• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    Dětská židlička IKEA, použita, za odnos, drobnost-pepsi 2l. :)
    PRAHA 2

    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    Dětská skládací cestovní postýlka, stav dobrý-obal špinavý od skladování v kocarkarne. Za karton mléka. PRAHA 2.

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Přenechám úplně novej 4l camelback. Nemá takovou osobnost, jako stan Václav, zato má určitě nějaký BPO, protože je to levnej shit, takže ho ocení nějakej nihilista. Vršovice.

    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Sazenice balkonových rajčat odrůdy Balkonstar, přenecham za ovoce nebo za sazenice jahod :)
    P10 Zahradní Město

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Václav našel domov v rekordním čase a už je fuč.
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Daruju stan. Jmenuje se Václav, protože je vždycky trochu nakřivo. Před deseti lety to byl nejspíš docela hi-tech frajer. Vejdou se do něj dva lidi, co se mají rádi, nebo jeden člověk a bágl. Váží odhadem dvě a půl kila, ale berte mě s rezervou, váhu nemám. Není samostojnej, má jednu delší tyčku v přední části a jednu kratší v zadní části (typ tunel) a musí se vypnout kolíkama. Kolíky má (různorodý a zohejbaný). Testovala jsem ho v dešti a bahně a neproteče, jen už je prostě trochu unavenej a měním ho za mladší model. Vršovice, suchej cider nebo kilo do kapsy potěší.

    KILLANOFX
    KILLANOFX --- ---
    Přenechám starší nerozkládací sedačku za odvoz - původně tvar L, ale třetí díl už není. Místy nějaký flíček. Zepředu napravo není polstrování (kvůli chybějícímu třetímu dílu). I tak by mohla někomu posloužit.

    Rozměry cca 193x100cm, výška sedu 37cm

    Dá se rozdělat na dva díly, takže by se mohla vejit do nějakého pickupu nebo většího rodinného vozu.

    Praha 4 - Spořilov

    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    Zbavuji se inkoustové tiskárny hp deskjet 6122 (funkční, asi bude potřeba rozchodit zaschlé cartridge nebo koupit nové - už mi tady půl roku leží nepoužitá) a skeneru scanjet 5590 (skenuje hůře, ale na nějaké obyč dokumenty s mírnou úpravou kontrastů asi ještě použitelný) s nástavcem na sken diapozitivů na aukro v aukcích od koruny - osobní odběr v Praze Vinoři.

    https://aukro.cz/inkoustova-tiskarna-hp-dj-6122-7063926282

    https://aukro.cz/hp-skener-scanjet-5590-7063934759
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    K179: Mám, více v poště
    K179
    K179 --- ---
    Sháním modem, nejlépe ten pro SIM kartu jednoduše zapojitelný přes USB do notebooku.. Jakýkoli stav, jen funkční. Dejte vědět, diky..
    INOX
    INOX --- ---
    Pravé zadní světlo Toyota Avensis T270 (prasklý krycí plast) funkční.
    více info z krabice.
    Za odnos, Praha - Lhotka

    INOX
    INOX --- ---
    Levé zadní světlo Toyota Avensis T270 (chybí krycí plast) funkční.
    více info z krabice.
    Za odnos, Praha - Lhotka

    INOX
    INOX --- ---
    Při debordelizaci nalezena výbojka do auta. To je vše co k tomu vím.

    Za odnos, Praha - Lhotka

    JANNE
    JANNE --- ---
    Využijete někdo tenhle noční stolek z Ikey? Metr je ještě na starým bytě, takže moje ruka for scale (zkoušela jsem najít rozměry na eshopu a už se nevyrábí). Dá se přivrtat na zeď, jsou na něm lehké známky používání. Za odnos, Dobrovského, Letná.

    PUSHERMAN
    PUSHERMAN --- ---
    Nevyužil by někdo tyto starší kartáče na boty plus dvě vložky pod klenbu?
    Za odnos Praha 6

    FRAUZEZEK
    FRAUZEZEK --- ---
    Kľudne dám aj zľavu. *
    FRAUZEZEK
    FRAUZEZEK --- ---
    Ahojte, mám tu pár vecí, väčšina nosená minimálne, niektoré úplne nové. Väčšinu by som dala za 150 Kč, zelené šaty, čierno-biele šaty, modrú sukňu a kraťase za 100, top a koreničky (nepoužívané) dám za odvoz z Anděla/Na Knížecí. Kľudne doplním do správy viac info. Veľkosti sú prevažne M/občas nejaké S. Ďakujem.

    IMG_9613.jpeg and 14 other files | Files.fm.
    https://files.fm/u/nvdpj29vyq

    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    Sháním půlku skateboardu, nemáte prosím někdo nějaké torzo, kterého se chcete zbavit? :-).
    Stačí mi jedna "náprava" a pojízdná kolečka, kolik desky tam bude, to už je mi jedno.
    Praha
    FINSON
    FINSON --- ---
    Motorový olej Ford Formula F 5W-30 1,7l (zde načatá litrovka, 0,7l zbývá, druhá litrovka neotevřená) + rychloleštěnka (asi taky na auto, nevim)
    Zdarma, buď se stavíte ve Kbelích, nebo předání někde na metru mezi Letňany a Florencem.

    LD_DRTH
    LD_DRTH --- ---
    Ahoj, driv nez koupim nemate nekdo zbytecny volny kabel USB-A to USB-A?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam