• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    GEGI
    GEGI --- ---
    Ahoj, poptavam skleneny zatky s tesnenim, treba nekdo ma po rozbitych sklenicich? Prumer zatky 3,5 cm, sklo a tesneni. Viz foto. Shanim 10 ks, jsem v Praze, cenu navrhnete :)

    PULKA
    PULKA --- ---
    Dve plastove odrazove desky na makro/produktovou fotografii, 30*30. Bila a cerna, nezdaji se mi poskrabane.
    Za 150 Kc a odnos z Malovanky, Praha

    TOMAS_13
    TOMAS_13 --- ---
    Mám 9 volných bananovek k vyzvednutí na Vackově, Praha 3.
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    KUBLAJ: Duše jsou fuč.
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    Mám tady 3ks nových duší na kolo. Velikost kol 26" s autoventilkem. Za nanuka a odvoz v Praze Kobylisích :)

    Dál jsem našel směsku z asi tří pytlíků bezpečnostních zábaran proti otevření šuplíků (dětmi) Patrull z Ikey. Taky za nanuka a odvoz z Kobylis.
    HYENA77
    HYENA77 --- ---
    HYENA77: Díky všem za pomoc s kabelem, jste skvělí!
    HYENA77
    HYENA77 --- ---
    Poptávám kabel k elektrickému piano. Nemáte někdo doma prosím? Nebo tip kde ho seženu?

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    neválí se někomu doma vadná myčka Amica, Beko, Blomberg, Whirlpool, Indesit ? potřeboval bych z ní díl směrovač vody.
    Pokud máte někdo kontakt na sběrák kde mne to nechaj vyndat taky mi to stačí. Odměna jistá.
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    Za jednu zarecitovanou básničku přenechám tuhle nádhernou lepící dekoraci s vyobrazením kamenů :-).
    P4-Podolí

    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    Shanim (jako darek) soupravu na vyrobu zmrzlinovych kornoutu, pripadne i pouzitou a/nebo nad ramec :)

    Nemate prosim nekdo budto tuhle od Tescomy, nebo neco podobnyho? Praha a okoli, prijedu. Mockrat dekuju!

    Souprava na zmrzlinové kornouty a košíčky TESCOMA DELLA CASA | Tescoma.cz
    https://www.tescoma.cz/souprava-na-zmrzlinove-kornouty-a-kosicky-tescoma-della-casa

    BLEKOSH
    BLEKOSH --- ---
    Poklop na šicí stroj. Velmi zachovalý.
    Za bronzové Heetsky.
    Pha 1.

    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Orezavatko bez pridelavaci soucastky na stul. Neco to orezava,ale zadna hitparada,ale nemuzu vyloucit,ze to delam blbe.
    Praha 5 a 10
    Zazvorovej tonik potesi, neni podminkou
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Nepouzita napajecka 250ml
    Praha 5 a 10


    Tonik/krabice mlika potesi, neni podminkou
    ELENFANT
    ELENFANT --- ---
    Vermikompostér domácí výroby za odnos. Model podle návodu. Kdysi jsem se ho ujal tady, rád pošlu zas dál (upgradoval jsem).
    Praha Nusle/Vyšehrad

    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    Za odnos nabízím rám - sklo a záda - akorát k němu chybí ty kovové pacičky, co to mají držet pohromadě, takže spíš pro někoho, kdo takový rám má, aby měl i ty pacičky.
    Praha 2 - Vinohrady

    JOHNY_K
    JOHNY_K --- ---
    Za odvoz 2 strine (jedna s policemi, druha na raminka). Polepony masiv. Castecne opotrebeni, ale funkci splni. Rozmery cca 210 x 120 x 70 cm
    2. patro bez vytahu
    Praha 4, Branik (Dvorce)

    KRMITK0
    KRMITK0 --- ---
    Torza starých lexikonů - za nějakou lahvinku
    Tři tuby tenisáků

    Praha - Suchdol nebo někam můžu přiblížit.

    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    OLTSKUL:
    kdyby si pro to prijel dneska nekdo, tak nabidnu
    čerstvou Bazalku

    a abych navýšil zájem, tak k rámu posteli dam i Čerstvou Meduňku
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    za odvoz, Praha Suchdol, ASAP nejpozději neděle 20.7., jinak sběr

    postel 200 x 90 cm, nějaký kov (asi hlinik)

    dostli jsme ji v chatě,
    majitelka ji nenamontovala střední nohu, tak je prohnutá - nesparkuje nam joy

    někdo šikovný si to opravi a podepře bez problemu.

    nej rozměr na přepravu je rošt 200x90



    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Nějaké svatební přebytky:
    zadarmo polštářek na prstýnky
    za flašku Tarapacy kniha Svatebník https://www.albi.cz/darky-a-prani/svatebnik/

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam