• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EDISNModulová železnice N 1:160 Modulovka
    EDISN
    EDISN --- ---
    NGANASAN: To vypadá dost dobře :-)
    Jen mne občas mrzí, že měřítka statických modelářů a těch funkčních se trochu rozchází...
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    Představuji si to asi takhle:



    nebo možná

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    K tomu jsou koleje 1/72. Dají se koupit pokud vím i výhybky. Já čekám až firma Italieri vydá stavebnici malýho nádraží a u něj bude asi ta německá drezína. Nejlepší bude BR52 ve válečné kamufláží šedo bílé...
    EDISN
    EDISN --- ---
    NGANASAN: diorama by z toho mohlo byt pekne a postavis to na koleje HO?
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    Myslíš jestli to bude mít motůrek? To ne. Bude k tomu nějaká manší podložka s kusem kolejí, možná mostem nebo tak něco. Statická diorama..
    EDISN
    EDISN --- ---
    NGANASAN: hezky a bude to i pojizdne?
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    Drezíny 1/72- Rozdělaná je ta Krasnaja Zvezda

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    EDISN: vše dělám v 1/72
    RANITOMEYA
    RANITOMEYA --- ---
    zdravíčko, nemáte někdo typovej výkres řady 242? nebo nějaký 43,44,45 od BDŽ? na internetu jsem nic nenašel a nevím, kam se podívat. nejlíp v nějaký pěkný kvalitě.. chci si postavit vlastní model.
    EDISN
    EDISN --- ---
    NGANASAN: nahod pak foto, az ji budes mit tu drezinu :-) v jakem meritku bude?
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    Já už jsem v oblasti elektrických vláčků pouze divákem. Co jsem měl jsem prodal a už jen stavím plastikové modely. Ale třeba teď dělám drezínu "Krasnaja zvězda" a BR52 čeká, až se k ní propracuju, takže železnice tam v tom stále je. Každopádně se alespoň chodím koukat, co sem dáváš.
    EDISN
    EDISN --- ---
    NGANASAN: ano urcite a jsem rad, ze se i nekolik mych foto uchytilo :-)
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    Tradičně moc pěkný!
    EDISN
    EDISN --- ---
    Reportáž na klubových stránkách Zababov z letošních Zákup v eNku:

    Zababov: Zákupy 2012
    http://zababov.cz/index.php?id=1112
    EDISN
    EDISN --- ---
    JBR: Ano to mne take zpocatku zarazilo, ale uz jsem videl nejaka videjka, kde to jelo temer normalni rychlosti, tak snad to japonci doladej :-)
    JBR
    JBR --- ---
    EDISN: Videl jsem to nazivo a jsou to zizaly ritici se nadzvukovou rychlosti. Pravda, byla to jedna z tech uplne prvnich sad co se zacaly vyrabet par let zpet, ale v podstate to bud stalo, jelo rychle nebo jelo ultrarychle. Nic mezitim :) A aby to nevyletelo z koleji, tak to ma magneticka kolecka.
    EDISN
    EDISN --- ---
    Pratele, tak pokud je enko pro nekoho male meritko, nedavno jsem narazil ve sve elektronicke poste na tohle rikaj tomu T gauge ma to neco malo prez 3mm rozchod meritko 1:450 :-))
    CNJ F3 #56 in T Scale - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=SWfuL54633E&feature=related

    je to fakt hlina :-)))
    EDISN
    EDISN --- ---
    ... a ještě nějaká videa z provozu N-scale :-)

    Vložil jsem také krátký seriál videí na youtube kanál eDanCZ1 ( eDan )

    - odkaz zde: http://www.youtube.com/user/eDanCZ1#p/c/0/IqfjPCb9rrY
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam