• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    GEGI
    GEGI --- ---
    GEGI: omlouvam se vetsine zajemcu, prozatim udano.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    V ramci klubu poptavam termo tasku mensich rozmeru od Foodory, Woltu nebo podobnych sluzeb.
    ENDER
    ENDER --- ---
    Nabizim ikea stul (takova ta papirova deska 100x60, mozna 120x60) + 4 nohy
    Dost pravdepodobne kombinace techto 2 dilu (4 nohy a deska).
    LINNMON stolní deska, bílá, 100x60 cm - IKEA
    https://www.ikea.com/cz/cs/p/linnmon-stolni-deska-bila-00251135/
    ADILS Noha, bílá - IKEA
    https://www.ikea.com/cz/cs/p/adils-noha-bila-90217972/

    Deska uz je dost pouzivana, nohy celkem v pohode, mel jsem to jako PC stul. Za 3 avokada nebo 3 plzne nebo za odvoz, kdyz to na vas bude moc :)
    GEGI
    GEGI --- ---
    Ahoj, za odnos nejaky mnozstvi starych banneru z kulturni akce. Ruzny formaty, idealni na vyrobu neceho..
    Odvoz autem mozny z gogolova 2, praha.
    Tohle viz fotka plus jeste par navic co pribyly po vyfoceni.
    Potesi nas vymenou disko susenky (cerven nebo hnedy) a mlecna cokolada s celymi liskovymi orechy.
    Idealne potrebuju aby to zmizelo do stredy.

    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    100+1 zahraniční zajímavost, čísla z ročníků cca 87-90, 99,...a dvě čísla cca 1966 (!!!)
    ROck&Pop, čísla z cca 1990-1995.


    Za odnos, čím dřív tím líp, lahváč či něco sladkýho ke kafi, nebo příspěvek do projektové kasičky na [úl - Kulturní a kreativní zóna na sídlišti Ďáblice] potěší.
    úl, sídliště ďáblice
    08cd1e34-2563-4bfb-b7f7-3dfab940b190 1d946e1c-158c-49e6-a7a8-9ec0dd0a0afd 31ac5a24-b0ee-4dc9-abea-1f06f7814ab3

    9936f6c0-f59e-4184-b145-ff80834f3701 c0685bb4-7c67-416a-99b9-0a762807db0c e3798e4d-e37c-4f04-8630-85a6c2606700
    DPMAN
    DPMAN --- ---
    Tři skleněné svícny. 33, 28 a 25 cm výšky.
    Odběr Praha Opatov, Háje nebo I. P. Pavlova
    150,-

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Sháním zase body do albert aplikace na knížky pro smrady. Díky
    TIMBANDE
    TIMBANDE --- ---
    HENRYK SIENKIEWICZ:

    OHNĚM I MEČEM

    ROMAN Z DAVNÝCH LET

    DIL 1, 2
    150.- za obě. Praha, Zasilkovna.

    HARVIE
    HARVIE --- ---
    3d tisteny klip na parkovaci listky do škodovky (asi bude sedet i do dalsich koncernovych znacek). Praha 6.




    Menil jsem v aute zlomeny clip na parkovaci listky, protoze je to tak trochu moje hobby, tak jsem udelal 3D model, kdybych ho zas nekdy zlomil, abych ho mohl vytisknout. Nicmene mi to nedalo a vytiskl jsem jeden kus na zkousku z transparentniho PETG. Takze mam ted dva, nechal jsem si original a ten 3d tisteny muzu nekomu dat. Jedine co za to chci je pripadne nahlasit, kdyby s nim byl nejaky problem, abych mohl model opravit :-) Ale zkousel jsem je tam dat oba pri vymene a vypada to, ze sedi.

    Škoda Windshield Ticket Clip Volkswagen Audi Octavia Parking Supportless by Harvie - Thingiverse
    https://www.thingiverse.com/thing:6724685
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ROBOTON: Bacha, že záleží i na rozměru - ne každá zábrana pasuje na každý rám.
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    Cirou nahodou nemate nekdo zabranu na postel pro decko? (Obrazek ilustracni)

    DACAN
    DACAN --- ---
    Satelit za odvoz
    Je to elipsa, 58 cm x 49 cm na vrcholech.
    Praha Barrandov

    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    Kombinovanej sporak - praha satalice
    Funguje sporak, elektricka trouba a gril,
    Nefunguje horkovzduch.
    Za odvoz, domaci dobrota potesi:)

    DEETOMMY
    DEETOMMY --- ---
    Dobrý den nabízím za odvoz funkční elektrický sporák možno připojit třífázově nebo jednofázově. Spěchá foto v příloze. Dnes ho naložím v Karlíně a budu ho mít v autě dva dny Mohu ho někam odvézt. Pokud se nikdo nepřihlásí půjde na sběrný dvůr. Pro rychlejší jednání volejte 607 710 356

    HOORKA
    HOORKA --- ---
    Vyhrál jsem tu žehličkovej jackpot, tak mou starou posílám v dál…zdharma.
    Ten teflon jde prý vyčistit pastou za zube. Nevím. Nezkoušel jsem. Žehlí ok.
    Praha
    Dobříš

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Nekdy to jsou opravdu knihy s duší a historií :)

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Mam tu 7 bananovek knih. Jsou to knihy z vytridene knihovny domova senioru. Takovy mix... některé i sto let stare, ale pro nekoho treba zajímavé. Kdyby si to chtěl nekdo odvezt nebo se přijít pohrabatx tak muze behem tohoto tydne na Bílé Hoře, pak se toho budu zbavovat.

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ACIDQA: Už je pozdě:)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    FRK_R23: Hele, JEBTISKA: ;)
    CHAIWALLA
    CHAIWALLA --- ---
    CHAIWALLA: Rezervace
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam