• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    WERKA
    WERKA --- ---
    Kožešinové paleto - je to z nějakého zvířete, ale netuším jakého (vydal to mámy šatník při úklidu a máma už si to nepamatuje). Vel. cca 48 (já mám 46 a je mi spíš větší). Je mi to líto hodit do popelnice, ale máma už to určitě nosit nebude (a já taky ne). Moli s toho nelítají :D. Pokud by to někdo chtěl za nějaké pitelné víno (ne moc sladké) nebo třeba dvě krabice brusinkového džusu, tak ho může mít.
    Převzetí Praha 11 - kousek od NC Opatovská (nemám momentálně možnost to někam vozit).

    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    Sháním dětský stoleček a 2 židličky..i
    Ml. Boleslav a okoli
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    Ohřívačka do auta.
    100kč.
    Hostivároš.

    ZERO
    ZERO --- ---
    4 kola na plechach. Nejspis letnaky. Stari a stav neznamy. Branik

    ZIRALKA
    ZIRALKA --- ---
    Nechcete někdo za odnos koření Medový perník (neotevřené, datum spotřeby 15.3.2024) nebo Kakaové boby (načtaté, ale v uzavíratelném sáčku, bez uvedeného data spotřeby)?

    Nusle

    ENKATT
    ENKATT --- ---
    papírová dekorace z oslavy za odnos. Praha 5 Anděl

    IF_
    IF_ --- ---
    Daruji lístky do Aqualand Moravia - 1 dospělý a 1 dítě - byla to akce do 22.2, ale ofiko jsem zjistila, že to lze za 100 Kč na pokladně prodloužit, čili platí do 22. března, pokud prodloužíte.
    TO1OO
    TO1OO --- ---
    Sháníme na výtvarný projekt velké množství vyjetých jednorázových e-cigaret. Po jedné vyzvedávat nezvládneme, ale kdybyste měl někdo víc kusů, bylo by to boží. Ideálně Praha.
    ALAYU
    ALAYU --- ---
    ALAYU: Pryč.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Nabízím obaly na CD - normální i slim, použité ve velmi dobrém stavu i horší i nepoužité, postupně k dispozici i víc jak tisícovka! (možno i se samotnými vypálenými disky CD/DVD:-))

    Praha (Satalice, Záběhlice, Brumlovka), Mšeno
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Prosím. Nemůže někdo postrádat batoh na pennyboard?
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Fotobatoh, používaný ale plně funkční, je potřeba pospravit jedno poutko. 150,- , Budějovická během týdne

    ALAYU
    ALAYU --- ---
    ALAYU
    ALAYU --- ---
    🌷HLÍNA NA CHODOVĚ! 🌷
    ZA ODVOZ

    -odhrabaváme záhony, hlína je dobrá ale nemám síto abych z ni oddělila trávu.
    Není moc špinavá, ale něco plevele v ní je.
    Jsou toho tak dvě kolečka třeba pod strom, na dosypani pod živý plot, whatever.


    Kdo dřív přijede, toho bude!
    Add: ke sv. Izidoru 6

    Jsem na telefonu 734124726 nepište mi
    Telefon slyším ale nesleduju
    GRED
    GRED --- ---
    Čau
    sháním prázdné kanystry (od oleje, octu,...)
    pokud někdo děláte v gastro provozu, rád si pro ně přijedu.
    5-10 litrů, čím víc tim líp
    Praha, díky

    ilustrační foto

    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    Placatka, nová, nikdy nepoužitá. Na internetu cena kolem 30$, tak bych za to ocenil nějakou láhev vína, bílého :) Praha - Holešovice

    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    Stará dětská koloběžka, dost použitá. Řidítka úplně nedrží jak by měla, ale třeba si s tím někdo poradí. Jezdit se na tom dá. Za trs banánů nebo nějaké jiné ovoce. Praha - Holešovice

    PARANOIDANDROID
    PARANOIDANDROID --- ---
    PARANOIDANDROID: překvapivě hromada knih stále k mání!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam