• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRUCEI:\truce\notes | | Le'Olam, Ever!
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    ad pozy - da se to IMO chapat i naopak - ze lidi kteri jsou "sami sebou" nemaji predstavivost, v podstate hraji furt dokola jen jednu roli (nebot pohodlnejsi nebo z nejakeho strachu nebo hodnotovy system nebot omezenost atd. atd. atd.).

    jak se presne lisi poza od ne-pozy? jsem sama sebou tak, ze kdyz neco ve mne chce pozovat, tak pozuju, a?

    osobnost atd. se porad promenuje, jediny stabilni je ta entita bez atributu ktera si neco uvedomuje, vsechno ostatni jsou hadriky urcene k oblekani a svlekani, takze proc si nezablbnout dle nejnovejsi mody nebo v second handu
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    URZA: http://www.linuxdevices.com/news/NS2572232163.html tohle bych docela rad dal ja :) jen jsem zvedav jak to v CR sezenu :/
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    MONICARDIO: zalezi prece na tom, jaky chces komfort :)
    vsechno se da
    v nakladaku jsme koukali na maly monitor dvd prehravacky
    a slo to
    ale samozrejme, cim vetsi uhlopricka, tim lepsi hypnoza a utok na smysly - obavam se vsak ze jen na smysly - a pokud ti kolem toho nastennyho platna bude behat banda ozralejch pokrikujicich idiotu, tak z filmu nic mit nebudes
    podobne jako kdyz ti v kine kamos bude hmkat do ucha

    URZA
    URZA --- ---
    MONICARDIO: vlastně ani nevím :) na filmy koukám na velkém monitoru a reprácích, ale občas si jen tak v posteli pustím nějaký seriál na tom a to je vpohodě. On má hodně kvalitní displej, takže je to ok.

    LITTLELI: :))
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    URZA: smartfone nemam, mam jenom naky padlo na smsky a mluveny slovo. mam ipod, na kterej nemuzu nic nahrat, protoze stevie jobs je pica. mam starej dell, kterej de fakto neudejcha zadnou soucasny vyvojovy prostredi, takze v tom jedu tak gedit. no a mam docela solidniho desktopa, na kterym ubeham kde co a tak ho pouzivam nejvic. smutny zivot :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam