• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    MORFE
    MORFE --- ---
    Nábytek za odvoz na Praze 4. Skříně, rozkládací postel, rohová lavice s úložným prostorem. Zn. Spěchá!! V případě zájmu pište na 608920914.

    LADDOBAR
    LADDOBAR --- ---
    Daruji: G-mini adaptér na kočárek a autosedačku - HERO (předání Praha Václavák nebo Modřany)
    https://www.nevyhazujto.cz/item/164452-g-mini-adapter-na-kocarek-a-autosedacku-hero
    LADDOBAR
    LADDOBAR --- ---
    [Dřevěný psací stůl] za 150 Kč (odvoz z Prahy Modřan)
    VOYAGER76
    VOYAGER76 --- ---
    a jeste sem vyhrabal optak, taky za odvoz. Praha Barrandov

    VOYAGER76
    VOYAGER76 --- ---
    za odvoz - bedny UNIVERSUM z nejake miniveze, jdou i docela poslouchat :)

    PIZMA
    PIZMA --- ---
    Sháním síťovku
    Praha
    děkuji
    MOWER
    MOWER --- ---
    Daruji preskace velikost 43, skelet je obouchany, ale ok, ma prepinani mezi walk/ski.
    Boticka je dosti smradlava, nejspis na vyhozeni.

    Tady nekdo prodava stejne o cislo mensi, https://www.vinted.cz/zeny/obuv/sportovni-obuv/na-lyze-a-bezky/2868691770-lyzarske-boty-nordica-t31

    Velikost skeletu 320mm
    Velikost boticky 290mm

    Praha 6

    GRED
    GRED --- ---
    Sháním podpěrné tyče k rostlinám (papriky, rajčata...), aspoň 1,5m
    na materiálu nezáleží (dřevo, kov, plast...)

    Praha

    díky
    ADIK
    ADIK --- ---
    Daruji externí display Tracer MT-5 k mppt regulátoru Tracer TRxxx.
    Koupil jsme ho z číny před x lety a nikdy nepoužil. Teď jsem ho našel a je mi líto ho vyhodit...nevyužije ho někdo?

    ARFEA
    ARFEA --- ---
    Nabízím dětské berle za odnos (Praha - Smíchov)

    GYGAL
    GYGAL --- ---
    Sháním wapku co by u mě mohla dosloužit. Zajedu kamkoliv. Praha

    AKHIBARA
    AKHIBARA --- ---
    Přenechám za odvoz plastové květináče na sazenice. cca 200-300 kusů ve velikosti od H9 do 2,5l. Jsou toho tři větší pytle. Pro někoho kdo divoce pěstuje nebo pro komunitní zahradu.
    Odběr Praha 6.
    DPMAN
    DPMAN --- ---
    Dostáváme v práci tyhle masti. Mám jich tolik, že bych se mohl mazat do sta let, ale mám v plánu umřít v pětapadesáti. Volný zbytek bych tedy vyměnil v kurzu jedna mast : jedna Coca cola ZERO 2l.
    Nejsou špatné.
    Odběr Praha Chodov nebo I. P. Pavlova

    KIDDO
    KIDDO --- ---
    Daruji desky na Stanton Finalscratch, málo hrané. Osobně Praha 5. Tel. 737 488 668.
    BRAINWASHER
    BRAINWASHER --- ---
    Za odvoz, toner kompatibilní s Canon. Praha

    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    Jelikoz se nikdo na stojany na monitor, zehlicku a lampicku neozval, davam timto jen za odvoz pokud mate zajem. Vybava do kuchyne je volna take. Je mozne vyzvednout v sobotu (zitra) pres den v Praze na Barrandove, pripadne po predchozi domluve i behem tydne. Vse funkcni.

    ENDER_W:
    ENDER_W:
    ENDER_W:
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Nepřekáží někomu doma stolička typu IKEA Bolmen? Dám cokoli (v rámci klubu), abych pro ni nemusela do Ikey :D
    Praha 10/East Coast

    FUNG
    FUNG --- ---
    black molly a paví očka ze zdravého chovu za odvoz

    ZIVA
    ZIVA --- ---
    mam k dispozici celkem ok zehlicku, je to opravdu takovy ten zaklad, nekdy kupovan za 500 za odnos nebo predavka na trase mirak pavlak karlak lazarska. naparovaci. mala, lehka. mela jsem ji na obcase zehleni nekolik let. PRAHA. foto, znacka, dalsi info posta
    NEELLA
    NEELLA --- ---
    Za odnos (či ovoce potěší) Domino - Český jazyk pro malé cizince 1, Praha Stodulky

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam