• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    Daruji za odvoz kýbl ze systému Leifheit Twist system. K vyzvednutí v Praze 11 nebo v Uhříněvsi.

    EATHAT
    EATHAT --- ---
    Zdravim, schanim jakykoliv funkcni notebook s windows xp a funkcnim parallel portem a nabijeckou. Urcite jsem schopny se domluvit i na cene nad ramec klubu. Dekuji za pripadne nabidky.
    VEVER
    VEVER --- ---
    Nabízím za odvoz z Prahy 5 dvě role pauzáku, je zaprášený, byl ve sklepě, bedýnku nerozbalených diarámečků a balíček nerozbalených videokazet.






    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    stare kolo Velamos za 150,-

    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    ele. sekačka za 150,-

    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    Aloha SHÁNÍM dřevěná hlava na klobouky a figurínu na šaty. Praha a okolí, děkuji,kdybyste někdo věděl
    FIMFARUM
    FIMFARUM --- ---
    ***** ČLOVĚK A LETECTVÍ *****
    ---------------------------------------------
    Vázaná kniha , 46 stran , krásné ilustrace .
    Perfektní stav - jako nová . /// 100 Kč /// Praha .

    FIMFARUM
    FIMFARUM --- ---
    ***** ILUSTROVANÁ ENCYKLOPEDIE ASRONOMIE *****
    -------------------------------------------------------------------
    Vázaná kniha , 80 stran , ilustrace + 120 unikátních fotografií .
    Perfektní stav - jako nová . /// 100 Kč /// Praha .

    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    Nemá prosím někdo doma staré, bílé obkladačky ve skutečném rozměru 15x20cm? Všude mají jen 148 x 198 mm. Opravujeme koupelnu a pár kusů nám chybí a 148 x 198 mm nám prostě na ty spáry nevyjde...
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: STÁLE VOLNÉ
    CUKI
    CUKI --- ---
    Poptávám staré nefunkční aku nářadí z lídlu, stačí mi jen ta funkční patice (20V team)
    KRMITK0
    KRMITK0 --- ---
    Ahoj sháním skleněné půllitry, kdyby někdo měl přebytek rád se ho ujmu. Praha
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    Nevyužil by někdo dva karťáky za odnos z Náměstí Míru?

    LADDOBAR
    LADDOBAR --- ---
    Hračka pro dítě, které se začíná stavět: [MOŘSKÝ Lamaze 3v1 Airtivity interaktivní stolek]
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    LISCAT
    LISCAT --- ---
    Za odnos z Náměstí Barikád - Lidlovskej vysavač. Baterka už slabá, po nabití vydrží jen pár minut, ale třeba se ještě někomu šikne na to malý stolní uklízení. Jinak cajk, jen zaprášení.

    KRMITK0
    KRMITK0 --- ---
    Sháním na tehle mixer tu malou nádobku kdyby někdo náhodou měl. Philips HR2161. Dojedu všude. Díky

    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Taska na maleho psa, kocku ci smecku Ikea krys. Nikdy nepouzita, ale lezi uz nejaky ten rok v obale, tak jej urcite prospeje pracka. Za 100 a odnos v pracovne dni - Praha, idealne Mala strana alebo po dohode zelene metro, ci centrum. Bez tej krysy, ta uz ma ineho majitela. :)

    Trixie Taška VINCENT | MALL.CZ
    https://www.mall.cz/tasky-batohy-kocky/trixie-taska-vincent-bezova-mala

    V3S
    V3S --- ---
    oceni nekdo obal a sklicko na samsung galaxy m13? mam m31 a nejak jsem se prekouk v e-shopu ... sklicko jsem se pokusil nalepit a videl jsem, ze nesedi, tak jsem ho dal zpatky na desticku, nevim jestli to bude jeste fungovat ... silikon jen rozbaleny ... stalo to stovku, tak nakej kovak na zmrzku pro deti potesi, ale neni nutny, za patlani se s vracenim mi to nestoji, tak hlavne at to slouzi

    praha, dejvice (viz obrazek:))

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam