• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN: rezervovano
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Mám tu 8 banánovek za odvoz, Praha 2 - Mírák
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Neměl by někdo kus oddenku životaschopného mrazuvzdorného bambusu, který by mi byl ochotný poskytnout?
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Nabízím krabice, co mi zbyly po stěhování, nějaké banánovky a pár stěhovacích krabic jiných rozměrů. K vyzvednutí v Krymské, za nějaké jedlé naturálie, kterých máte doma přebytek.
    GRED
    GRED --- ---
    Nabízím tyto plastové kyblíky s víčkem, pokud by se někomu hodily. Objem 6 litrů. Mám jich cca 15ks.

    Naopak sháním nádoby větších rozměrů (10, 12, 15 litrů).. kýble, květináče, nádoby od barvy, cokoliv..

    Díky
    Praha

    APPU
    APPU --- ---
    Shánim plastový sud na dešťovou vodu klidně i s prasklým dnem.
    Po Praze si dojedu kamkoliv.
    Odměnu doladíme v poště
    1KA
    1KA --- ---
    Poptavam dveře. 2xleve, 60. Podobné přiloženým, akorát preferuji bez skleněné výplně. I nad rámec klubu. Liberec/Praha.

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    KAIAFOX: rezervace
    ANYNA
    ANYNA --- ---
    Neměl by prosím někdo navíc tibetskou houbu? Ideálně P4 +-kolem Podolí, Malešice nebo i Vysočany.
    ARZA
    ARZA --- ---
    Dále tento sběratelský skvost ponny a rozjasňující brýle (spíš dámské nebo na menší obličej)
    Též U Měšťanského pivovaru

    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Nabizim dospelacky listek na Batolaternu tuto nedeli od 16h. Predam na miste. (Ano, uvedomuju si, ze jeden listek je trochu naprd, ale treba se tu zazrakem najde nekdo, kdo jde na stejny termin nebo ho proste tenhle projekt zaujme a pujde se podivat bez ditete:))
    BatoLaterna - Národní divadlo
    https://www.narodni-divadlo.cz/cs/predstaveni/batolaterna-60238418
    ELENFANT
    ELENFANT --- ---
    Zítra v pátek od 9:30 2+2 lístky na Filharmoniště: Flamenco, hudba pro děti do tří let (Je to haluz, není to haluz? Nevím. Děti jak jinak nemocný.) Viz https://goout.net/cs/filharmoniste-flamenco/szivcav a https://www.filharmoniste.cz/
    Za 150 nebe kolik dáš. Vyprodáno. PC 250+250+60+60=610.

    XARGH
    XARGH --- ---
    HOORKA: stale zvlada 50mbit ADSL, 100mbit uz neda - vyskouseno
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Gumova stavebnice pro nejmensi, vhodna i v obdobi, kdy dite se vsim hazi, nedochazi ke zraneni ani skodam :) par kosticek uz chybi.
    Za odvoz a avokado, P10 Zahradni Mesto

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA: taky už pryč
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Ahoj, mam tu pár přebytečných věcí:

    Dva držáky na mobil do auta (jeden obyčejný a jeden magnetický) -obyc za odnos, magnetický za 100
    Postroj do auta pro malého psa - 100 (použito jen párkrát, štěně vyrostlo rychleji než jsem čekala)
    "autosedačka" pro menšího psa - 100
    Podložky (plínky) pro štěňata - jedno balení nacnute, druhé kompletní - za odnos
    Kabely jack-jack, usbc-jack - za odnos

    Předání Praha - poliklinika Barrandov, klidně místo peněz můžem domluvit alternativu (voňavou svíčku, ovozel..)

    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    SHANIM
    ctverec hlinikoveho plechu o strane 20-30cm. (ci podobny kus na zaplatu)
    Praha a okoli, diky
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    Mám tu asi 15ks umyvadlové baterie Titania.
    Možnost napojit na vypustak táhlo. Měněno na jedné školce jen kvůli prasklému okrozku pod baterií -da se podle mě sehnat či vyřešit jinak.
    Možnost vyzvednutí přes den kousek od metra Ládví nebo večer Hloubětín.
    Něco zelenyho nebo ovoce potěší,)

    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    Sterilizátor Avent do mikrovlnky, průměr 28cm. Za láhev nějakého lepšího veltlínského zeleného a odnos, Praha 10, Zahradní Město.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam