• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Ovladač k ponorce. Nemám k němu receiver. Za odnos, Praha 7

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Obyvakova stena za odvoz. Jsou to dva dily, leva skrin ma 58 na sirku a prava cast ma 152 na sirku. Vyska 159. Praha, Veleslavin.

    N_I
    N_I --- ---
    nošená, z přdní části maličko pidi škráblá, ergonomická taška do školy cca od 1-4. třídy
    rád bych za ní dostal láhev červeného z lidlu okolo těch 150kč apod. nebo jednu plechovku lepsiho stoutu
    kdyby jste věděli o někom kdo je v sociální nouzi, klidně to přenechám uplně za fre

    MOGUCAN
    MOGUCAN --- ---
    MOGUCAN: oboje MiBand hodinky rezervace, po predani smazu.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Za odvoz z Prosečnice nabízím 2x křeslo, vhodné do dílny nebo sklepa. Případně někde na trase Prosečnice - Dobřichovice, po jednom se mi do auta vejdou.

    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Červená bundička za 150,-, zateplené kalhoty za 100,-, vel. 42, Praha Strašnice

    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Zaručeně retro ruční vysavač na koberce za odvoz, kávová sada za 50,- (je tam jeden jiný hrneček a talířek), velká sklenice za 50,- Praha Strašnice

    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    plechove pouzdro s marilyn na kapesniky, za odvoz praha satalice/ladvi

    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    tablety na lecbu jater, prirodni bez predpisu, 40 tablet, exp 1/2025
    za odvoz praha satalice/ladvi

    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    detsky lustr, prumer cca pul metru, na 3 zarovky, za odnos..praha satalice/ladvi

    MOGUCAN
    MOGUCAN --- ---
    Daruji 2ks měřiče kroků MiBand a 3 vyměnitelné náramky k tomu, viz foto. Pozor! Jedná se o novější model (ale netuším číslo), nabíječka k nim nepasuje, ta je na starší model, který už nemám.
    Za odnos. Praha 4 Spořilov nebo Florenc-Karlín.

    XARGH
    XARGH --- ---
    ROSBADE: nic nevidet
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Za 150,- úplně nová ČERNÁ podprsenka Lelosi. Je mi malá. Ve svých očích se stále vidím menší, než jsem, a proto došlo k proporční kolizi mezi realitou (pod prsy mám 82cm, na výšku 170cm) a slečnou Klaudií z fotografie:)
    Long story short: podprda je na někoho útlého s většíma prsama. Uvnitř je dole silikonový proužek, asi aby to líp sedělo, ale dvakrát pohodlný to není.
    Praha, Poděbrady a okolí.

    TERUSEZBUSE
    TERUSEZBUSE --- ---
    hodinky jako treba jako rekvizita? za odnos ze strasnic

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Bytelna 70' skrin. Vse za odvoz, Byskovice, Neratovice, 20min na sever od Prahy.

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Stojaci lampa.

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Radio s kazetakem.

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Mirne houpaci kreslo.

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam