• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Plech na pečení 44,5x32,5 cm | Orion - tvoříme vaši domácnost
    https://www.oriondomacipotreby.cz/plech-na-peceni-44-5x32-5-cm-127006

    Ještě zabalený, omylem jsem samozřejmě koupila špatnou velikost a zpátky ho nevezmou. Tk třeba za dvě lahve suchého červeného nebo ořechy / čokolády / jiné relativně zdravé dobrůtky v přiměřené hodnotě. Případně hezká pokojovka, která mi bude na rozdíl od nefunkčního plechu dělat radost. :D V nejhorším těch 150 korun, ale když už jsem udělala takovej fail, raději bych něco, co mi bude aspoň dělat radost. :))
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    Ahoj, sháním nabíječku k 2.4 iqos. Už se neprodává, moje přestala nabíjet, ale "cigaretu" mám novou. Již po záruční době. Tak hledám někoho, komu se třeba válí doma a nepoužívá, případně má rozbitý zase ten druhý díl. Je to extrémně poruchová řada, kterou už stáhli z prodeje. Jakákoliv barva, jen ať nabíjí. Díky

    ELGATOVERDE
    ELGATOVERDE --- ---
    ELGATOVERDE: a jeste svicen Ikea.

    ELGATOVERDE
    ELGATOVERDE --- ---
    Lapac snu, trochu zaprasenej, ale asi to pujde vycistit. Nic za nej nechci, ale kdyz by se vam po ceste pripletla nejaka bananovka, tak mi to udela fakt radost. Praha 6 u Kulataku.

    LADDOBAR
    LADDOBAR --- ---
    Kdyby náhodou se to někomu hodilo (jinak to počítám příští týden vyhodím):
    [Dell XPS 1300 M - zbylé náhradní díly]
    [HP 452340-001- 1U SAS/SATA Backplane / PCB PN: 01010F00A-388-G]
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    Nechcete nekdo nafukovaci kruh na mimino - ma sedatko s operkou. Treba za pomeranc, je mi jen lito ho vyhodit.
    Praha-Smichov
    ELGATOVERDE
    ELGATOVERDE --- ---
    Plastova autodraha, plna taska dilku. Netusim v jakym stavu to je, dostali jsme. K vyzvednuti na Praze 6 (u Kulataku). Pokud byste meli na vymenu nejaky krabice na stehovani, tak ocenim, ale neni podminka.

    SM3
    SM3 --- ---
    Válí se mi tu 7x DVD-R (Agfaphoto) v krabičkách, jestli to ještě někdo využije?
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    Panasonic AY-DVM 60FE miniDV videokazeta
    150 kus
    Mám tři. Domluva možná

    ENDER
    ENDER --- ---
    Vana plechova 140x70 za odvoz karlin, ma nejlepsi leta za sebou, pristi tyden leti na sbernak.

    GONDAR
    GONDAR --- ---
    GONDAR: zamluveno
    FAR_IDA
    FAR_IDA --- ---
    Nekdo bananovky, jiny typ krabic nebo ikea tasky v Praze zitra? Aneb stehovani se z bytu, kde jsem bydlela poslednich 10 let uz zitra... pripadne prosim do osobnich zprav. Diky!
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    Kukla, černa, nová
    130kč, Praha 2

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Shanim malou lampicku nebo LED pasek, proste neco, co osvetli vnitrek obytnaku pro dva zmrzly prodavace vanocnich stromku. Praha.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Nemate nekdo (z Prahy) aktuální knížku autoškoly? Stačila by mi i pdf verze - googlila jsem a bud to je to zaheslovany nebo nekompletní...
    ELGATOVERDE
    ELGATOVERDE --- ---
    Sampon exp. 9/2032 a svetelkujici zajic. K vyzvednuti u Kulataku. Pokud byste meli po ruce nejakou bananovku, budu za ne rada.)

    GONDAR
    GONDAR --- ---
    Cestovní postýlka. Postýlka + podložka pod matraci, přepravní tašku již nevidím. Nikdy jsme neskládali a nerozkládali. Přes léto byla pod pergolou, nutno vyluxovat. Praha 4 Hrnčíře. Za odvoz. Po složení možné vzít i v ruce / busem (cca 700m odtud), nejlépe např. ve velké Ikea / Makro tašce. Do pošty číslo na vás, prvnímu volám a sem napíšu, že zamluveno.

    GONDAR
    GONDAR --- ---
    Trampolína Insportline, 120cm, 150Kč
    Už jen používaná jako nábytek ;) Bez ochranného potahu stran, nepoužívali jsme a již k nenalezení. Osobní vyzvednutí Praha 4 Hrnčíře, nejlépe na střešní nosič. Do pošty číslo na vás, prvnímu volám a sem napíšu, že zamluveno.

    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    ochranné sklo na mobiL xiaomi redmi note 4, za 49kč, nebo čokoládu..
    PRAHA 2

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam