• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    TERKAS
    TERKAS --- ---
    Ahoj, daruji kosmetiku od Revolution skincare London.
    Každé použito max. třikrát.

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FRK_R23: Zamluveno
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Daruji free sim od T-Mobile. Dostal jsem ji a nemám pro ni využití.

    K vyzvednutí na P7 v okolí Letenského náměstí.

    RAHUF
    RAHUF --- ---
    Filtrační konvice Laica. Funkční, nepoškozená, jen bude potřebovat nový filtr a umýt (stála nějaký čas netknutá v kuchyni).
    Za odnos Praha 6

    INCUBUS
    INCUBUS --- ---
    Zdar a sílu přátelé. Neměl by někdo zájem o různé dýhy? Je toho slušný kopec. Za lahvinku něčeho dobrého a odvoz.
    Lokalita Mnichovice... Bohužel je to dost na rychlo Nejpozději tento pátek, případně pondělí a úterý. To jest do 17.1.2023. Sobota a neděle nelze.
    Pak to jde do kotle...
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Koupila jsem švagrovi k narozkám na Slevomatu dárek do herny Lasergame na únikovku ve virtuální realitě až pro 4 hráče. Až potom jsem si ale všimla, že je to v Příbrami. Voucher v podobě PDF pošlu zde do pošty nebo emailem.
    Virtuální únikovka: záhada (ne)opuštěného srubu | Slevomat.cz
    https://www.slevomat.cz/akce/2020790-virtualni-unikovka-zahada-ne-opusteneho-srubu?matchingVariants=7334736&mainImageId=16195388&filtersHash=e76c91&position=1

    Výměnou bych buď brala 2-3 (klidně staré) tenisáky nebo neutrální krém na kožené boty nebo kakaové máslo v peckách nebo kilo jablek Crimson Snow. Nebo jsem ochotná se domluvit na jiné ceně, zvlášť pokud nejste z Prahy - sama jsem v Dejvicích. ;-)
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    ahoj, sháním malé akvárium (nebo něco plnící ten účel) pro listonohy. Dle návodu potřebují k plavbě 10l.
    Dále akvarijní odkalovač - takovou tu pipetu co se s ní odsává bordel ze dna.
    Případně nějaký malý osvětlení. Krmení pro rybičky po vašich nebožkách. Nějakou rostlinu.
    Děkuji.
    Rakovník/Kladno/Praha.
    FRAUZEZEK
    FRAUZEZEK --- ---
    Darujem za odnos z Anděla.

    FRAUZEZEK
    FRAUZEZEK --- ---
    Tak skúsim ešte raz. Za sáčok orechov alebo mandlovej múky darujem tašku dámskeho oblečenia. Veľkosť väčšinou S/M/L. Ale hlavne M. Odnos z Anděla.

    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    kdyby se někomu válely doma prázdné sklenice od woodwick svíček (hlavně ty lodičky :-) v dostupné vzdálenosti prahy 5, ráda se jich ujmu
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FUNG: zivorodka wingeova
    FUNG
    FUNG --- ---
    daruji jakékoli množství pavích oček (sklenice na převoz mám), Praha 12

    KRSNA
    KRSNA --- ---
    Lednice Whirlpool za odvoz, Praha 10 Hostivař. Lednice funguje bez problémů, ale mrazák čas od času (cca 1 za 2 měsíce) přestane fungovat na pár hodin, asi spatnej termostat

    CUKI
    CUKI --- ---
    RAHUF: Myslím že je mám ve sklepě obojí. Nučice Pokud je použiješ jsou tvé.
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    Sháním!
    PRAHA - nezbavuje se někdo lehkých jednoručních činek, 1 - 2 kg?
    WALEEK
    WALEEK --- ---
    WALEEK: Rezervovano...
    NOZIMED
    NOZIMED --- ---
    3 ruzne HP nabijecky na ntbk
    za odvoz z malesic a treba lahvace plzne nebo neco

    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    Přebytky z domácnosti. Něco za peníze, něco za odnos (Praha 2 Vinohrady), při oběru více věcí můžu i poslat (Balíkovna/Zásilkovna)
    Fotky zde: https://photos.app.goo.gl/B3ZdhuqxX631KpeZ9 v albu budu označovat rezervované přímo u fotky

    Za peníze nebo nabídněte swap (preferuju domácí marmelády, med nebo jiné konzumovatelné produkty):
    Tescoma Delicía tvořítko na dvoubarevné muffiny - nepoužité, jen rozbalené - 150,-
    Silvercrest Elektrický vařič na vajíčka - 150,- nebo výměna za menší (na max. 3 vejce)

    Zbytek za odnos. Oříšky, sušené ovoce, ovozel nebo něco dobrého potěší, ale nemusí být.
    WALEEK
    WALEEK --- ---
    Za odvoz nabizim deset plastovych "brzdenych" kolecek k zidli, prumer 50mm, cep 10mm.
    Puvodem jsou z IKEA zidle. Rok pouzivane.

    Praha Dejvice

    WALEEK
    WALEEK --- ---
    Nabizim tri krabice puzzle. Za odvoz a nejake ovoce pro deti (avokado, banany...)
    Praha Dejvice

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam