• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    PUSHERMAN
    PUSHERMAN --- ---
    Vrtulník na ovládání. Kdysi lítával, ale nějak se mi nedaří jej zprovoznit. Ideální pro nějakého šikulu. Za větší trs banánů. Praha 6

    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    BLUMIR: aktivity board a puzzle v rezervaci.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Nerezový dřez, rozměr 60x90cm. Pop obvodu má dírky, snadno se šroubuje ke stěně/nábytku. Za 100,-


    Za 150kč dám tendle activity board. Jedná se o domácí výrobu, chybějící čísla/figurky mám. Je třeba páru šikovných rukou který ho dolepí a doplní o to, o co ho děti očesaly...


    Vše za odvoz, drobák potěší. Na těch puzzle jsou letadla, rákosníček, krteček. Modrá taška je na kočárek.


    Vše za odvoz, drobák potěší. To černé s červenými poutky je "kapsář", věší se na dveře. Jsou tam věšáčky a kapsy. (Vhodné pro ženy, ty mají vždy hromadu krámů:)


    Vše za odvoz/drobák potěší. Obrázek, puzzle, dále mantinely na dětskou postýlku kolem dokola a boční k posteli, vyprané.




    K vyzvednutí na Zeleném pruhu, Praha Krč vždy v pondělí 10:00 - úterý 21:00. Pro vyzvednutí jindy mohu nechat na vrátnici.
    VOYAGER76
    VOYAGER76 --- ---
    Prenecham za zluty Camelky. 4x FireWire kabel (2x FW400 - FW400 + 1x FW400 - FW800 + 1x FW400 - micro FW) + nejakej mne neznamej kabel (eSATA?)
    Praha Barrandov

    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Sháním tenhle látkový koš z ikey, zdá se, že se přestal vyrábět, nepřebývá někomu jeden kousek? Praha

    HANA
    HANA --- ---
    za dovoz přenechám starý šicí stroj Singer (zda je funkční po pravdě nevím). ulomený jeden šuplík (viz. foto). Praha 8.

    JUTA
    JUTA --- ---
    Nemáte někdo slevu na megaknihy? Za odměnu pošlu zpět ten svůj.
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    Za odvoz daruju na náhradní díly zamčený iPhone 5 (model A1429, bílý).

    Před 5 lety mi ho dal kámoš, který ho našel někde na výletě v cizině v trávě, jestli bych mu ho nedokázal odemknout. To se mi tehdy nepodařilo, a teď jsem ho objevil v šupleti :-).

    Od 2.10. k vyzvednutí dle domluvy P4-Podolí / P5-Anděl
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    Za odvoz. Sama ho mám za odvoz a nevyhovuje mi. Černá nožička vzadu se zlomila - pravděpodobně jsem gauč dostala už s nalomenou nožkou. Půjde buď opravit nebo něčím vypodložit.

    Praha 6 - Podbaba

    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    Barevnej kavovej/cajovej set. 4 hrnky, 5 talirku. Pullitrova plechovka pro srovnani velikosti.
    Pha Bechovice, nebo muzu vzit na Jirak v pracovni dny.

    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    Nezbavuje se někdo starýho tyčovýho mixéru? Potřebuju ho do dílny, škoda kupovat novej.
    SALE
    SALE --- ---
    10 bananovek za odvoz, spodni zizkov
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    ctvrtek 28. 9. v 11.00 3 lupeny na https://www.minor.cz/repertoar/dlouhy-siroky-a-bystrozraky
    na cene se dohodnem. nemuzeme jit.
    PUSHERMAN
    PUSHERMAN --- ---
    Mám tu dvě Tonky na dodělání, nemám už na to čas ani prostory.
    100,- / kus. Jedna v holešovické tržnici, druhá u vítězného náměstí (ta komplet zbroušená)

    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    Nechcete se někdo (i nad rámec klubu) zbavit eliptického trenažéru?
    ENDER
    ENDER --- ---
    Nemate nekdo volnasek do mirakula? Generalli to sveho casu rozdavala..
    MAJKL09
    MAJKL09 --- ---
    Stará helma na motorku za dovoz, je spíš na nějakou post-apo tvorbu než na nošení, vnitřní polstrování není v dobrém stavu, jinak je ok. Troška hulení potěší, ale netrvám na tom. K vyzvednutí Praha Radotín.

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Kamarádka shání na týden na půjčení adsl modem s wifi. Praha - nejlépe okolí Letňan. Díky
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Sháním noviny, nebo jiný obalový material, mám poměrně dost skla, které potřebuju nabalit do krabic. Benešovsko, Praha-Západ, díky
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Kdyby někdo využil

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam