi prosím připomenout? Díky

    - obálky, dopisní soupravy, samolepky, zdobící pásky, razítka....
    - propisky, klidně reklamní (když budou s klipem, budu nejvíc spoko - v práci je furt ztrácím :D)
    - známky (pochybuju že tady někdo +- v rámci klubu poskytne část svojí sbírky, takže se spokojím s těma oraženýma:D)
    - "lepší" bombičkový pero co neteče
    - bloky, sešity, diáře...
    - akrylový barvy, vodovky, tvrdý čtvrtky, štětce....
    - další věci "okolo", co si myslíte že bych měla potřebovat a vy se jich chcete zbavit :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam