• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    Stará bubnová leštička fotek. Buben točí a hřeje, je to těžká mrcha (cca 50kg), ale je mi ji líto vyhazovat. Nechcete se jí někdo ujmout? Když bude zájem, nafotím víc detailů. Za odvoz ze Záběhlic (Praha 10). Klidně pomůžu naložit.

    OBLINA
    OBLINA --- ---
    Sháním konvici na čaj. Spíše porcelán/keramika než sklo. Větší kolem 1l. Díky
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    JONEZ1:: zamluveno
    LYCO
    LYCO --- ---
    LYCO: počítačové díly zamluvené.
    LYCO
    LYCO --- ---
    Pokud možno tenhle týden. Příp. podrobnosti v poště.

    [Základní deska, procesor, paměti atd.]
    [Tiskárna Canon Pixma MX515]
    WOJTESHKA
    WOJTESHKA --- ---
    VYODRAK
    VYODRAK --- ---
    Kombucha domácí, která vznikla sama z ničehož nic na pampeliškovém octě.... a nálev dělá výborný, přemnožila se, tak kdo chce, může přijet do Řep, nebo Anděl.

    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    Za odnos https://www.ikea.com/cz/cs/p/patrull-zaslepka-do-zasuvky-bila-60098961/ mám jich asi 10 z původních 12 kusů.

    Praha - Podolí, případně po domluvě Anděl.
    ALAYU
    ALAYU --- ---
    SEVERINE: Zdravicko,
    Swap PRAHA Chodov/haje/budejovicka/kacerov/ipp/modletice nebo dle domluvy.

    Za co?
    Asi nejvíc teď potrebuju domácí okurky, chrumky ne rychlokvašky, taky nějaké marmelády-domácí nebo třeba láhev vína taky neurazi, nebojte se nabídnout něco od sebe proto jsme lidi a umíme se domluvit.

    Ne oblečení to prosím, prosím, prosím ne 🙂
    Jediné panske zimní boty vel 40 ve fakt dobrým stavu.

    A co tu máme s prehozenim léto/zima už zase něco letí z domu.
    Ponočo a hacafr jsou vel M
    Kabát je vel 138-146 jako dcera ho měla dlouho ale neznicila ho a ty knoflíky jsou proste boží - punk’s not dead 🤟
    Kozačky, Mno je tam focena vada podpatku a předku, jsou nošené, ale nemít nové tak je rakvím asi i letos. Vel 39-40
    Mikina everlast, 10-12 let podle cedulky imho spis 9-10 let. Pro mladého začínajícího kickboxwra nebo sekuriťáka na vesnické diskotéce.
    Sandály vel 35-36 málo nošené,
    Podprda esmara tomu komu sedí tenhle styl, já musím mít pevný košíčky. Velikost na fotce.
    Kšiltovky S
    A nákrčnik od voltarenu.

    U mě to je kdo dřív prijde ten dřív mele, nerada dělám rezervace a vzhledem k tomu že tu nenabizim-tudíž nečekám nic zvlášť hodnotného tak nim ani nevidím důvod.

    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    Nema nekdo zajem o rakouskou dalnicni znamku? Kupoval jsem v patek. Osobni predani mozne ve stredu na Invalidovne. Zdarma.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ALAYU: vidíte někdo ty obrázky? já ani jeden
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    pravá přední mlhovka škoda octavia II 2007, za 50kč či dvě piva

    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Sháním dvířka na věstavěný spotřebič (šířka 44.8 cm, výška 81.5 cm), předem moc děkuji.
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    BE_RRY: Matrace stale k dispozici.. a to zdarma + vlastni odvoz, jinak leti po vikendu do sbernyho dvora. Pokud nekomu jeste poslouzi, budu rad. Piste kdyztak PM
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    Fotoalba 4ks, jedině všechny dohromady, jsou 9*13 i 10*15. Praha Holešovice za plzeň

    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Dětská sedačka do Auta - Britax Römer King II (na pás)

    Dětská sedačka na kolo - Polisport Bilby, zadní samonosná. Lehce poškozená, ale používal jsem ji i tak a přišla mi bezpečná.

    Kobereček 100cm x 53cm

    Sedačky jsem se snažil neúspěšně prodat, rád bych za ně něco dostal, pokud bude víc zájemců, beru nejvyšší nabídku, ale jsem ochotný předat i zadarmo





    KOZINA
    KOZINA --- ---
    Daruji za odnos konzolový stolek https://www.lidl.cz/p/livarno-home-konzolovy-stolek-se-2-zasuvkami-madrid/p100344620. Je o 20 cm vyšší nežvv odkazu. V jednom místě lehce bouchnutá deska, ale to skoro není vidět a je jinak plně funkční. Pivo z malého pivovaru nebo Plzeň potěší, ale není podmínkou. Předání Libická, Praha 3.
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    Shanim mlynek na mak, klidne jen na pujceni ;)
    Praha
    TERUSEZBUSE
    TERUSEZBUSE --- ---
    Železo pro nějakou chudokrevnou těhotnou nebo někoho, komu je lékař předepsal. Ujedla jsem cca 20 tablet, tak mi přijde škoda to skladovat než exspirují a vyhodí se.

    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Dva lístky na dnešní večer. Kamarád onemocněl a nechce je nechat propadnout. Bude to jistě zajímavý zážitek.
    Ochutnávka

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam