• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRUCEI:\truce\notes | | Le'Olam, Ever!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: vidis, to me vede k pochopeni veci minulych ;]
    za andela jinak hodne dekuju, uz sem si ho hodne dlouho nedal, i kdyz jsem jej zahlid u Hieny, sice se pravidelne vyvalim po koberci u prvnich tak 15 a k dvacatymu sem asi nikdy nedoslel, ale slibuju, ze ho jednou zacnu cist od konce [kdyz uz nekery ctu opacne, zejo]
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE: myslenkove jsem to obsahla, uz s ideou baru do kteryho nestiham dokupovat.
    horsi je to kdyz se naleju.
    aspon ze krasty je uz na ozdravnem pobytu. aneb jak rika andel:

    kdyz slavim
    .
    .
    .
    .
    .
    tak se neznam.
    http://canny.obribroskev.cz/anjel.php
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Todlencto je ale domacnost, vsichni ctyri jeji clenove sedi v praci a medituji nad tim, ze by bylo dobry mit doma bar ;]]]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: checht, to by byl jeste zajimavej vecirek. ovsem nezapominat na chobotnice, posoleny a popepreny ananasy, nejaky dobry klobasy, taky kaviar by bodnul... :]
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    REEFER: jezis. ze neni plny ruskych a ukrosskych vodek ? :PPP
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    REEFER: tyvoe ty si nemilosrdnej ;]]]

    TRUCE: no to mi povidej, ale ono neco jineho je s tim litim a jine je to s popijenim... myslim, ze jsme ve veku rozaznavani techhle veci.
    Imho je taky docela dulezity, aby tam bylo zajimavejsi piti o kterym si reknes, ze dat si ho sam a najednou neni az takova sranda, jako se s nim chlubit ;]
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    uau.
    to nerikej nahlas.

    v patek je u nas CX party by the way. pak se jde do cafe galeria bar, to je ten byvaly visitor. gigerovske interiery. pak nejaky toxy nebo zero. no a mozna pak u nas after, misto warmu-up. ci co.
    :]
    REEFER
    REEFER --- ---
    prominte ze vam do toho vstupuji. ale bar mam. ten musite videt. privezu ho! :)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE: horsi je.
    kdyz si dam sklenicku, nestaci mi jedna.
    alkoholicky syndrom.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: jo, tak ji zrealizujem a rozhodne nezapominat na martiny ;]
    jinam to je konecne prilezitost k tomu, aby nam lide davali lahvove dary ... vlastne kdyz nad tim tak uvazuju, tak sem asi nikdy k nicemu nedostal flasku, jen, kdyz se nekdo vratil z nejake ciziny, kde maj lepsi flasky nez unas.


    PRAWITZ: cekam na pracovni hovor z nemecka, tak se na to zatim kouknu, pokud to nema vic jak pul hodiny tak stiham, bak bude vsechno na vteriny
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE: ideu baru mam v hlave jiz davno
    vlastne od doby, co neleju kazdy den
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    OVERDRIVE: "Staveni veze ze snu a ze sirek me dycky bavilo, jen si nemuzu vzpomenout odkud jsem to ukrad jako citat." je to z pisnicky "kolej yesterday", na Utube je k tomu i klip, masakr co stoji za to shlednout...i s radarem a hezkym nuklearnim jinotajem!
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    prominte mi me nechapave brb.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jinak zajimava pravda, zjistena pri popijeni jeste nehotoveho skoricoveho likeru: spravna undregroundova/free-cool-in domacnost musi mit bar. tedy nejen flasku na okamzite vyliti se [i kdyz ta, ulozena je-li podle navodu v lekarnice, stava se hodnotnym pomocnikem rodiny ;]]], ale neco k nabidnuti hostum...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: jj, k akciim: rika se, ze obchodovat, nebo dokonce i jen vlastnit akcie je hra pro silne nervy, dlouhodoba investice a zvlaste pak u potencionalnich vysoce ziskovych podniku je nejvetsi riziko okamzite ztraty.
    Chces-li zarucenou jistotu, pak investuj do zlata.
    Docela si to predstavuju... Zlato, uz jsem doma, kde je vecere? :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: oho silna slova.
    ze se smeju nekomu, kdo nikdy v noci nespi, za to, ze dela Zagorku, ze v noci nemohl spat, je snad pochopitelne.
    Nevim presne, kde jsem Ti slapnul na kuri oko, nicme jak jsem jiz rekl poranu, odmitam dal tancovat na tuhle pisnicku.
    Zvazuj si co chces, ja si tyhle vahy ani neumim predstavit, takze naladu mi to zda se nezkazi.
    Spis jsem chtel rict, ze bych si od drze zrzave zlodejske lisky vazil a chapal zarlivost [ac bezduvodnou]... ale kdyz je vsechno jinak, holt nezbyva nez znevazovat protoze analyticke zvazovani ;]

    Jestli me boli velka huba: no jako jo, po tech trech pitakach zasebou mam dojem, ze mi zuby vypadnou z dasni.

    narazy zcela jine je zrejme nejaky jinotaj, k jehoz lusteni nemam klic, tedy nezbyva nez cekat, zda se hadanka nejak nerozlusti sama, coz se mi napriklad u rubikovy kostky ale nikdy nevyplatilo...
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE: tebe boli tva velka huba?
    protoze me neboli nic na co narazis slovne, kdezto boli me narazy zcela jine


    --
    ale jinak jsem docela klidna a premyslim analyticky, nejsem v afektu, diky bohu, afekty nesnasim, zabiji mysleni.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE: zarliva? neslepnes z te ruske?
    mozna jen pocitam procenta
    a od jisteho cisla zvazim efektivitu dalsich investic do rozvoje
    protoze me Tve statistiky neprijdou uzitecne

    proste pokud bych ti udelala 10 krat kafe ktereho by ses nedotk, bylo by asi na miste zvazit, kde je chyba. nebo pokud bys mi ty vylil 10 krat moje.

    tve erupce energie v tom jsou bezpredmetne.
    nebo
    mozna mam proste jen 51% podil v akcich, kterych cena jde momentalne rapidne dolu, to je taky mozne.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: zarliva? to snad ne ;]
    A takovy jsem verny pes bozi.

    Staveni veze ze snu a ze sirek me dycky bavilo, jen si nemuzu vzpomenout odkud jsem to ukrad jako citat.

    Jinak ale bavi me, ze jsi vlastne ve skutecnosti nikdy nevidela me radostne obdobi plne energie. Moc moc mam rad cas, kdy se smeju a bavim se a temer nikdy to neni na ukor ostatnich, je pravda, ze nejakej killing joke je vetsinou nekde na sklade nebo v rukave a nechodim pro nej daleko, ale zas nadruhou stranu clovek by se mel ucit z prilezitosti, ktere mu svet nabizi, stejnou merou, jako sam svetu nebizi sve reseni hadanek. [jinak ano me punkovo excitovane obdobi je oslavou vrcholu leta temer kazdy rok, kdyz nejsem zrovna na heroinu ;]]]]
    Tolik ke staveni citadel, kterezto se lisi od babilonskych vezi a od pevnosti a kasemat, ne nijak postizitelne, v me mysli vsak vseho vsudy vyrazne.

    Moudrej budu az budu sedivej nebo plesatej a dcera me pak bude moct placnout pres zadek a rict mi: "No teda tati, na to bych asi neprisla...", a ja budu chodit po pokoji v sesmatlanejch papucich, kourit kubansky doutniky a za woknem bude zurit kazdoddennost. :]!

    TRUCE: me to pripoina vcerejsek, kdy padlo:
    "Tak ty si sukas z jinejma, kdyz se mi chce sukat."
    "Ne ja sukam s jinejma, kdyz me se chce sukat."
    ale nakonec ta velka huba asi zaboli, co. ;]
    no nic jdu na otocku domu pred praci, stejne moc kecam.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    HIENA: hej aj mne
    HIENA
    HIENA --- ---
    TRUCE: jo tak to mi nieco pripomina
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam