• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    JOHNY_K
    JOHNY_K --- ---
    ALAYU
    ALAYU --- ---
    Za 100,- funkční chladič procesoru pro patici AMD

    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Nema nekdo odpadkovy kose o objemu cca 20litru a aspon 4 ks? Praha?
    TIMBANDE
    TIMBANDE --- ---
    Nemá nikdo, prosím nadbytečné zařízeni IQOS ILUMA ONE pro použití s náplněmi TEREA ?
    GEGI
    GEGI --- ---
    ahoj, nemáte někdo navíc budík, takovej ten na jednu baterku třeba? s nějakým normálním pípáním ideál. Jsem v Praze, ráda mu dám nový domov.
    PARANOIDANDROID
    PARANOIDANDROID --- ---
    PARANOIDANDROID: Jo a je to v prizemni garazi, s nalozenim pomuzu.
    PARANOIDANDROID
    PARANOIDANDROID --- ---
    Hromada knih!
    Nejsou tam zadny poklady, spis jako material na vytvarny radeni nebo dekorace treba do kavarny.
    Jen si to odvezte vsechno naraz prosim :)


    P6 Vokovice

    CAL
    CAL --- ---
    GIRAFFKA: ke sledování tv na pc bohatě slouží ta věcička s nápisem pctv, co dělá ta věcička s nápisem vivanco? To je anténa?
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Dětské keen vel 30

    Za nějakou zeleninu

    Střížkov nebo Praha 1

    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    Laťkovy rošt na matraci o rozmeru 90x200, idealne za sklenici medu a odvoz z Branika, domluva v poste.

    TILLIT
    TILLIT --- ---
    zdravím vespolek, pokud máte někdo jednu, dvě poklice na hrnec k vyhození, přijedu si pro ně. potřebuji jen šrubovací úchyt.
    TBC
    TBC --- ---
    Kamarádka z Prahy (Smíchov) kvůli alergii už nemůže mít u sebe dva kocoury, rádá je daruje do dobrých rukou a nabízí i nějaký pravidelný příspěvěk na stravu. Lze domluvit i na zkoušku. Stáří 7 let, možno i zvlášt, prý se občas hašteří. V případě zájmu do pošty, předám na ní kontakt.

    Foto: https://postimg.cc/gallery/rrJ4wrb
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    Za odnos praha 3
    4ks noha ke stolu šroubovací na 5vrutů do desky
    Konstrukce psacího stolu- polohovatelná. 3 nebo 4 možnosti nastavení jak vysoko ma stůl bejt.
    Dištak i nějaká deska na stůl se najde.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NELLAS: Rezervace.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Ahoj, leží mi tu monitor HP https://www.hpmarket.cz/productOpt.asp?konfId=X7R61AA.
    Přestal mi fungovat s notebookem, s desktopem mi pořád funguje. Možná je na vině kabel (VGA), možná je zrada jinde. Daruju včetně dvou kabelů (VGA a Displayport) a samozřejmě napájecího.
    K vyzvednutí po domluvě na Praze 4 (Kačerov), musíte si dojít s taškou.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    VXP: to je možné, děkuji i všem lidem v poště, kteří mi ke všemu, čeho se zbavuju opakovaně píšou proč si to mám nechat. K umytí mojí indukční varné desky stačí houbička a jar a nechci mít zbytečný krámy. Že se tím dá čistit i indukce jsem, pravda, nevěděla, ale stejně to nechci
    VXP
    VXP --- ---
    ENKATT: "Speciálně vyvinuto pro hloubkové čištění a zářivý lesk sklokeramických a indukčních varných desek." ;)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Nechcete někdo igelitku tubusů - 1x od whisky, 1x od cara, jinak mix od malých pringles, etc... dál tu mám 5 - 10 mini skleniček s víčkem, např.na pečenej čaj...
    Praha 10 Strašnice. po neděli pujdou do konťáku.
    V3S
    V3S --- ---
    ma nekdo z prahy prebytecny velky kbelik od barvy s vikem (tusim, ze to je 40 l, vyska cca po kolena) ... recykluju v nem zeminu z domacich kytek, ale po tech letech uz degraduje plast a praska to

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam