• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRUCEI:\truce\notes | | Le'Olam, Ever!
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    kout se skrini vedle dveri udelame retro-psychedelic
    http://root2art.co.uk/news/?p=108 asi jako tenhle web ;)
    ----





    TRUCE
    TRUCE --- ---
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    CRYYSTAL: to je alegorie na same skvele postoje vedouci k zivotnimu uspokojeni a radosti :D

    doma vyklizime po amikach neporadnych, je tam bordelu na tri flasky sava ;]
    a nekolik docela hodne pytlu na odpadky, a hafo pracek
    ale uz bude krasne :)
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    TRUCE:co to zas pluješ za zlo ???

    sofie s korunkou, sofie flusající
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    vsjo me sere
    a vsecko chcu
    krasny a vylepseny
    sity na miru, seriove vyrabeny
    svetly, rozlehly, prostorny
    utulny a pratelsky
    v designu
    energie mam jako vyschly kastan
    a kolem me chaos bordel spina
    v penezence 23 korun
    no tak to aspon vyperu v perwollu
    zacnu svymi vnitrnimi organy
    uz si je tu zasiram 25 let nakym bordelem,
    myslenkovym smogem atd
    uklidnim se
    uklidim se
    ani rim nepostavili za den
    a znicili ho deti svych otcu,
    ty co uz nestavely
    ale braly si uz jen pujcky na provoz orgii.
    zasit ticho mezi evropske usporadani
    feng-shui
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: vedel jsem, ze se trefim :)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    posledni overdrive blog: johohoo a flasu rumu :)

    TRUCE
    TRUCE --- ---
    a budem se ziviti vykriky?
    v rychlem svete hesel
    kterych bude najednou
    nepreberne mnozstvi;
    totiz: jak odlisis dobre od zleho?
    zdalky: nijak.
    blizka: taky tak.
    hul je zla kdyz te bije
    a zla, kdyz nepodepre..
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    co mi roste na stole
    http://redakce.atlas.cz/edition_files/images/239/348824.jpg

    nebudu prece pestovat nezne kviti, ze :o))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CRYYSTAL: kdo je proboha olga s.? zni to jak z ruskyho absurdniho romanu :)


    TRUCE: TRUCE: v olomouci u zustal Druidsky herbar, tak jej dovez, kdyz uz tam budes, podobnych veci tam najdes spoustu, navic jsou tam pomerne hezke [a davkovane] lecebne postupy s rostlinami, postupy na vyrobu masti, tinktur a odvaru... tusim je ve vezi knih ve spodni polici temer uplne v levo, tak uprostred vezicky.... jinak podivej se do modre tasticky, ktera stoji na polici a vem ji do batohu, myslim, ze i Tobe v prubehu navstevi prijde vhod :)
    Hlavne klice by bylo dobre mit, tak si je nezapomen vyzvednout odeme, nejlip hned, vzhledem k tomu, ze sedis asi 50 cm odeme, tedka :)
    TRUCE: i kdyz prej jedes do ostravy, hmm... no treba se stavis v Olmu pro veci, ne?

    ALL: pekna zencka drbarna tady



    TRUCE: ani spunt ani pecku, oboji sem mel rano v kapse
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Kaštan-neboli správně Jírovec.Uklidnuje,zmírnuje napětí a taak pomáhá především ve chvílích,kdy pro žíváme z něčeho velké obavy a srach.Tento strom léči nemocnou duši a pomáhá najít stracené sebevědomí a jistotu.Na zbavení revmatických potíží se má nosit v kapse kaštan.Doporučuje se uložení kaštanových plodů pod matraci,abychom spali klidným spánkem,zbavili se revmatických potíží a byli chráněni před nečistými silami.Pobyt při kmenu jírovce nám pomůže se zbavit strachu.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Břečťan je jednou z pěti rostlin zasvěcených Bohyni. Těmi dalšími jsou réva, ostružiník, fíkovník a platan.
    ----

    dobre jsem si vybrala.
    Platan

    Působí v souladu s krční čakrou.

    "Jsem posel bohů. Ve starověkém Egyptě mě uctívali kvůli mému stanovišti u vstupu do duchovního království. Nejjemnější vánky roznášejí má semena do všech končin světa. Přináším vám radost a veselí od andělů a učitelů, kteří dohlížejí na lidstvo. Život by se měl žít s veselým smíchem a radostným potěšením.nemám rád protáhlé a sklíčené obličeje. Když už se uchýlíte pod baldachýn mého listoví, dopřejte mi pohled na vaši usměvavou tvář. Spočítejte svá požehnání, nechť celý svět při setkání s vámi vidí šťastnou bytost.

    Uznejte, že přes všechny střídavé úspěchy a neúspěchy lidské existence je život dobrý. To je poselství, které vám přináším. Choďte zpříma jako ten nejvyšší strom a dovolte světu těšit se z vašeho radostného rozpoložení. JSEM RADOST, RADOST, RADOST."

    Dub

    Představitel kořenové a korunní čakry.

    "Jsem symbolem síly. Mé mohutné kořeny pronikají hluboko do půdy a mé rozložité větve sahají do nejvzdálenějších končin světa. Spatříte má semena rozptýlená po celé zeměkouli, mladé životaschopné stromky náhle vyrůstají v polích i na mýtinách. Stovky let jsem vyrůstal ve stínu hradů i v dohledu nejskromnějších lidských příbytků. Nevykazujte mě však pouze do hmotné říše. Mohu dosáhnout do duchovního království světla, kde také sídlím a dám vám nahlédnout do pokračování všeho života. Mohu vám pomoci pochopit věčnost a zprostředkovat vám vědění o zašlých časech. Jmelí, které občas vyrůstá na mých větvích, obnoví naše vzpomínky na dávné rituály provozované pod mými větvemi.

    Vítr v mých listech vám umožní zaslechnout hudbu sfér a písně Sirén. Jsem ve spojení se zemí, s mou pomocí brzy zahlédnete mihotavé světlo přírodních duchů, kteří se skrývají pod mou ochranou. JSEM DUCHOVNÍ SÍLA, SÍLA, SÍLA."

    Lipa
    Lípy jsou citlivé, vnímavé charaktery, svým běžným nezištně pomáhají a ochraňují je. Umějí chápat a odpouštět. Realita, která nebývá vždy hezká, je příliš nezajímá, zato však ideál mírumilovnosti, ten jim ukazuje cestu do lepší budoucnosti, v níž má cenu žít.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    ano, kastany, i mrtve seschle jeste pridam
    HIENA
    HIENA --- ---
    Dajte si sedem gaštanov pod vankúš - vraj upokoja myseľ a pôsobia proti depresii. Tri zoschnuté gaštany vo vrecku údajne pomôže v stresových situáciách a mali by ste ich nosit vo vrecku od jesene do jari.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    cokoliv co mi druzi muzou udelat muze byt jen prijemne,
    pokud se bojim, bojim se jen sebe ..
    -ovr-
    HIENA
    HIENA --- ---
    TRUCE: tak teda uaaa, mne beha mraz po chrbte uz ked to len citam
    (mas dar pisat, zavidim, clovek sa citi ako by tam bol a pozoroval vas)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam