• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Tak ještě jednou dávám inzerát, Rainbof mi to omylem smazal:

    Neválí se vám čistě náhodou někomu doma přebytečná hadice k vysavači ETA TRINO? Stačila by mi i koncovka k té hadici, ta část, co se strká do těla vysavače. Doma se nám ulomila a je to srdcovka, nejde ho jen tak vyhodit a náhradní díly už se nevyrábí. Platím zlatem;)

    ADIK
    ADIK --- ---
    Poptavam mensi vysavac. Nevali se nekomu doma nejaky starsi, ale jeste funkci co akorat zabira misto?
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    Vyměním malou ledničku za velkou ( malou dávám, velkou sháním) .
    Domluva možná i nad rámec klubu
    Díky
    SKLIVEC
    SKLIVEC --- ---
    Za 150 a odvoz z Prahy 1. Jak novy, samozrejme prazdny. Vlastni odnos i odvoz. Tento ct/pa vecer, nebo pristi po/ut/st.

    ELZEE
    ELZEE --- ---
    Sháním klávesy - něco jako Yamaha nebo Casio.. klidně i nad rámec
    UZEL
    UZEL --- ---
    Ahoj, sháním mikroskop, nemá doma někdo nějaký nepotřebný oldschool třeba? Něco jako bývaly za komára na zakladkach. Rád se po dohodě odměním. Diky
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    Copy/paste z FCB.

    POZOR! POZOR! Užitečné nádoby :D


    Možná je tohle velmi naivní, ale říkala jsem, si že by možná někdo mohl mít zájem o skleněné nádoby od svíček. Sama je používám v kuchyni, využívám je na dárky (kreslení na sklo, kořenky, domácí musli, atd.), ale už se mi tu zbytečně hromadí a nemám je kam dávat (dózy na fotce jsou jen špička ledovce, mám jich výrazně víc).

    Sklo je z větší části čisté, jen zvenčí na dně bývá pozůstatek lepidla po etiketě, to lze s trochou snahy sundat pomocí oleje nebo jiné mastné látky (díky tomu, že jich mám tolik, jsem už líná se s tím obtěžovat u každého kusu).
    Přenechám za odvoz (Praha 6, Dejvice). Více informací v SZ.


    Inspirace ♥

    „Pú, je čas na něco menšího.“
    „Jo, jo,“ řekl Pú, „nevěděl jsem, že už je tak pozdě.“ Sedl si tedy a sňal víko z lahvičky medu. Štěstí že to mám s sebou, pomyslel si. Jiný Medvěd si ani nevzpomene vzít si s sebou něco menšího, když jde na procházku. A dal se do jídla.
    Počkejme, pomyslel si, když vylízal poslední kapku medu z láhve, kam jsem to šel! Ach ano, k Ijáčkovi, a pomalu vstal. A pak si najednou vzpomněl. Snědl Ijáčkovi dárek k narozeninám! „To je hloupé!“ řekl Pú. „Co mám dělat? Musím mu přece něco dát.“
    Chvíli nemohl na nic přijít. Pak ho napadlo: I když v ní není med, je to přece jen velmi pěkná lahvička; kdybych ji umyl a napsal na ni „Mnoho štěstí„, Ijáček by si do ní mohl něco uschovat, bylo by to užitečné.

    HULIK
    HULIK --- ---
    Zbavuji se stolku pod TV.
    V dobrém stavu, mírně poškozené skleněná dvířka.
    Rozměry :
    Šířka 78
    Hloubka 47/36 (uprostřed/u krajů, prohnutý)
    Výška 65
    Za odvoz a nějaká jablka z Prahy Chodov.

    31STITCHES
    31STITCHES --- ---
    Urgentně sháním:
    1) ledničku
    2) myčku

    Praha, ideálně vinohrady a okolí, ale dojedu po celé Praze, když bude...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Dvě lahvičky MAM Training (220ml), použité, za tři banány. Bez saviček - ty se dají dokoupit v DM.
    Praha 10, Strašnice.

    FRAUZEZEK
    FRAUZEZEK --- ---
    Očné tiene, CBD, ústny sprej a zubná pasta v rezervácii.
    FRAUZEZEK
    FRAUZEZEK --- ---
    Darujem za odvoz (prípadne poteší balíček orechov) z Anděla alebo Na Knížecí. Väčšina vecí je použitá, ale len minimálne. Niektoré sú po záruke. Prípadne dodám aj ďalšie info.

    CHAIWALLA
    CHAIWALLA --- ---
    Takže znovu a lépe ..vše v rámci klubu za 150,- (nebo láhev bílého v odpovídající ceně,). K vyzvednutí P10 Strašnice

    PARANOIDANDROID
    PARANOIDANDROID --- ---
    Malá karma za lahev pomerančového fresh džusu. P6, Nové Vokovice.

    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    Stul za odvoz (Praha 10 Bohemians), gamesy á 150 - když všechny tak méně a když i stůl tak ještě méně :)

    LUISA
    LUISA --- ---
    Ahoj shanim plynovou troubu, nezbavujete se nekdo nahodou? Praha, diky
    GESTO
    GESTO --- ---
    Nabizim prazdnou 2 kg bombu na plyn za 100,-
    Predani Praha 6 dejvicka, Velke Prilepy, anebo na ceste Velke Prilepy - Praha P6
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    absorpční podložky, Praha 6

    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    Takže: předání dnes odpoledne v centru Prahy (Masaryčka/ Hlavák; po dohodě možno jinde v rámci centra - ale jen dnes)>/b>

    Menstruační kalíšek - vel. M - nikdy nepoužitý - 150 Kč
    Lopatky na záchodek pro kočky, nové - 100 Kč
    Feliway Classic + 2 náhradní náplně - nové - 150 Kč
    Hračky a miska pro kočku nebo menšího psa - za odnos
    Chromovaný věšák na radiátor 2x viz foto - 150 Kč za oba
    Sada 6 sklenic na víno - Bohemia Crystal - 100 Kč
    Rozdělané granule Hills - bráno - Digestive Care i/d + nově otevřeno gastrointestinal biome za 100,- obě


    LU_KO
    LU_KO --- ---
    Za 100 nebo avokado/mango dam [Tescoma blok na noze AZZA, bez nozu] Praha 13
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam