• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Sháním staré závěsy do provizorní masérny. Nejlépe jednobarevné v tlumených barvách. Praha.
    SALUT
    SALUT --- ---
    Sháním stojanový věšák (němý sluha) - PRAHA
    díky
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    HOLOBYT: Můj poslední příspěvek (ale je to mimo Prahu).
    FTN
    FTN --- ---
    Nabízím starou (10 let) matraci Purtex 200x160cm. Není nijak zvlášť špinavá, ale spíš trochu proleželá, do zkušebny/na chatu myslím pořád dobrá. Až do teď se mi na ní spalo dobře.
    Za 150 nebo ekvivalent jablka/pomeranče, případně velkou 250g Milku a odvoz z Prahy, Vyšehrad.
    Do většího kombíku se zmáčkne, je zabalená v obalu od nové.

    TERUSEZBUSE
    TERUSEZBUSE --- ---
    Za odnos, případně drobnou sladkost, učebnice pro přípravu na zkoušky na VŠ. Strašnice

    PULKA
    PULKA --- ---
    Pouzdro na iPhone 13mini AlzaGuard cerne, parkrat pouzite. Za odnos, ovozel nebo cokolada potesi. Lepi se na nej vsechen svincik z kapes u kalhot

    PULKA
    PULKA --- ---
    Za 100 Kc plastovy kryt na Macbook Air 13’’ kompatibilni s A1932, A2179 a A2337. Jako novy. Pouzito parkrat, pak mi dosel objednany s potiskem. Predani Praha Malovanka (tram 22 a 25), pripadne muzu poslat Zasilkovnou.

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Za odnos z Nadrazi Veleslavin, plne funkcni, zaslouzila by trochu vycistit. Nejake naturalie potesi, treba avokado, tempeh nebo cider.

    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    daruji za odnos, nevím, zda funguje, nemám cd mechaniku... praha7

    GEGI
    GEGI --- ---
    GEGI: kdyby mel nekdo zajem behem dneska, piste sms 732989294, jeste jich par mam.
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    Zbavte nás sady 14palcových disků se zimníma pneu na dojetí, na Forda, za cokoliv...: https://auto.bazos.cz/inzerat/168766958/sada-plechovych-disku-ford-14palcu-pneu.php
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    DIM_: zkus Bauhaus, mívaj u přířezu levný zbytky
    GEGI
    GEGI --- ---
    mám 12 kusů jednodenních volných vstupenek na Svět knihy, kdyby někdo měl zájem, tak předání dnes v dejvicích, zítra Braník, akce je do pondělka. Mám je fyzicky, takže je potřeba se sejít případně.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Nemate nekdo odrezek/zbytek jakekoli kuchynske pracovni desky? Potrebuji 60 cm s hloubkou alespon 50 cm.
    _MIKI_
    _MIKI_ --- ---
    Věnuju Luisu, nejlepší léta už má za sebou, ale vodu na čaj ještě uvaří. Za odnos ze Žižkova. Jako bonus menší taška ořechů k vylouskání.

    DEB
    DEB --- ---
    mam tu za odnos dva postroje/ksirky, jedny male na kote a druhe vetsi na mensi kocku
    Branik a okoli nebo centrum
    TERUSEZBUSE
    TERUSEZBUSE --- ---
    Za odvoz či nějakou domácí marmeládu ze Strašnic, exspirace 12/2022, ale jsem si jistá, že tomu nic není, nerozbalené.

    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    IOT_JH: Sorry, nenahrala se mi fotka. Jedna se o prenosku na kocku.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    Na rohu Francouzsky a Sazavsky. Vypada to funkcne.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Vlastní demotáž a odvoz z Živonína. Jedno křídlo je teď vysazené z kolejničky, při následný montáži by to mělo jít opět nasadit.
    Jeden velký sektor přes dvě křídla (šatní tyč a jedna police a jeden užší na jedno křídlo a to samé (tyč a police). Kolejnice jezdí pěkně, ale jsou bez tlumičů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam