• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    CUKI
    CUKI --- ---
    Nevyklízí někdo nějakou chatku-byt, kde je plechová kuchyně Norma? Rád vás jí zbavím...
    LUGA5
    LUGA5 --- ---
    4 kusy
    Křižovatka ulic “v zahrádkách” x “pod Jarovem”

    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    žárofka - seknul jsem se pri nakupu...
    na sklo nikdo nematlal!
    za odnos: Jiriho z Podebrad, Praha 3

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Elektronicka cigareta, funkcni baterka moc nedrzi. cena dobrovolna, praha 1

    image
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    za odvoz sacek takovejch tech malejch hracek z kinder + jsou tam 2-3 vetsi auticka.

    praha 1, mustek.
    ZOE04
    ZOE04 --- ---
    Daruji, 7x 2 vložky do podprsenky, Praha- Střížkov

    SM3
    SM3 --- ---
    Nový obal na slunečník, pouze vybalený, nenavlečený.

    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    KOLLUCHA: taška Hornbach rezervace
    KOLLUCHA: hodinky, sypání a spodní tři plechovky rezervace
    KOLLUCHA: laky, nivea, voňavky rezervace
    FUNG
    FUNG --- ---
    funkční PC win7 mem 2GB hdd 300 GB (pouze case, tj bez klávesnice, myši, monitoru) za odvoz

    MARTYYNO
    MARTYYNO --- ---
    Daruji za odvoz naradi co mi zbylo po dedovi.
    Upozornuji ze uz je to probrane, takze to co tam zbylo uz z vetsi casti neni v moc dobrfem stavu, nicmene nejak pouzitelne vetsinou bude.
    Multimetr, vrtacka i svidrik jsou funkcni.

    Pouze jako celek, takze zadne "vzal bych si jen multimetr" apod :)

    Krenice, Praha-Vychod.

    Fotky v plnem rozliseni: https://drive.google.com/drive/folders/1rB06Wnms3_NvWO7wFSnVhnLq1gTtQr0R?usp=sharing

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Za odvoz a třeba nějaký jablko :D (S Evou v ráji - naprosto netknutá kuchařka, recepty jsou ok, ale já podle receptu moc nevařím.. Koláče, 2008, u nás trochu mimo) Praha 10, Strašnice.

    WADER23
    WADER23 --- ---
    WADER23: teda jsem se přepsal, metro BORISLAVKA, je to 70m od vylezu v metru, ulice liberijska
    WADER23
    WADER23 --- ---
    Krytky na plastová okna, více kusů, za odnos (ale až příští týden), P6

    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Nahromadily se mi věci, které bych ráda poslala dál. Vše za odnos. Kdyby někdo chtěl, můžu poslat lepší fotky. Praha

    1. Moje stará peněženka se smutným kocourem z Albi. Je trochu odřená a opoužívaná, ale jinak nepoškozená a funkční
    2. Zcela nový outdoor ručník Sazka merch
    3. obyč pevná taška z Hornbachu
    4. Moje stará kabelka, trochu odřená a popraskaná, ale jinak nepoškozená a funkční

    WADER23
    WADER23 --- ---
    Není to nějaký malý chemik? Leží to u kontejnerů, metro dejvická, ulice liberijská.

    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Nahromadily se mi věci, které bych ráda poslala dál. Vše za odnos. Kdyby někdo chtěl, můžu poslat lepší fotky. Praha

    1. Jacqueline Butlerová: Moderní cukrové květy. Docela pěkná kniha o modelování kytek z gumpasty. Je to dost niche, ale třeba se to někomu bude líbit. Docela v dobrém stavu, jen spodní pravý rožek je trochu jetý a vzadu jsou zbytky cenovky
    2. Neprošlé sypání na dort - kávová zrna z čokolády a generické lesklé trojuhelníky. Není to špatné, cca půlka balení
    3. Neprošlá gelová barva do tekutin. Skoro plná
    4. Smart hodinky z Lidlu. Nemají origoš obal, ale mám návod a nabíječku
    5-8. Plechovky. Čisté. Pětka má ve víku otvor na mince

    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Nahromadily se mi věci, které bych ráda poslala dál. Vše za odnos. Kdyby někdo chtěl, můžu poslat lepší fotky.

    Tmavě fialové kalhoty z Vinted, značka M&Co, (asi) britská velikost 20. Jsou dobré, ale nějak jsem zhubla

    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Nahromadily se mi věci, které bych ráda poslala dál. Vše za odnos. Kdyby někdo chtěl, můžu poslat lepší fotky.

    Kalhoty Lidl, EU 46. Ty jsou docela dobré, ale nějak mi nesedí

    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Nahromadily se mi věci, které bych ráda poslala dál. Vše za odnos. Kdyby někdo chtěl, můžu poslat lepší fotky.

    Podobný příběh jako u halenky z Pepco, ale tohle jsem trochu nosila. Spíš třeba na zahradu, velkou parádu s tím už člověk neudělá, EU 46

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam