• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Ještě tu mám dřevěné puzzle a provazovou skládačku. Vše zdarma za odnos.

    [FRK_R23 @ Daruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)]
    FTN
    FTN --- ---
    Háčky pro telefon v pouzdru za odnos z Prahy Vyšehrad.
    1) něco jako plátno
    2) průhledný plast
    3) kov

    STANOTMA
    STANOTMA --- ---
    Darujem za odvoz rozkladaci ikea gauc(skvrny na matraci), 4 stolicky (potrhane calunenie) a chladnicku
    Praha 4 Nusle

    KCHARI
    KCHARI --- ---
    Za odvoz kouřostroj, špatné čerpadlo. Praha Komořany

    KCHARI
    KCHARI --- ---
    Za odvoz nechám letitý Thinkpad T42 bez hhd, se zdrojem a baterkou (cca 40minut výdrž :)). Ntb funguje, ale větrák se rozlomil, je trochu od barvy a špinavý, takže jako dárce na díly nebo po opravení větráku klidně může sloužit dál (ideální ntb na práci v terminálu :)). Praha Komořany

    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Dreveny box na 6 vin
    500x350x100 za odvoz, Praha 6

    FONTAN
    FONTAN --- ---
    FONTAN: tak až na traktory je všechno ostatní stále k dispozici a (vzhledem k tomu) se cena aktivně snižuje na "klidně za odvoz, když mi za to něco malého dáte - co se dá vypít - nebudu se zlobit"...
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Bradla na cviceni, za 150 a odnos z Vrsovic.

    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Elektrická sekačka za 150,- Dobrovice

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SARAJ: rezervace do zitra vecer.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Stolicka za jablko, P4

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Nebude mít někdo na prodej nebo klidně k darování pár vzrostlejsich chilli rostlinek? Jalapenos , habanero případně cokoliv jiné? Chtel bych si dát na balkon. Ideálně P4 . Díky
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    Repráčky se subwooferem, zdroj má podomácku opraven kabel, ale vše funguje na 100%
    Daruji za odnos, Praha Holešovice

    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Jednoduchy plavkovy top, XL ze Shein, nenošený. Ládví nebo Anděl.

    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Paralen Grip, exp. 6/24, zbyva 11 sáčků. Ládví nebo Anděl.

    MVEK
    MVEK --- ---
    Až několik tisíc krabiček od CD (část jsou i slim) ve výborném stavu za symbolickou odměnu (při větším množství, pár kusů zadarmo).

    Předání: Praha - Záběhlice, Brumlovka, Satalice, občas Mnichovice a za týden Turnov po domluvě, případně někde mezi těmi lokacemi, eventuálně za dopravné Zásilkovna

    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Pro syna 6 let (velikost 140) poptávám kostým na Harry Potter. Potřebuji na úterý, má někdo něco, co by šlo použít? Praha
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Nějakej nábytek. Možna dobrý i na podpal. Brno.

    https://nabytek.bazos.cz/inzerat/184780065/nabytek-k-odovzu.php
    MISISSKA
    MISISSKA --- ---
    Za čokošku Sada náhradních kartáčů a filtrů pro Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C

    Sada náhradních kartáčů a filtrů pro Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C, Mop2 Pro+, Dreame L10, Z10 | SUNNYSOFT
    https://m.sunnysoft.cz/z/517PCI-1661/sada-nahradnich-kartacu-a-filtru-pro-xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-1c-mop2-pro-dreame-l10-z10.html?source=googleps&gad_source=1

    Měla by to být tahle. My máme jiný typ vysavače a nepasuje nám to.
    Předání Praha 5.
    DOLORES
    DOLORES --- ---
    Nehodily by se někomu zbytky lékárniček? Třeba na kurz první pomoci ...
    Slapy/Praha

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam