• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    A pro velky uspech pokracujeme ve vyklizeni.
    2 pridavne bidety na wc, kus za 150, preferuji idealne toho, kdo by si vzal oba.

    Jeden namontujete pro ten chladivy ritni komfort a z druheho muzete udelat treba stanici dentalni hygieny pro hrochy!

    [mechanicky pridavny bidet - 2 ks]
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Není tu milovník kaktusů? Mám plyšáka z anime festu 🙂 za odvoz. A ještě propisku s kaktusem
    Předání Horní Počernice, případně v Brně Řečkovice

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    JUNGLER: Levé zrcadlo je pryč
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    PAKOBYLKA: rezervace
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    JUNGLER: ideálně volejte rovnou na 605877000
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    všechny tyto věci jsou k převzetí u mě doma v Květnici. Vesnice hned vedle Prahy.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Dlaždice imitující bílý kámen. něco mezi 2 - 3m čtvereční

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    kočárek Babydesign, plně funkční kompletní balení i s golfkami

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    dělal jsm čistku garáže a mám tuz nějaký věci, který bych chtěl věnovat. Je toho trochu hromada, tak se omlouvám za spam. Začneme:
    Deštník ke kočárku

    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    nechce někdo maličký foťák Nikon Coolpix?
    nefotí moc dobře, ale třeba pro dítě co si chce cvakat..
    mám k němu i papírový návod a všechny kabely (nabíjení, připojení k pc)
    za odnos, Praha

    PROUTECKA
    PROUTECKA --- ---
    PIZMA: Mivaji je v ptakovinach
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    Ahoj,
    nematw nekdo cerno bilou pruhovanou nadkolenku s tlustyma pruhama?? potrebuji na masku. driv se to dalo koupit v kazdym druhym krame, ale asi uz to neni v mode a zatim jsem nesehnala:/

    Praha, dekuji!!
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    Aloha
    SHÁNÍM KOSTÝMY, KLOBOUKY, PÁSKY, KORÁLE ETC.....DO FUNDUSU...cokoliv .... PRAHA,děkuji
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nechce nekdo zarovky 40/60 ?

    IMG-20230714-1819494
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    POPTÁVKA. Kopíruji inzerát z Fb Dejvické party.

    Pokud plánujete generální úklid domácnosti, nebo se stěhujete, věci které nechcete můžou ještě posloužit pro opuštěné psy a kočky ve spolku Toulavé tlapky.
    Není to můj inzerát, v případě zájmu se domlouvejte s Martinou tel.: +420 607159794

    Co potřebujeme :
    🐾 Jakékoli krmení pro pejsky a kočky
    🐾 Antiparazitika
    🐾 Desinfekce, čistící prostředky, pytle, gumové jednorázové rukavice
    🐾 Ovoce, zelenina, vitamíny, doplňky krmiva
    🐾 Obojky, vodítka
    🐾 Povlečení jenom savé velké kusy a ručníky
    🐾 Nářadí (lopata, hrabě, lopatky), kýble
    🐾 Pro dobrovolníky a záchranáře ponožky, balenou vodu (jen pokud máte možnost někde v rámci daru, spíše nekupovat v maloobchodě),
    🐾 Svítilny (baterky)
    🐾 Vruty, hřebíky, vázací drát atd.
    Co nevyužijeme
    (matrace, hračky, pamlsky máme dost., polštářky, plněné pelíšky ).

    Napište mi prosím, nebo volejte na. +420 607 159 794 a až toho bude více, dovezeme vždy 1x měsíčně do Poděbrad.
    Je potřeba to dopravit k nám na Podbabu, nebo nechat aspoň kdyby cokoliv před komunitní zahradou Komunitní zahrada Podbaba, kterou spravují a chodím tam často, nebo po domluvě v Kavárna&Cukrárna Alenka v Říši divů.
    Pokud toho bude více a nemáte jak dopravit, můžu dorazit i k vám vyzvednout.
    SM3
    SM3 --- ---
    Měl by někdo banánovky na stěhování? Klidně jen půjčit.
    VEVER
    VEVER --- ---
    HOLOBYT: Tak kdybyste si to někdo bral, můžete se stavit ještě u nás na Praze 5, naše verze tohohle kočárku má už poněkud unavenou a nespolehlivou konstrukci, ale stříška je v pořádku :) Nic za to nechci, stačí když si to odvezete celé :)
    YOT
    YOT --- ---
    Zkusím ještě jednou tak srry.
    Poptávám nabíječku na starší telefony Sony cmd z7 s pod. Milé rád nad rámec klubu. Nevali se někomu doma v supleti?
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    Dětská vanička, známky používání, ale službu ještě odvede
    Za odnos z Karlína

    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Helejte, nevim ouplně, kam s tim, dyžtak mě vyžeňte, ale říkal jsem si, že tady se protočí spousty všelijakejch blbin, takže to zkusim. Shánim takovýhle zelený sklo, prakticky v jakýmkoli množství, pokud to nebudou vyloženě nadrcený střepy. Malý tabulky, velký tabulky, cokoliv. Pokud by se někomu neválelo na půdě todle, ale stejnej vzor v čirym, beru taky. Dojedu asi kamkoli. Díkes za každou naději. :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam