• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    TBC
    TBC --- ---
    V rámci klubu tu mám nový nerozbalený 2m displayport kabel a 10m displayport kabel. a jeste jeden rozbaleny...

    A 5ks pasivnich poe adapterů miktrorik 100mbit, 3ks nerozbalené.

    Vyzvednutí Praha 3 Žižkov, či zásilkovnou/poštou pri uhradě předem

    A jeste je tu parad ta super poctiva kovová stolní lampička! [TBC @ Daruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)]
    CUMELONE
    CUMELONE --- ---
    Neměl by někdo zájem o niťe,bavlnky-různé barvy,tloušťky

    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Krámy ze starého auta - pouze jako celek - Praha 6

    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Multifunkční tiskárna za odvoz, Praha 4.

    [Multifunkční tiskárna Samsung SL-M2070F za odvoz]

    RAHUF
    RAHUF --- ---
    ZA ODVOZ - PRAHA 6

    Starší postel, dvojdílná (druhý díl zrcadlový, identický). Bez matrace, nožičky přiloženy.

    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    3D pero odeslo do vecnych lovist, nove je na tenci strunu. Takze skoro cela civka ABS a nejake barvicky k dipozici za pivo ;) vyzvednuti na petrohradska kolektiv

    KUKEN
    KUKEN --- ---
    KONA
    KONA --- ---
    KONA: zatím rezervováno
    KONA
    KONA --- ---
    Praha Nusle. Daruji funkční vysavač, už má něco za sebou, ale stále vysává. Včetně náhradních pytlů.

    KONA
    KONA --- ---
    Za odnos, Praha 4, Nusle. Jeden hrníček je štípnutý, viz foto.

    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    HONZA117: Hezké, že se snažíš pomoct, ale domnívám se, že lidi na Nyxu jsou schopni si vyhledat produkt a jeho cenu sami. Důvodem, proč tady poptávají i "levné" věci, bývá snaha o eliminování nákupu nových a podpory cirkulární ekonomiky... Tzn využití věcí, které někomu jinému doma jen zabírají zbytečně místo ve skříni. Chvíli to tu nechám jako info i pro ostatní nápomocné "vyhledavače", pak nás oba smažu. Předem díky za pchopení.
    MONTANA
    MONTANA --- ---
    Nemá doma někdo nevyužité rádio s BT do auta? Klidně i nad rámec klubu. Děkuji. Praha/Písek a okolí.
    LALINA
    LALINA --- ---
    Nevíte o nevyužitém zachovalém masážním lehátku i nad rámec? Praha, Krkonoše a po cestě mezi nimi.
    TBC
    TBC --- ---
    kov lampicka ikea za odnos, trafo trochu bzuci, chce vychytat jeho polohu a pak je ticho. as is. praha 10 Třebešín. jinak leti do elektro srotu

    CRUZ05
    CRUZ05 --- ---
    Z radegasta v plechovce nebo jen odnos z Nuslí taška plná ramínek...

    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    nemá někdo skener k pc ? Dekuji...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Věnuji zdarma, případně za čokoládu baterii do iPhone 7. Je vyrobena 4/2022, telefon psal kondici 100 %, ale občas se vypnul, i když psal, že má ještě např. 30 %. Nevím, zda to je telefonem nebo baterií, tak je mi líto ji jen tak vyhodit, podařilo se mi ji vyndat bez újmy. Takže pro někoho, kdo si ji zkusí dát třeba za úplně mrtvou nebo na testy. Předání ve všední dny u Národního divadla.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    HEJSEK23: to bych nebyl já, kdybych nezapomněl, že jsou k dispozici i zárubně. typ tzv. Šroubovačky pravý i levý
    PROTIWEN
    PROTIWEN --- ---
    SDN33: Já svůj výtisk už zapůjčil, ale když tak je k zakoupení přímo u Kmenty. Plus má teď za půlku Babišovo palermo I a II.
    Boss Babiš - Kmenta.cz
    https://shop.kmenta.cz/knihy/boss-babis/
    SDN33
    SDN33 --- ---
    SHÁNÍM

    Pro babičku knížku Boss Babiš. Nemáte někdo? Vrátím nebo koupím. Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam