• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    GEGI
    GEGI --- ---
    GEGI: Praha

    GEGI
    GEGI --- ---
    Za odnos punchochace - 4x teplejsi, dvoje vylozene termo, 2x fialove tenci a 4x bezovky nejtenci. Nepouzite, velikosti u vetsiny nedohledam, ale cca 176/110, L-XL, ale nerucim za to, jestli budou sedet. Tedy spis nekdo M/L s vetsi jistotou. Pouze vsechny najednou. Branik nebo Hradcanska, po dohode jinde.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    komu jsem nedavno prodal detskou motorku ? neco jsem k tomu jeste nasel. -> posta
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    Sháním čističku vzduchu. Rád bych si něco podobného pořídil a na začátek vyzkoušel touto cestou. Praha

    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB: případně mohu poskytnout libovolné množství karet Magic the Gathering, také bezcenných;)
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    Sháním Pokémon kartičky, neměl by někdo nějaký starý balíček? Chtěl bych něco pro syna, ideálně bezcenné.. po Praze dojedu.. díky
    FIMFARUM
    FIMFARUM --- ---
    KENNEDYOVÉ - vzestup a pád nejmocnější americké politické dynastie
    ---------------------------------------------------------------------------------
    Brožovaná kniha 23 x 30 cm , 148 stran , množství černobílých i barevných fotografií .
    Extra Publishing , Praha 2022 . *** Perfektní stav - jako nová . *** Za 100 Kč. *** Praha

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Daroval by prosim nekdo body do Albert aplikace? Díky
    BROUCINKA
    BROUCINKA --- ---
    Mám prosbu, sháním prošlé obvazy, dojedu si po Praze. Díky.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Boty vel.38 za 150,-, Praha, Strašnická

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Nabizim dva listky na dnesni predstaveni Discoland do Divadla Na zabradli od 19:00. Kdyz mi neco zaplatite, budu samozrejme rada, ale hlavni je, ze nepropadnou.

    Discoland - Divadlo Na zábradlí
    https://www.nazabradli.cz/repertoar/discoland/
    ADIKIA
    ADIKIA --- ---
    Nabízím za odnos ze Slavie ve Vršovicích P10 velkou nástěnou zalaminovanou mapu Prahy (není nejaktuálnější). Rozměry cca 1 m x 1,5 m, v rozích kovová očka, měřítko 1 : 21 000.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Nemáte někdo přebytečná ramínka? :) Nejlépe Pha 6, 7, 8
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    Trochu uklízím a mám tu pár věcí, co v dohledné době nevyužiju:

    1) Zrcadla různých rozměrů - 2x 85*29cm, 2x 30*30, 1x 29*41 (to poslední bude ale chtít tak o 0,5 cm seříznout kvůli korozi).

    2) Jsou tu i 2 zvlhčovače vzduchu - jeden spíš dekorační, druhý relativně výkonný s dedikovaným prostorem na vonné oleje.

    3) rýžovar SilverCrest (Lidl) - z nádoby se začal loupat teflon, takže buď je potřeba objednat novou nádobu z Německa nebo odstranit zbytky teflonu, vyleštit do zrcadlového lesku a smířit se s mírně vyšší přilnavostí hliníku - což byl můj původní plán, ale vzhledem k časové náročnosti na to hned tak nebudu mít čas…

    Zrcadla jsou za odnos, zbytek vyměním kus za kus za pomelo…
    PROTIWEN
    PROTIWEN --- ---
    Využijete někdo náhubek pro malého psa? Cestou do práce jsem jeden našel našemu halamovi by byl leda na tlapu. Předání v centru kousek Muzea.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    Takovy random dotaz: nechtel byste nekdo velky klavir? Patina kvuli nataceni, pred prevozy cca rok zpet celkem i hral, nicmene pobyt venku, atp, mu zrejme nepridal
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    BANKABANATA: Boty rezervace
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam